Naslovnica Sport Strani nogomet

U 414. Old Firmu zaigrala dva Hrvata, Rodgers nadmudrio Gerrarda

U prvoj utakmici nedjeljnog programa četvrtog kola Premier lige Arsenal je kao gost s 3:2 slavio kod Cardiffa.
02. rujna 2018. u 16:32 0 komentara 1421 prikaza
Celtic Rangers
Pogledajte galeriju 1/8

Celtic je potpuno zasluženo slavio u 414. Old Firmu protiv Rangersa s minimalnih 1:0 u četvrtom kolu škotskog prvenstva.

Leicester Liverpool PREMIER LIGA Nevjerojatan kiks vratara Liverpoola, redsi ipak do nove pobjede

Brendan Rodgers tako je Stevenu Gerrardu, čovjeku kojeg je vodio u Liverpoolu, nanio prvi poraz otkako je ovaj sjeo na klupu Rangersa.

Trenutak odluke dogodio se u 62. minuti kada je obrana Celtica izigrala goste, a junak domaćina bio je Jules Olivier Ntcham.

Od pet bivšig HNL-ovaca na terenu su zaigrala samo dvojica, Borna Barišić i Nikola Katić u dresu Rangersa, za koje zbog ozljede nije konkurirao Eros Grezda. Zbog ozljede za derbi nije konkurirao ni Jozo Šimunović u Celticu, dok je Filip Benković ostao na klupi.

1 / 8

Nakon četiri kola iznenađujuće prvi je Hearts s maksimalnih 12 bodova, Celtic je drugi s devet, a Rangers tek sedmi s pet bodova.

U prvoj utakmici nedjeljnog programa četvrtog kola Premier lige Arsenal je kao gost s 3:2 slavio kod Cardiffa. Topnici su triput imali vodstvo, zabijali su Mustafi, Aubameyang i Lacazette, a domaćin se uspio samo dvaput vratiti i to preko Camarase i Warda.

Mario Mandžukić Trener Juventusa Allegri: Nisam to očekivao od Mandžukića!

Arsenal je deveti sa šest bodova, dok je Cardiff 16. s dva boda.

Anderlecht, Dinamov protivnik u Europskoj ligi, u 6. kolu belgijskog prvenstva pobjedu protiv Antwerpa je ispustio u 92. minuti. Vodili su 1:0 od 17. minute preko Gerkensa, da bi Owusu u 92. postavio konačnih 1:1. Ivan Santini i Antonio Milić odigrali su cijelu utakmicu za domaćina. Anderlecht je treći s 13 bodova, tri manje od vodećeg Club Bruggea.