Dobar znak za Dinamo? Feyenoord podbacio uoči dolaska na Maksimir

Susret između Dinama i Feyenorda je u četvrtak na stadionu Maksimir
18. listopada 2020. u 16:00 2 komentara 1203 prikaza
Feyenoord

Prvi suparnik zagrebačkog Dinama u skupini Europske lige, Feyenoord odigrao je 1:1 u gradskom derbiju protiv Sparte Rotterdam u susretu petog kola nizozemskog prvenstva.

Ivica i Janica Kostelić VELIKI INTERVJU Ivica Kostelić: Užasno je što su mojoj sestri učinili u Supetru, ta je ljaga teško izbrisiva

Domaćin je poveo u 44. minuti golom Ridgeciana Hapsa u 44. minuti, a izjednačio je Lennart Thy iz kaznenog udarca u 52. minuti.

Feyenoord nakon pet kola vodi na ljestvici sa 11 bodova koliko ima i Twente, no momčad iz Rotterdama ima bolju razliku pogodaka.

Slijede PSV i Heerenveen sa po 10 bodova, uz utakmicu manje, dok Ajax ima devet bodova, također i susret manje. Sparta je na 17. mjestu sa svega dva boda.

Jelena Lejčanka POTRESNA ISPOVIJEST Ljepotica otkrila što su joj činili u zatvoru, neke će vam detalje biti mučno pročitati

Susret između Dinama i Feyenorda je u četvrtak na stadionu Maksimir.

Ako vjeruješ u pobjedu, odigraj na Germaniji.