Bebek sudio golijadu u Moskvi, lanjski finalist već ispao

Lazio MArseille
1/5
08.11.2018.
u 21:16

Nogometaši Eintrachta, Lazija i Chelsea osigurali su prolaz u šesnaestinu finala Europske lige nakon četiri kola natjecanja po skupinama.

Marin Tomasov asistencijom u 88. minuti za pobjedonosni gol pomogao je Astani da dođe do tri boda protiv Jabloneca, piše Goal.

U ludoj golijadi u Moskvi Spartak je s 4:3 svladao Glasgow Rangers, a sudio je Ivan Bebek. Rangers je u prvom poluvremenu triput vodio, a Nikola Katić za goste je igrao cijeli susret.

Ante Rebić ušao je u 66. minuti a Anton Maglica izišao u poluvremenu Eintrachtove 3:1 pobjede na Cipru kod Apollona.

Ciro Immobile asistirao je i Parolu i Correi za Lazijevu pobjedu 2:1 protiv Marseillea, čime se francuski velikan i lanjski finalist oprostio od drugoga kruga. Badelj još nije u konkurenciji, a Ćaleta Car igrao je cijeli susret za Olympique.

Domagoj Vida igrao je cijeli susret za Besiktas u pobjedi kod Genka, za koji je od 65. minute igrao Ivan Fiolić.

Pivarić nije bio u kadru kijevskog Dinama, a Kovačić je ušao u 64. minuti za Chelsea u Bjelorusiji. Plavci su svladali BATE Giroudovim pogotkom, njegovim prvim nakon 794 minute!

Skupina G
Rapid - Villarreal 0:0
Spartak Moskva - Rangers 4:3 (Melgarejo 22, Goldson 35 - autogol, Luiz Adriano 58, Hanni 59 / Eremenko 5 - autogol, Candeias 27, Middleton 41)

Poredak: Villarreal 6, Spartak 5, Rangers 5, Rapid 4

Skupina H
Apollon - Eintracht 2:3 (Zelaya 71, 90 - 11 m / Jović 17, Haller 55, Gaćinović 58)
Lazio - Marseille 2:1 (Parolo 45, Correa 55 / Thauvin 60)

Poredak: Eintracht 12, Lazio 9, Marseille 1, Apollon 1

Skupina I
Genk - Besiktas 1:1 (Berge 88 / Quaresma 16)
Malmö - Sarpsborg 1:1 (Antonsson 67 / Mortensen 63)

Poredak: Genk 7, Sarpsborg 5, Malmö 5, Besiktas 4

Skupina J
Akhisarspor - Sevilla 2:3 (Manu 52, Vural 58 - 11 m / Nolito 12, Muriel 38, Banega 87 - 11 m)
Krasnodar - Standard 2:1 (Sulejmanov 79, Wanderson 82 / Carcela-Gonzalez 19)

Poredak: Sevilla 9, Krasnodar 9, Standard 6, Akhisarspor 0

Skupina K
Astana - Jablonec 2:1 (Henrique 18, Postnikov 88 / Maewski 40 - autogol)
Dinamo Kijev - Rennes 3:1 (Verbič 13, Mikolenko 68, Šaparenko 72 / Siebatcheu 89)

Poredak: Dinamo Kijev 8, Astana 8, Rennes 3, Jablonec 2