Za koncert Prljavog kazališta 22. prosinca u beogradskoj Areni još je malo ulaznica. Potvrdio je to beogradski glazbeni menadžer Raka Marić, a isto kažu i u samoj Areni.
Bez jakog osiguranja
Vrlo je vjerojatno da će dvadesetak tisuća ljudi napuniti Kombank Arenu. Iako su oslobađajuće presude našim generalima digle tenzije na političkoj sceni, što se glazbe tiče, to se nije dogodilo.
– Ljudi su podijeljeni, oni koji na internetu pišu ružne komentare sigurno neće ni doći na koncert. Prljavci u Beogradu nisu svirali više od 20 godina i posebno im se struka veseli. Kao i publika koja je uz njihovu glazbu odrastala. Arena je gotovo rasprodana – rekao je Raka Marić.
Vođa Prljavog kazališta Jasenko Houra negirao je napise da je bend tražio specijalce kao osiguranje. Izvodit će pjesme koje su odredili za sve koncerte turneje, pa i “Mojoj majci” oko koje se već mjesecima dižu tenzije.
– Set lista je set lista, jednom kad je složimo, ne mijenjamo je ni za koji koncert – rekao je Houra.
“Lupi petama” za ovu turneju nije, dodaje, ni stavljena na popis, ne samo beogradskog nego svih koncerata. Nakon povratka iz Beograda Prljavce čeka nastup za Novu godinu na glavnom zagrebačkom trgu, a već u veljači iz Čakovca kreće i hrvatska turneja.
Žele neke druge prostore
– Na samo Valentinovo svirat ćemo u Čakovcu, a u Zagrebu još nismo dogovorili prostor. Arenu, Dom sportova, i velike i male dvorane..., u Zagrebu, diljem Hrvatske pa i vani... sve smo to već odradili. Sada nas zanimaju neki sasvim drugi prostori – kaže Houra, ali ne želi otkriti o kakvim je prostorima riječ.
Ipak, doznajemo da bi Prljavci rado zasvirali na stadionima. Koncert na maksimirskom stadionu iz tehničkih je razloga neizvediv, no momci iz Dubrave navodno pregovaraju o stadionu NK Zagreba u Kranjčevićevoj ulici.
Svi ih žele: u Srbiji rasprodani, u Hrvatskoj će na stadione
Nakon 26 godina Prljavci će prvi put zasvirati pred svojim beogradskim fanovima, a nakon toga kreću na turneju Lijepom našom
Komentara 14
Nakon 26 godina Prljavci će prvi put zasvirati pred svojim beogradskim fanovima, a nakon toga kreću na turneju Lijepom našom XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX Bravo Prljavci bilo kuda dobra pjesma i muzika dobro prodje svuda.
svi ih žele :)))))))))))))
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
pa jajo je rekao nikad u srbiju pa kako to, a oni kao hrvatski dišu..... kao i mnogi pjevači/tereza itd./