Hrvatski premijer Andrej Plenković došao je u Kanadu posjetiti hrvatske reprezentativce u njihov hotel uoči vrlo važne utakmice protiv Paname na svjetskom prvenstvu.
- Upravo smo se susreli s vodstvom HNS- i Dalićem, s nama su bili Livaković i Kramarić, mislim da su svi spremni. Prenijeli smo im podršku svih navijača iz domovine, danas očekujemo pobjedu i jedan sjajan ritam na SP-u. Koliko vidim, svi su zdravi, isčekuju utakmicu i veselimo se s njima. Atmosfera u Torontu je sjajna i ozračje je jako zdravo - rekao je Plenković okupljenim novinarima.
- Ovo prvenstvo je zaista fascinantno, pa tako i za Luku Modrića koji pokazuje da vodi momčad, nadam se da će danas biti sjajna prilika za proslavu 200. utakmice. Izbornik Dalić je miran, opušten i ozbiljan, vjerujem da su dogovorili taktiku za Panamu i analizirali Englesku, tako da vjerujem da će to sve biti kako treba - izjavio je hrvatski premijer.
- Svi smo optimisti kao i vi, nogometaši su se po meni dobro spremili, nema nikakvih odstupanja i vjerujem da će danas dati svoj maksimum - dodao je.
Napeto je, krenulo je ulizivanje na najjace, tomson, lukica, dalic…. Pokloni s potpisima, nigdje klase, devalvacija dostojanstva, ili kako oni vole rec, digniteta… samo fali jos red popova, biskupa i kardinala, papa je vec pokriven…