Petković prijeti tužbom zbog problema s dugovima, evo što je slijedilo nakon što je podigao prašinu
Petkoviću navodno od početka sezone nije isplaćena nijedna plaća, već samo bonus od 200.000 eura koliko je dobio za potpis ugovora. Hrvatski napadač javno je zatražio isplatu dodatnih 450.000 eura, te je upravi postavio ultimatum od 10 dana, nakon čega bi podnio tužbu FIFA-i i napustio klub.