'Antifašistički marš' nije bio fijasko, ali za antifašizam bi bilo bolje da ga nije bilo
Najveći dobitnik nedjeljnog okupljanja uvjerljiva je većina umjerenih građana, čiji se stav, unatoč medijsko-političkim lijevim i desnim manipulacijama, usudila izreći riječka gradonačelnica Iva Rinčić