Naslovnica Sport Rukomet

Pogledajte kako su ismijali Vujovićev šou u Zagrebu

Njemački vratar Heinvetter pozvao je maskote da brane sedmerac suparničkom igraču, a nakon gola zatražio je sudaca da video tehnologijom provjere je li bio gol
09. veljače 2018. u 16:37 0 komentara 1264 prikaza
Veselin Vujović
Pogledajte galeriju 1/5

Skandal sa sucima s utakmice Njemačka - Slovenija na Europskom rukometnom prvenstvu u Hrvatskoj ismijan je na bundesligaškoj All-Star utakmici.

Zlatko Saračević Liga prvaka Saračević: Unatoč ozljedama, protiv Wisle ćemo odigrati najbolje što možemo

Njemački vratar Heinvetter pozvao je maskote da brane sedmerac suparničkom igraču, a nakon gola zatražio je sudaca da video tehnologijom provjere je li bio gol. Za razliku od zagrebačke utakmice, ovog puta sucima nije trebalo desetak minuta.

Podsjetimo, na Euru je Slovenija povela protiv Njemačke golom Janca nekoliko sekundi prije 25:24, no onda su na scenu stupili litavski suci koji su zatražili pomoć videotehnologiju da vide što se točno dogodilo u posljednjim sekundama.

Nakon desetak minuta gledanja su napokon se vratili na parket te pokazali crveni karton Blagotinšeku i dali sedmerac Nijemcima.

Slovenski izbornik Veselin Vujović u nevjerici je stao na gol i pokušao spriječiti sedmerac. Međutim, na kraju se maknuo, a Nijemci su zabili za konačnih 25:25.

TKO ĆE NA KLUPU Tko se opet toga sjetio? Evo kako ćemo dobiti izbornika rukometaša Domagoj Duvnjak Luka Cindrić STRAŠNA KONKURENCIJA Vi im možete pomoći: Dva Hrvata nominirana za najboljeg na svijetu! Denis Buntić TAMO JE SVE POČELO Bivši trener nije ga želio vidjeti, a Hrvat sad iznenadio novim klubom