U Pakistanu djevojčicu prisilili da bude bombaš samoubojica
"Koračala sam prema kontrolnoj točki, ali onda sam počela vikati pa su me uhitili", rekla je djevojčica
Komentari 147
23.06.2011. u 12:26h Riznica ------------------------------- Bez obzira koliko puta samog sebe prepisujes i ponavljas jednu te istu glupost, to i dalje ostaje glupost. Kao sto su pametni ljudi rekli : najvece budale su slijepe za ono sto se dogadja akoako im se ne uklapa u njihovu propagandu.
IRANI HE HE HE VI IMATE SVI ZAVRSENE NAJVISE SKOLE U KAMENOLOMU HE HE HE
Cega li se sve agenti MOSAD-a dosjetiti nece........
Svojevremeno su teroristi MOSAD-a auto-bombom ubili politicara HAMASA, zenu, mu i dvije kceri (osnovnoskolke) dok ih je vozio na posao/u skolu. Sutradan su \"sve\" novine svijeta prenijele informaciju iz Izraela - \"Hamasovac autobombom ubio sebe i svoju obitelj\"......
04.07.2011. u 15:30h mparac3 je napisao/la: . . Lazes!
Takav je taj islam on se hrani ovakvim stvarima.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
22.06.2011. u 20:48h Riznica je napisao/la: 22.06.2011. u 12:17h Riznica je napisao/la: U ovu pricu su povjerovali oni koji trebaju da povjeruju ...Ja mislim ipak da obicni narod u tim zemljama naj bolje zna ko radi ovakve stvar... Ko radii ove stvari , ko postavlja bombe najbolje oslikaje dogadjaj iz irackog grada Basre kada su dvojica britanskih specijlnih agenata otkrivena dok su pokusavali postaviti auto-bombu blizu trznice u tom gradu ?? Bili su obuceni u tradicionalnu arapsku nosnju .Kada ih je iracka policija pokusala zaustaviti na kontrolnom punktu,oni su otvorili vatru na policiju. Nakon razmjene vatre i kasnijeg hapsenja,otkriveno je da je njihov automobil pun oruzja i eksploziva koji je trebao da posluzi kao auto-bpmba. O tome se puno pisalo u par hrabrih medijima,cak su objavljivane i njihove slike. Poslje je britanska vojska,uz pomoc tenkova i hilikoptera,ovu dvojicu oslobodila iz policijske stanice...E sada, sta mislis koliko je americkih i britanskih agenata danas u Pakistanu i okupiranim dijelovima Afganistana ?? Ja mislim da obicni narod u tim zemljama naj bolje zna...Za sve koji sumljaju, pokusajte malo Googlati \"Operation Gladio ili Operation Northwood\".