U Pakistanu djevojčicu prisilili da bude bombaš samoubojica
"Koračala sam prema kontrolnoj točki, ali onda sam počela vikati pa su me uhitili", rekla je djevojčica
Komentari 147
22.06.2011. u 23:26h Katsumoto je napisao/la: ---------------------------- kada prvi protestantski evangelist odjeven kao vitezovi Sv. Ivana uleti u džamiju i citira “da mi je dolinom smrti proći“ onda će i propovjednici mržnje imati te ljude na duši, ovako je to za sada samo lajanje
22.06.2011. u 23:50h Custer je napisao/la: 22.06.2011. u 23:23h Katsumoto je napisao/la: nisi odgovorio ni na jedno pitanje nego svingaš sa tema ------------------------------------------------------------- na divlju agresiju se odgovara istom metodom ako nema vremena za prilagođavanje, ja nemam namjere reskirati svoje prijatelje nekom divljaku dok se ne urazumi, ???????22.06.2011. u 23:50h Custer je napisao/la: 22.06.2011. u 23:23h Katsumoto je napisao/la: nisi odgovorio ni na jedno pitanje nego svingaš sa tema ------------------------------------------------------------- na divlju agresiju se odgovara istom metodom ako nema vremena za prilagođavanje, ja nemam namjere reskirati svoje prijatelje nekom divljaku dok se ne urazumi _____________________________________________ hajde, bar općenito - tko tebe i tvoje prijatelje ugrožava ? Koja to agresija prijeti Hrvatskoj ?
22.06.2011. u 23:34h Katsumoto je napisao/la: meni, recimo, jako čudno zvuči priča: išla malena djevojčica svojim putem, iz žbunja iskočio strašni vuk u obliku zakrabuljenih teta i strašnih čika, koji su joj odjenuli prsluk sa eksplozivom, i poslali je da se raznese na checkpointu privremeno dobrih muslimana, s tim da ona SAMA povuče detonator i raznese se Ako je i od osmogodišnjakinje - previše je ------------------------------------------------------------ možda samo svjedoci smo takvih slučajeva kao npr onih u iraku gdje je “dobra i pobožna muslimanka“ organizirala silovanja drugih žena koje bi onda uvjerila da im je jedini izlaz u samoubojstvu bombom, dakle to u što ti vjeruješ nema veze sa stvarnosti, sve smo več vidjeli i znamo da islamistima ništa nije sveto
22.06.2011. u 23:52h Custer je napisao/la: 22.06.2011. u 23:26h Katsumoto je napisao/la: ---------------------------- kada prvi protestantski evangelist odjeven kao vitezovi Sv. Ivana uleti u džamiju i citira “da mi je dolinom smrti proći“ onda će i propovjednici mržnje imati te ljude na duši, ovako je to za sada samo lajanje ____________________________________________________ opet, zašto se spuštaš na nivo tih divljaka ? I zašto polaziš od pretpostavki ?
22.06.2011. u 23:42h Katsumoto je napisao/la: i, dakle, koji je kriterij za uporabu napalma ? I u Tora Bori je moglo biti civila --------------------------------------- Tora Bora je planinski kraj premrežen spiljama, znam da je Afganistan zaostao ali ne žive u pečinama, tu je upotreba takvifsredstava i više nego dobar izbor
22.06.2011. u 23:55h Custer je napisao/la: ------------------------------------------------------------ možda samo svjedoci smo takvih slučajeva kao npr onih u iraku gdje je “dobra i pobožna muslimanka“ organizirala silovanja drugih žena koje bi onda uvjerila da im je jedini izlaz u samoubojstvu bombom, dakle to u što ti vjeruješ nema veze sa stvarnosti, sve smo več vidjeli i znamo da islamistima ništa nije sveto ___________________________________________________________ ja bih i tu priču uzeo sa zrnom soli... tamo je bio, i još uvijek jeste - strahovit rat, krivicom uljuđenog zapada - i svašta se iza toga može progurati
22.06.2011. u 23:59h Custer je napisao/la: 22.06.2011. u 23:42h Katsumoto je napisao/la: i, dakle, koji je kriterij za uporabu napalma ? I u Tora Bori je moglo biti civila --------------------------------------- Tora Bora je planinski kraj premrežen spiljama, znam da je Afganistan zaostao ali ne žive u pečinama, tu je upotreba takvifsredstava i više nego dobar izbor _____________________________________________________________ to su, naravno, bile prirodne spilje.... A svi, pa i ti, bi glavu dali da tamo osim terorista nitko drugi nije ni bio
22.06.2011. u 23:57h Katsumoto je napisao/la: ---------------------------------------- Bože sačuvaj da bi se ja spuštao na nivo islamističkih divljaka, ja i ne želim da se mješam sa njima, zato se i zalažem da se takve deportira. A da mi netko takav ugrozi prijatelje ili obitelj onda bi konačno rješenje bilo jako poučno za njegove
23.06.2011. u 00:02h Katsumoto je napisao/la: --------------------------------- prirodne i nenastanjene osim šišmišima, istini za volju šišmiši su zaštičena vrsta valjda i u Afganistanu ali bili su i kipovi Bude u Bamijanu zaštičeni pa su ih talibani srušili, no vidim da su to tvoji liblinzi pa da sasječemo sranye u korjenu, ti ih i dalje podržavaj i opravdavaj, meni se terorizam i bilo kakav ekstremizam gade i neka to bude dalje od mene.
23.06.2011. u 00:02h Custer je napisao/la: ---------------------------------------- Bože sačuvaj da bi se ja spuštao na nivo islamističkih divljaka, ja i ne želim da se mješam sa njima, zato se i zalažem da se takve deportira. A da mi netko takav ugrozi prijatelje ili obitelj onda bi konačno rješenje bilo jako poučno za njegove ______________________________________________________ dobro, kakav je tvoj prijedlog za deportaciju nepodobnih? I, koga smatraš nepodobnim ? Da li je, recimo, nepodoban Pakistanac u Pakistanu ? Ili Afganistanac u Afganistanu ? Ili Iranac u Iranu ? a ovo mi malo nije jasno: \"A da mi netko takav ugrozi prijatelje ili obitelj onda bi konačno rješenje bilo jako poučno za njegove \" Šta smatraš konačnim rješenjem ? Ja se sjećam jednog tumačenja od ranije I tko su - njegovi ?
23.06.2011. u 00:00h Katsumoto je napisao/la: ja bih i tu priču uzeo sa zrnom soli... tamo je bio, i još uvijek jeste - strahovit rat, krivicom uljuđenog zapada - i svašta se iza toga može progurati --------------------------------------- naravno, istina jee uvijek islamistička ekskluziva, evo i Arf Uka je samo “ponešen osječajima“ ono iračko govno što je detonirao u Stockholmu je neshvačen, a drugi su jadni, neshvačeni prepuni trauma iz djetinjstva (mater im rano umrla pa ih teta rosila) i za sve imamo razumjevanja. No ako sve uzmeno “sa zrnom soli“ i shvatimo njihovu bol onda to vredi i za Srebrenicu, Markale, i slične masakre, evo Mladić nije bio shvačen u gradu, mrzio je semafore i granatirao, inače ne bi on, ne šali se, to su zločinci i mjesto im je ili na vješalima ili u zatvoru.
23.06.2011. u 00:05h Custer je napisao/la: 23.06.2011. u 00:02h Katsumoto je napisao/la: --------------------------------- prirodne i nenastanjene osim šišmišima, istini za volju šišmiši su zaštičena vrsta valjda i u Afganistanu ali bili su i kipovi Bude u Bamijanu zaštičeni pa su ih talibani srušili, no vidim da su to tvoji liblinzi pa da sasječemo sranye u korjenu, ti ih i dalje podržavaj i opravdavaj, meni se terorizam i bilo kakav ekstremizam gade i neka to bude dalje od mene. ____________________________________________________________ Ja ći biti još malo učtiviji. pa te neću fašistom nazvati, iako to, u stvari, jesi I meni se gade svaki ekstremizam i terorizam - a posebice arogantni pametnjakovići koji bi rješavali svijet sa pozicije sile Teroristi ne mogu biti \"moji liblinzi\" - ali me nitko neće budalom praviti i prodavati mi rog pod svijeću Ti prvi ne
23.06.2011. u 00:07h Katsumoto je napisao/la: --------------------- ja neprilagođene deportiram iz Europe, u svojim zemljama neka rade što žele, taj dio svijeta treba napustiti i postaviti sanitarni kordon i onemogučiti imigrante iz tih zemalja da dolaze tu. Vjeruj mi biloo bi poučno, ostalo bi im u genetskom pamčenju
23.06.2011. u 00:11h Custer je napisao/la: ______________ Istina nije islamistička ekskluziva - ali ni privatno vlasništvo napaljenih kršćanskih desničara koji su se osjetili jaki, pa bi pokoravali svijet Arif Uka će po zakonu odgovarati za djelo koje je uradio, kao i onaj Švedski šmokljo, kao i svaki onaj koji prekrši zakone bilo gdje u civiliziranom svijetu Jer jedino ti pravni sustavi imaju pravo kvalificirati nekoga Nadobudni mudroseri nemaju - jer se time izjednačavaju sa teroristima
23.06.2011. u 00:14h Custer je napisao/la: 23.06.2011. u 00:07h Katsumoto je napisao/la: --------------------- ja neprilagođene deportiram iz Europe, u svojim zemljama neka rade što žele, taj dio svijeta treba napustiti i postaviti sanitarni kordon i onemogučiti imigrante iz tih zemalja da dolaze tu. Vjeruj mi bilo bi poučno, ostalo bi im u genetskom pamčenju __________________________________________________ ti si još uvijek van Europe - tako da teško da ih možeš deportirati A postavljanje sanitarnog koridora ostavi onima koji prave zakone za tu Europu
a za razonodu, evo ti još jedan umjetnički izričaj Koji izgleda nisu kritički uzeli, pa nikome glava nije pala radi te umjetnine: http://3.bp.blogspot.com/_Uy2jpMqNnio/TN7o-WO1y1I/AAAAAAAABZM/M11uF6RsO3M/s320/muslim-attack-goat.jpg
23.06.2011. u 00:11h Katsumoto je napisao/la: ----------------------------------------------------- to nema veze sa fašizmom, ja svakom toleriram pravo na različitost ali ne točeriram ekstremizam ni totalitarizam a ti si tu selektivan, svi su krivi osim islamista, OK i meni moje govno ne smrdi ali je govno. A kako drugačije nazvati ljude koji žive i rade na zapadu i onda odjednom dignu vlak u zrak, to su teroristi koje ti uporno opravdavaš, to se opravdati ne može, a nemoj ni ti meni pprodavati muda pod bubrege izmišljanjem svega i svačega osim pravog imena za islamiste a to bi nilo teroristi, to što tebi tvoje govno ne smrdi opet ne znači da oni nisu govna i kada samorasprskavaju svi čisti postanu posrani, pa ako je to tvoj izbor a ti budi posran
23.06.2011. u 00:15h Katsumoto je napisao/la: --------------------- problem nije u onim islamistima koji detoniraju,moni crknu i treba ostatke baciti u farmu svinja, problem su oni koji još nisu detonirali, a tebe Europa iovako ne brine, ti si državljan SAD i pusti Europu Europljanima
to nije točno: nikada i ni u kome momentu nisam amnestirao ni jednog teroristu ili terorističko djelo. Njihova definicija je vrlo jasna. Jedino što sam pokušavao sagledati širi kontest tih dijela Jer, nije isto kada je neko raznese u Izraelu, sa onim idiotima u Madridu, Londonu ili u Njujorku Zapadna društva imaju mogućnosti da procijene koji ljudi, domaći ili strani, predstavljaju opasnost po društvo, i da se uspješno bore protiv toga Pažljiviji istraživač će doći do podatka da je za preko 70 posto prevencije terorističkih napada informacija došla upravo iz muslimanskih organizacija
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
22.06.2011. u 22:52h Custer je napisao/la: --------------------- Rokne li Hesbolah vojni izraelski zrakoplov to je napad na vojni cilj, roknu li u svojoj tradiciji civilni, ili otmu brod i baze sa palube u more nepokretnog paraplegičara jer je Židov to je nešto drugo, ili ti opravdavaš ubijanje civila? ____________________________________________________________ rekoh, iznad Bejruta a ubojstvo civila je ubojstvo civila - svugdje Čak i za Mossad ili IDF A oni imaju, po mojoj skromnoj procjeni - puno više civila na duši. Pa niko ni da opepeli... Za njih je sasvim OK, uletiti u drugu zemlju, sa lažnim dokumentima, poubijati koga su već namjerili - i pojela maca magarca Y anjih će se već neko opravdanje naći