U Pakistanu djevojčicu prisilili da bude bombaš samoubojica
"Koračala sam prema kontrolnoj točki, ali onda sam počela vikati pa su me uhitili", rekla je djevojčica
Komentari 147
+ - 22.06.2011. u 03:37h Custer je napisao/la: 22.06.2011. u 03:28h Katsumoto je napisao/la: ---------------------------------------------- rigidni duh u muslimanskom svijetu počeo je jačati od 1980 god i svugdje je jednak bilo nafte ili ne, isti su u Egiptu, Iraku, Pakistanu, Saudi Arabiji, Jemenu i da ne nabrajam ludistane pa do Bosne i Kosova, nafta s tme nema veze osim što daje nepresušna sredstva za vehabijsku kolonizaciju siromašnih zemalja kojima se to nudi kao jedina alternativa. U Bosni nafte nema ali su se pojavili vehabije, na kosovu također, Indonezija isto, Pakistan i Afganistan također, jedino su bili u strahu od diktatora tipa Sadam, Asad, mubarak čije su se policije krvavo obračunale sa njima i padom diktatora zlorabi se pravo na slobodu misli i riječi, isto kao i po europi pod transparentom “Europe is the cancer- Islam is the Answer“ Zlo je u Saudi arabiji i samo je pitanje do kada će ih se tolerirati, osobno mislim da je bolje orati i konjima nego tolerirati islamistički smrad koji se širi iz Arabije a i to sranje će se torlerira
ne znam kako, ali ostade mi dio, u stvari nastavak citata i moj odgovor: ...će se torlerirati još koju deceniju orije neg
ovo je stvarno luda kuća.....zato, samo odgovor: da: Caedite eos. Novit enim Dominus qui sunt eius (Kill them all. For
For the Lord knoweth them that are His.)
LN
Katsumoto, postoje vrijedni ljudi koji se rano bude, takozvani ranoranioci u koje i sam spadam :) Pa... dobro jutro.
kako kome...... meni je do jutra daleko
Među TOP temama hrvatskih novina vijesti iz saudijske arabije i pakistana! Pa tko je tu lud?
zar još netko u ova doba dolazi na VL ?
Vehabije Bosne sad ste vi na redu dojenčad angažirajte u obrani islama.
od muslimana nikada covjek....imam prilike vidjeti kakvi su to ljudi pa tako i komentiram....
Užasne li priče.
Nestade mi dio komentara, pa refraziram: Gornja priča je dokaz da podvrstu zvanu taliban treba onemogućiti u razvoju. Jel bolje zvuči ?
U ovu pricu su povjerovali oni koji trebaju da povjeruju ...Ja mislim ipak da obicni narod u tim zemljama naj bolje zna ko radi ovakve stvar... Ko radi ove stvari , ko postavlja bombe najbolje oslikaje dogadjaj iz irackog gradaa Basre kada su dvojica britanskih specijlnih agenata otkrivena dok su pokusavali postaviti auto-bombu blizu trznice u tom gradu ?? Bili su obuceni u tradicionalnu arapsku nosnju .Kada ih je iracka policija pokusala zaustaviti na kontrolnom punktu,oni su otvorili vatru na policiju. Nakon razmjene vatre i kasnijeg hapsenja,otkriveno je da je njihov automobil pun oruzja i eksploziva koji je trebao da posluzi kao auto-bpmba. O tome se puno pisalo u par hrabrih medijima,cak su objavljivane i njihove slike. Poslje je britanska vojska,uz pomoc tenkova i hilikoptera,ovu dvojicu oslobodila iz policijske stanice...E sada, sta mislis koliko je americkih i britanskih agenata danas u Pakistanu i okupiranim dijelovima Afganistana ?? Ja mislim da obicni narod u tim zemljama naj bolje zna...Za sve koji sumljaju, pokusajte malo Googlati \"Operation Gladio ili Operation Northwood\".
22.06.2011. u 03:49h Katsumoto je napisao/la: Ovo “Europe is the cancer- Islam is the Answer“ počinje po malo da nervira.... --------------------------------------------------------------- Da mene osobno taj natpis jako smeta a koliko mi se čini nidam jedini, nesmijemo dopustiti talibanizaciju Europe ie i ne smiju se tolerirati ekstremi koji pozivaju na ubijanje neistomišljenika. Ovaj transparent je samo jedan u nizu sličnih kojim islamisti pokazuju što misle o ostalima, pod pojmom ostali tu su nemuslimani i muslimani koji nisu dovoljno ekstremni.
22.06.2011. u 03:45h Custer je napisao/la: ... No islamiste treba zaustaviti a kako vidimo purifikacija plamenom i prozračivanje metkom su jako efikasni, zato je napalm i kalašnjikov divna stvar za kultiviranje svih divljaka i ja neču niti za jednim žaliti, mogu žaliti za civilima koji neče imati sreče ali za islamističkim smradom ne. ____________________________________________________________ ovo je jako zanimljiva teza, i ja bih volio da mi se malo detaljnije obrazloži: Prvo, tko se sve kvalificira za purifikaciju plamenom, tko za prozračivanje metkom - ili je to sasvim svejedno, rezultat je važan ? Drugo, koji su kriteriji koje nekoga kvalificiraju u grupu podložnu purifikaciji i prozračivanju ? Treće, tko je onaj ko odlučuje o tome da li su neki ispunili te kriterije Četvrto, da li će ti, koji odlučuju, ujedno biti i provoditelji tog projekta pročišćavanja, ili će se time baviti posebne grupe Peto, koji bi bili kriteriji za kvalifikaciju u neku od tih trupa
Islam is the evil of our time. Let\'s not leave it for our children naslov jednog websitea kao komparacija na \"Europe is the cancer - islam is the answer\" kako poruka jasno kaže, ne ostavljajmo ga za našu djecu Ja Ja ne znam koja zlokobnije zvuči Meni - ona u samom vrhu
dalje kaže: If we don\'t destroy Islam as an ideology it will exterminate us culturally and physically Islam is an utterly ruthless totalitarian political system disguised as a religion. Islam will literally stop at nothing to achiev
dobro, opet siječemo komentare...... point taken Ima malo jednakijih
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Ovo “Europe is the cancer- Islam is the Answer“ počinje po malo da nervira.... Neko veče smo to elaborirali: meni su opasniji oni što šute i rade, od onih koji parole nosaju. A pogotovo su opasniji oni koji pišu takve iste reklama, ali za daleko širi broj ljudi nego što je jedan pisani transparent. A za neku slijedeću diskusiju ću se i ja malo potruditi, da tih i takvih primjera potražim, Ima ih more jedno, ne bi trebao posao da mi bude težak Vehabija u Bosni i na Kosovu nije bilo, dok nisu i jedno i drugo napadnuti ud \"braće\" A kada se daviš, svejedno ti je kakva je grana za koju se hvataš - samo da se možeš za nju zadržati I pored toga, broj vehabija u Bosni i Kosovu je minoran, niti će ikada moći predstavljati nekakvu značajnu skupinu. Osim ako se ne ponove te godine Jer, i ovdje sam se načitao o Turcima, Anadoliji, vraćanju pradjedovskoj vjeri i sve što uz to ide. E, onaj tko takvo nešto govori, mora biti svjestan da će izazvati određene reakcije Ne vidim da ti smetaju te i takve izjave, dapače za sve su krivi Turci