Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 102
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
LUDOST
Povratak na članak

U Pakistanu djevojčicu prisilili da bude bombaš samoubojica

"Koračala sam prema kontrolnoj točki, ali onda sam počela vikati pa su me uhitili", rekla je djevojčica

Komentari 147

OB
-obrisani-
03:49 22.06.2011.

Ovo “Europe is the cancer- Islam is the Answer“ počinje po malo da nervira.... Neko veče smo to elaborirali: meni su opasniji oni što šute i rade, od onih koji parole nosaju. A pogotovo su opasniji oni koji pišu takve iste reklama, ali za daleko širi broj ljudi nego što je jedan pisani transparent. A za neku slijedeću diskusiju ću se i ja malo potruditi, da tih i takvih primjera potražim, Ima ih more jedno, ne bi trebao posao da mi bude težak Vehabija u Bosni i na Kosovu nije bilo, dok nisu i jedno i drugo napadnuti ud \"braće\" A kada se daviš, svejedno ti je kakva je grana za koju se hvataš - samo da se možeš za nju zadržati I pored toga, broj vehabija u Bosni i Kosovu je minoran, niti će ikada moći predstavljati nekakvu značajnu skupinu. Osim ako se ne ponove te godine Jer, i ovdje sam se načitao o Turcima, Anadoliji, vraćanju pradjedovskoj vjeri i sve što uz to ide. E, onaj tko takvo nešto govori, mora biti svjestan da će izazvati određene reakcije Ne vidim da ti smetaju te i takve izjave, dapače za sve su krivi Turci

VL
OB
-obrisani-
03:54 22.06.2011.

+ - 22.06.2011. u 03:37h Custer je napisao/la: 22.06.2011. u 03:28h Katsumoto je napisao/la: ---------------------------------------------- rigidni duh u muslimanskom svijetu počeo je jačati od 1980 god i svugdje je jednak bilo nafte ili ne, isti su u Egiptu, Iraku, Pakistanu, Saudi Arabiji, Jemenu i da ne nabrajam ludistane pa do Bosne i Kosova, nafta s tme nema veze osim što daje nepresušna sredstva za vehabijsku kolonizaciju siromašnih zemalja kojima se to nudi kao jedina alternativa. U Bosni nafte nema ali su se pojavili vehabije, na kosovu također, Indonezija isto, Pakistan i Afganistan također, jedino su bili u strahu od diktatora tipa Sadam, Asad, mubarak čije su se policije krvavo obračunale sa njima i padom diktatora zlorabi se pravo na slobodu misli i riječi, isto kao i po europi pod transparentom “Europe is the cancer- Islam is the Answer“ Zlo je u Saudi arabiji i samo je pitanje do kada će ih se tolerirati, osobno mislim da je bolje orati i konjima nego tolerirati islamistički smrad koji se širi iz Arabije a i to sranje će se torlerira

VL
OB
-obrisani-
03:56 22.06.2011.

ne znam kako, ali ostade mi dio, u stvari nastavak citata i moj odgovor: ...će se torlerirati još koju deceniju orije neg

VL
OB
-obrisani-
03:58 22.06.2011.

ovo je stvarno luda kuća.....zato, samo odgovor: da: Caedite eos. Novit enim Dominus qui sunt eius (Kill them all. For

VL
OB
-obrisani-
03:59 22.06.2011.

For the Lord knoweth them that are His.)

VL
OB
-obrisani-
03:59 22.06.2011.

LN

VL
TV
Tata Vijolata čudo jadno
04:36 22.06.2011.

Katsumoto, postoje vrijedni ljudi koji se rano bude, takozvani ranoranioci u koje i sam spadam :) Pa... dobro jutro.

VL
OB
-obrisani-
04:45 22.06.2011.

kako kome...... meni je do jutra daleko

VL
TV
Tata Vijolata čudo jadno
04:23 22.06.2011.

Među TOP temama hrvatskih novina vijesti iz saudijske arabije i pakistana! Pa tko je tu lud?

VL
OB
-obrisani-
04:31 22.06.2011.

zar još netko u ova doba dolazi na VL ?

VL
OB
-obrisani-
05:04 22.06.2011.

Vehabije Bosne sad ste vi na redu dojenčad angažirajte u obrani islama.

VL
HV
Herr Vujca
08:29 22.06.2011.

od muslimana nikada covjek....imam prilike vidjeti kakvi su to ljudi pa tako i komentiram....

VL
RE
@rea
10:29 22.06.2011.

Užasne li priče.

VL
RE
@rea
10:43 22.06.2011.

Nestade mi dio komentara, pa refraziram: Gornja priča je dokaz da podvrstu zvanu taliban treba onemogućiti u razvoju. Jel bolje zvuči ?

VL
RI
Riznica
12:17 22.06.2011.

U ovu pricu su povjerovali oni koji trebaju da povjeruju ...Ja mislim ipak da obicni narod u tim zemljama naj bolje zna ko radi ovakve stvar... Ko radi ove stvari , ko postavlja bombe najbolje oslikaje dogadjaj iz irackog gradaa Basre kada su dvojica britanskih specijlnih agenata otkrivena dok su pokusavali postaviti auto-bombu blizu trznice u tom gradu ?? Bili su obuceni u tradicionalnu arapsku nosnju .Kada ih je iracka policija pokusala zaustaviti na kontrolnom punktu,oni su otvorili vatru na policiju. Nakon razmjene vatre i kasnijeg hapsenja,otkriveno je da je njihov automobil pun oruzja i eksploziva koji je trebao da posluzi kao auto-bpmba. O tome se puno pisalo u par hrabrih medijima,cak su objavljivane i njihove slike. Poslje je britanska vojska,uz pomoc tenkova i hilikoptera,ovu dvojicu oslobodila iz policijske stanice...E sada, sta mislis koliko je americkih i britanskih agenata danas u Pakistanu i okupiranim dijelovima Afganistana ?? Ja mislim da obicni narod u tim zemljama naj bolje zna...Za sve koji sumljaju, pokusajte malo Googlati \"Operation Gladio ili Operation Northwood\".

VL
OB
-obrisani-
14:25 22.06.2011.

22.06.2011. u 03:49h Katsumoto je napisao/la: Ovo “Europe is the cancer- Islam is the Answer“ počinje po malo da nervira.... --------------------------------------------------------------- Da mene osobno taj natpis jako smeta a koliko mi se čini nidam jedini, nesmijemo dopustiti talibanizaciju Europe ie i ne smiju se tolerirati ekstremi koji pozivaju na ubijanje neistomišljenika. Ovaj transparent je samo jedan u nizu sličnih kojim islamisti pokazuju što misle o ostalima, pod pojmom ostali tu su nemuslimani i muslimani koji nisu dovoljno ekstremni.

VL
OB
-obrisani-
17:13 22.06.2011.

22.06.2011. u 03:45h Custer je napisao/la: ... No islamiste treba zaustaviti a kako vidimo purifikacija plamenom i prozračivanje metkom su jako efikasni, zato je napalm i kalašnjikov divna stvar za kultiviranje svih divljaka i ja neču niti za jednim žaliti, mogu žaliti za civilima koji neče imati sreče ali za islamističkim smradom ne. ____________________________________________________________ ovo je jako zanimljiva teza, i ja bih volio da mi se malo detaljnije obrazloži: Prvo, tko se sve kvalificira za purifikaciju plamenom, tko za prozračivanje metkom - ili je to sasvim svejedno, rezultat je važan ? Drugo, koji su kriteriji koje nekoga kvalificiraju u grupu podložnu purifikaciji i prozračivanju ? Treće, tko je onaj ko odlučuje o tome da li su neki ispunili te kriterije Četvrto, da li će ti, koji odlučuju, ujedno biti i provoditelji tog projekta pročišćavanja, ili će se time baviti posebne grupe Peto, koji bi bili kriteriji za kvalifikaciju u neku od tih trupa

VL
OB
-obrisani-
17:25 22.06.2011.

Islam is the evil of our time. Let\'s not leave it for our children naslov jednog websitea kao komparacija na \"Europe is the cancer - islam is the answer\" kako poruka jasno kaže, ne ostavljajmo ga za našu djecu Ja Ja ne znam koja zlokobnije zvuči Meni - ona u samom vrhu

VL
OB
-obrisani-
17:29 22.06.2011.

dalje kaže: If we don\'t destroy Islam as an ideology it will exterminate us culturally and physically Islam is an utterly ruthless totalitarian political system disguised as a religion. Islam will literally stop at nothing to achiev

VL
OB
-obrisani-
17:32 22.06.2011.

dobro, opet siječemo komentare...... point taken Ima malo jednakijih

VL
« 1 2 3 4 5 6 ... 8 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.