U Pakistanu djevojčicu prisilili da bude bombaš samoubojica
"Koračala sam prema kontrolnoj točki, ali onda sam počela vikati pa su me uhitili", rekla je djevojčica
Komentari 147
ali sam još manje pristalica onih koji kurvanjskom kampanjom pokušavaju da profiliraju slike drugih po svom nekom modelu, koji je - direktno- doveo do današnjeg stanja stvari Ja sam to imao prilike da iskusim na svojoj vlastitoj koži - i nije mi radi toga pravo
23.06.2011. u 00:20h Custer je napisao/la: 23.06.2011. u 00:11h Katsumoto je napisao/la: ----------------------------------------------------- to nema veze sa fašizmom, ja svakom toleriram pravo na različitost ali ne točeriram ekstremizam ni totalitarizam a ti si tu selektivan, svi su krivi osim islamista, OK i meni moje govno ne smrdi ali je govno. A kako drugačije nazvati ljude koji žive i rade na zapadu i onda odjednom dignu vlak u zrak, to su teroristi koje ti uporno opravdavaš, to se opravdati ne može, a nemoj ni ti meni pprodavati muda pod bubrege izmišljanjem svega i svačega osim pravog imena za islamiste a to bi nilo teroristi, to što tebi tvoje govno ne smrdi opet ne znači da oni nisu govna i kada samorasprskavaju svi čisti postanu posrani, pa ako je to tvoj izbor a ti budi posran __________________________ govno je govno - i ono smrdi, bilo čije da je Terorista je terorista, svaki koga uhvatiš - tretiraj ga kao takvog Ali ne izvodi pretpostavke iz nacionalne ili vjerske pripadnosti , da bi ih onda primjenjivao na svakog pripadnika targetirane grupe Jer, to je fašizam I totalitarizam i ektsremizam samo u nešto drugačijoj formi
23.06.2011. u 00:25h Katsumoto je napisao/la: -------------------------------------------------------- terorizam je isti svugdje, isto je digne li netko u zrak vlak u Madridu ili Islamabadu, ginu ljudi a svi ljudi su jednaki, barem meni, vidim tebi nisu.
a meni i dalje ova rečenica zvuči jezovito: \"Islam is the evil of our time. Let\'s not leave it for our children\" daleko gore od \"Europe is the cancwer - Islam is the answer\"
23.06.2011. u 00:35h Katsumoto je napisao/la: --------------------------------- A u kojem ja postu poistovječujem milajardu i pol muslimana sa islamistima? Gdje to je pozivam na deportaciju bilo koje skupine koju karakterizira etnička, klasna, nacionalna ili vjerska pripadnost? Islamisti su manju dio ekstremnih muslimana, a uklanjanjem takvih nestalo bi i problema, barem večeg djela,ali ti si se uspalio braneči islamističko pravo na različitost, pa njih u vlastitim zemljama ubijaju po kratkom postupku i čemu da ih se tu tolerira?
23.06.2011. u 00:36h Custer je napisao/la: 23.06.2011. u 00:25h Katsumoto je napisao/la: -------------------------------------------------------- terorizam je isti svugdje, isto je digne li netko u zrak vlak u Madridu ili Islamabadu, ginu ljudi a svi ljudi su jednaki, barem meni, vidim tebi nisu. ___________________________________________ po čemu si to vidio ? baš me zanima Ako si mislio na usporedbu Izraela, madrida, londona, njujorka - onakvi kao u izraelu su se, svojedobno, zvali borci za slobodu. Baš kao i njihovi predhodnici sa istih područja sedamdesetak godina ranije A u ova tri pomenuta grada - to su čisti teroristi, bez zadrške Za Pakistan ne znam dovoljno da bi mogao sud donositi - za sada mi liči na terorizam u okviru lokalnih sukoba
23.06.2011. u 00:40h Custer je napisao/la: 23.06.2011. u 00:35h Katsumoto je napisao/la: --------------------------------- A u kojem ja postu poistovječujem milajardu i pol muslimana sa islamistima? Gdje to je pozivam na deportaciju bilo koje skupine koju karakterizira etnička, klasna, nacionalna ili vjerska pripadnost? Islamisti su manju dio ekstremnih muslimana, a uklanjanjem takvih nestalo bi i problema, barem večeg djela,ali ti si se uspalio braneči islamističko pravo na različitost, pa njih u vlastitim zemljama ubijaju po kratkom postupku i čemu da ih se tu tolerira? 23.06.2011. u 00:14h Custer je napisao/la: 23.06.2011. u 00:07h Katsumoto je napisao/la: --------------------- ja neprilagođene deportiram iz Europe, u svojim zemljama neka rade što žele, taj dio svijeta treba napustiti i postaviti sanitarni kordon i onemogučiti imigrante iz tih zemalja da dolaze tu. Vjeruj mi bilo bi poučno, ostalo bi im u genetskom pamčenju ___________________________________ ring a bell ?
23.06.2011. u 00:38h Katsumoto je napisao/la: a meni i dalje ova rečenica zvuči jezovito: \"Islam is the evil of our time. Let\'s not leave it for our children\" daleko gore od \"Europe is the cancwer - Islam is the answer\"" ------------------------------------------------- Ima ocdje zanimljivih rečenica a stvar ukusa je koja gore zvuči, pridodajmo tome i rutualno odrubljivanje glave koja se potom onako odezana meče na leđa ubijenog uz obavezni “AlahAkbar“ ili samorasprskavanje i slikica je puno zanimljivija, a evo i malo parola koje izgleda mene smetaju a tebe ne Behead those who insult Islam. Islam will dominate the world. Slay those who insult Islam. Europe you will pay. Europe is the cancer. Islam is the answer. Exterminate those who slander Islam. Freedom go to hell. Europe take some lessons from 9/11. Europe you will pay. Your 9/11 is on its way. Massacre those who insult Islam. Europe: Be prepared for the real holocaust.
23.06.2011. u 00:45h Katsumoto je napisao/la: ring a bell ? ----------------------------------- ne, neprilagođeni su oni koji popunjavaju islamističke redove jer se ne žele prilagoditi zemlji domačinu ilako ih se manipulira i regrutira, to su oni koji žele nametati svoje zakonee i svoja pravila i to treba deportirati.
ne znam je li se ovo tendenciozno ponavlja - to smo nešto ranije prodiskutirali I, kao što rekoh, Europe: Be prepared for the real holocaust. - mi više liči na Europsku desničarsku parolu - Holokaust ke 100 % europsko kršćanskiki brand Organizatori i izvršitelji - Europljani, pozornica Europa. samo su tada neprilagođeni bili židovi
23.06.2011. u 00:51h Custer je napisao/la: 23.06.2011. u 00:45h Katsumoto je napisao/la: ring a bell ? ----------------------------------- ne, neprilagođeni su oni koji popunjavaju islamističke redove jer se ne žele prilagoditi zemlji domačinu ilako ih se manipulira i regrutira, to suu oni koji žele nametati svoje zakone i svoja pravila i to treba deportirati. ____________________________________________________ a kako ih prepoznaješ ? kad zatraže džamiju ?
23.06.2011. u 00:52h Katsumoto je napisao/la: --------------------- postoje službe koje su za to zadužene i koliko mi se čini uspješno to rade, no dovoljno je da jednom ne uspiju i da imamo vijest. uhičenja se rade u tajnosti i informacije su šture, naravnoodmah se sve proglasi izmišljotinom, jer gdje bi neki slatki dobri iračanin kao onaj u Stockholmu to učinio, navukli ga uli Arifa Uku kojeg su ponjeli osječaji.
sa tim se slažem... Neka država radi svoj posao Ne slažem se da ulica određuje tko je neprilagođen Jer ti ljudi nisu na silu došli Došli su, bar ogromna većina, potpuno legalno
a, šta bi sa tom dvojicom pomenutih ? jesu li uspješno prošli psihijatrijsku evaluaciju ?
da su u Americi - ne bi garant Eno, izvukao se onaj iz Arizone Što je propucao liberalnu kongreswomen
nego gdje ćeš naći dedu nego gdje su male djevojčice
glupača.....
23.06.2011. u 01:08h Katsumoto je napisao/la: ------------------------------------------ izvukao se možda plinske komore ili klasičnog zatvora, ali taj ide u ustanovu na doživotnu
ma kakvi.... pet-šest godina, dok se ne zaboravi a onda će biti mirakul Izliječit će se
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
ja ne držim Europu, bože sačuvaj Ali sam pristalica univerzalnih ljudskih prava Što znači da sam, u jednoj smirenijoj situaciji, prvi protivnik režima tipa Saudijske Arabije, i svih onih Arapskih kalifata, kao i bantustanova Afrike, ili onih koji prave pušačice Tajlanda, itd. Jer ljudsko pravo ne bi trebalo da bude ograničeno pripadnošću religiji