Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 102
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
LUDOST
Povratak na članak

U Pakistanu djevojčicu prisilili da bude bombaš samoubojica

"Koračala sam prema kontrolnoj točki, ali onda sam počela vikati pa su me uhitili", rekla je djevojčica

Komentari 147

OB
-obrisani-
18:15 22.06.2011.

evo zanimljivih parola koje se mogu vidjeti na transparentima islamističkih prosvjeda po europi Behead those who insult Islam. Islam will dominate the world. Slay those who insult Islam. Europe you will pay. Europe is the cancer. Islam is the answer.. Exterminate those who slander Islam. Freedom go to hell. Europe take some lessons from 9/11. Europe you will pay. Your 9/11 is on its way. Massacre those who insult Islam. Europe: Be prepared for the real holocaust. Mislim da komentari tome nisu potrebni

VL
OB
-obrisani-
18:20 22.06.2011.

22.06.2011. u 17:13h Katsumoto je napisao/la: ---------------------- ako se tebi sviđa što rade islamisti onda je to tvoje pravo, osobno mogu se ubijati na tisuće ali u kalifatima, ovo je Europa i ovdje vrjede drugačija pravila, zlopotrebom demokracije ovi divljaci propagiraju nešto čemu u Europi nije mjesto i izazivaju sve više reakcija, kada se skupi kritična masa desit će se što se desit mora. A tko je kandidat za napalm ili metak, pa svi oni koji stoje ispod tih parola koje pozivaju na ubijanje i svi koji se služe ekstremističkim metodama, sa teroristima se ne pregovara

VL
OB
-obrisani-
18:29 22.06.2011.

Što o ubijanju nemuslimana u islamističkom terorističkom napadu u Londonu misli jedan od mula može se vidjeti ovdje YouTube :Killing of Non-Muslims is Legitimate (British Mullah) - True Filthy Faces of Mullahs 3:35 I sada bi se mi trebali pravititi da to ne vidimo i ne čujemo jer su srca mala neprillagođena i fest pobožna? Trebano se praviti da ne vidimo natpise na transparentima jer su oni koji ih nose primitivni? Trebamo tolerirati ovakvo ponašanje jer su oni uzbuđeni kad vide nogu ili žensku kosu? Trebamo li čekati da evoluiraju ili je ipak tu i neko pravo nas koji živimo u Europi da te afričke i azijsje divljake deportiramo? Uostalom u Europi jača desnica koja se izrazito protivi liberalnim stavovima i toleriranju islamističkih svinjarija a znamo kako to izgleda ako oni dođu na vlast, no kada vidim protiv koga se bore onda imaju i moju podršku, svako tko poziva na rasnu, vjersku, nacionalnu ili političku netrpeljivost treba biti procesuiran, oni koji su se doklatarili u Europu trebaju se zajedno sa obitelji deportirati jer kontaminiraju okoliš i šire smrad ekstremizma, ili misliš da to treba tolerirati?

VL
TO
Toni50
20:14 22.06.2011.

Mala i več saboterka .. nananana..

VL
RI
Riznica
20:48 22.06.2011.

22.06.2011. u 12:17h Riznica je napisao/la: U ovu pricu su povjerovali oni koji trebaju da povjeruju ...Ja mislim ipak da obicni narod u tim zemljama naj bolje zna ko radi ovakve stvar... Ko radi ove stvari , ko postavlja bombee najbolje oslikaje dogadjaj iz irackog grada Basre kada su dvojica britanskih specijlnih agenata otkrivena dok su pokusavali postaviti auto-bombu blizu trznice u tom gradu ?? Bili su obuceni u tradicionalnu arapsku nosnju .Kada ih je iracka policija pokusala zaustaviti na kontrolnom punktu,oni su otvorili vatru na policiju. Nakon razmjene vatre i kasnijeg hapsenja,otkriveno je da je njihov automobil pun oruzja i eksploziva koji je trebao da posluzi kao auto-bpmba. O tome se puno pisalo u par hrabrih medijima,cak su objavljivane i njihove slike. Poslje je britanska vojska,uz pomoc tenkova i hilikoptera,ovu dvojicu oslobodila iz policijske stanice...E sada, sta mislis koliko je americkih i britanskih agenata danas u Pakistanu i okupiranim dijelovima Afganistana ?? Ja mislim da obicni narod u tim zemljama naj bolje zna...Za sve koji sumljaju, pokusajte malo Googlati \"Operation Gladio ili Operation Northwood\".

VL
OB
-obrisani-
22:31 22.06.2011.

22.06.2011. u 18:20h Custer je napisao/la: ... da počnemo s purifikacijom napalmom: tvoj odgovor je jedan blijedi pokušaj amortizacije jedne užasno fašističke izjave koju si, u pravednom kršćanskom gnijevu, izrekao Metak iz kalašnjikova bi još i nekako mogao proći, znaš pojedinca teroristu - ideš i upucaš ga.... Ali napalm ? Vidjeli smo u Vietnamu kako to izgleda. Kada čitava područja gore, bez mogućnosti gašenja dok potpuno ne sagori, uništavanja kisika u zraku bez kojeg se podave i oni koji nisu zahvaćeni plamenom napalma, itd.. Napalmom su do sada napadali područja, na kojima boravi dosta ljudi - nije moguće targetirati pojedince. Dakle, to što bi i potencijalno nevini stradali, to je, po tebi, OK - valjda su ti svi ionako isti Čak se ima i prilično benigni naziv za to - kolateralna šteta E, to nije kolateralna šteta - to su živi ljudi A još bih te molio da mi pojasniš svoje kriterije da ih treba purificirati napalmom. To što si napisao, suviše mi je uopćeno Da li to vrijedi za, recimo, Hezbollah ako rokne Izraelski avion iznad Bejruta ?

VL
OB
-obrisani-
22:32 22.06.2011.

Dalje da li to znači da bi i ljude tipa Terry Jones, Bil Graham, Par Robertson, msgr. Jezerinac, don Kaćunko trebalo isto tako purificirati ? I oni imaju stanovitih izjava koje prilično rigidno zvuče prema nekim drugim religijama - ekstremističke dapače. S time što ne govorimo o masi na ulici gdje bilo ko, pa i provokatori, mogu nositi svakakve parole I tko će biti sudija u tome šta je ekstremističko a šta nije ?

VL
OB
-obrisani-
22:32 22.06.2011.

glede zanimljivih parola: koliko ja vidim, sve su, uglavnom uvjetne - tj. who insult islam, ili tako nešto a ovo: If we don\'t destroy Islam as an ideology it will exterminate us culturally and physically Islam is an utterly ruthlesss totalitarian political system disguised as a religion. ili ovo: Islam is the evil of our time. Let\'s not leave it for our children su bezuvjetne izjave kojima se jasno i glasno poziva na eliminaciju čitave jedne vjere PREVENTIVNO Ostalo su samo finese i izvođenje radova. U koje lako mogu da ubroje i one tvoje parole. Za koje nitko ne zna ko ih je pisao i tko iza njih stoji Za ove koje sam ja naveo - se zna A ova: Europe: Be prepared for the real holocaust.- meni se više čini kao parole neke desničarske organizacije tipa Wildersa. Naime, kao što to sigurno znaš - Holokaust je čisto europski brand, sa sve njenim kršćanskim korijenima i kršćanskim izvođačima

VL
OB
-obrisani-
22:33 22.06.2011.

Glede British Mullah statement, da li ćemo onda kršćanstvo promatrati kroz prizmu onih pomenutih Terry Jonesa, Bill Grahama, Pat Robertsona i čitave jedne plejade uglednih perjanica kršćanstva ? zašto ne kažemo da je daleko više onih koji osuđuju terorizam u ime islama, izdaju fatwe kojom brane terorističke akte u ime istog, nekada i sami stradavaju od ruku terorista ? Da li si ikada pročitao Islamic Statements Against Terrorism, ili su ti sasvim bili dovoljni desničarski uradci po tom pitanju ? Pa stalno tražiš islamske Terry Jonese unc.edu ima dosta materijala o tome Glede deportacije nepodobnih - ja sam mislio da na razvijenom zapadu postoji razvijen pravosudni i upravni sustav koji bi se bavio i tim pitanjima. A ne da, ovako i na ovaj način, pojedinci preuzimaju tu ulogu u svoje ruke To se nekada zvalo linč

VL
OB
-obrisani-
22:52 22.06.2011.

22.06.2011. u 22:31h Katsumoto je napisao/la: --------------------- Rokne li Hesbolah vojni izraelski zrakoplov to je napad na vojni cilj, roknu li u svojoj tradiciji civilni, ili otmu brod i baze sa palube u more nepokretnog paraplegičara jer je Židov to je nešto drugo, ili ti opravdavaš ubijanje civila? A kada je na kupu skupina terorista onda je napalm divna stvar, npr u pečinama Tora Bore čuda radi.

VL
OB
-obrisani-
22:57 22.06.2011.

22.06.2011. u 22:32h Katsumoto je napisao/la: ------------------------------------------ to što se tebi čini ne čini se i onome tko tu parolu nosi, i zato takve treba deportirati, to je bolesno tkivo društva a gangrenozni prst se amputira da se infekcija ne proširi

VL
OB
-obrisani-
23:02 22.06.2011.

22.06.2011. u 22:33h Katsumoto je napisao/la: ----------------------------------- naravno, i nakon nekoliko desetljeća zayebavanja od strane islamista pokao je film i drugima, ali nisam čuo da se to tolerira po muslimanskim zemljama, tamo se nemuslimane ubija iz zabave a po Pakistanu slave ubojstvo nemuslimanskog ministra, Kopti su u Egiptu manje vredni, crkve gore na dnevnoj bazi, i što očekuješ da će se to tolerirati? Srečom još su kršćanski ekstremi mirni i nisu pokazali što mogu, a vjeruj mi mogu i to na industrijskoj bazi i samo je pitanje vremena kada neka islamistička svinjarija izprovocira takav odgovor, no svaka akcija ima i reakciju i sada je samo pitanje reakcije.

VL
OB
-obrisani-
23:05 22.06.2011.

22.06.2011. u 22:33h Katsumoto je napisao/la: Glede British Mullah statement, da li ćemo onda kršćanstvo promatrati kroz prizmu onih pomenutih Terry Jonesa, Bill Grahama, Pat Robertsona i čitave jedne plejade uglednih perjanica kršćanstva ? -------------------- svi spomenuti su u SAD-u, sekularna država koja dopušta pravo na slobodu riječi, to je njihov stav i da su počinili nešto protivno zakonu bili bi u zatvoru, ali ovdje se radi o opravdavanju ubojstva civila u Londonu koje ovaj muslimanski pop odobrava i to na britanskoj nacionalnoj TV kući, šteta živ je, to znači da ni britanci nisu kao što su nekad bili, korbač čuda radi od smrdljivih i neprilagođenih

VL
OB
-obrisani-
23:23 22.06.2011.

nisi odgovorio ni na jedno pitanje nego svingaš sa tema I opet se vadiš na periferne slučajeve A, generalno, samo ću reći: ako smo ustanovili da su ono plemenski divljaci koji su daleko od civilizacije - zašto se spuštaš na njihov nivo i hoćeš rješavati probleme kako ih oni rješavaju ? S tim da su u tim divljačkim zemljama opstale nekako sve te različitosti, dok se to za Europu, unazad 70 godina to nije moglo reći

VL
OB
-obrisani-
23:26 22.06.2011.

a, da počnemo sa muslimanskim popom: ako je, po tebi, tom izjavom prekršio zakon, zašto nije u zatvoru ? Ili bar protjeran Kakva su to sada baljezganja o slobodi riječi u Americi, koja, je li, po tebi ne vrijede u Europi ? Jer, ako ne vrijede, zašto se oni koji zakon krše ne pohapse ? Ili se čeka dovoljna količina da potpali široke narododne mase ? Na čemu oni desničari uporno rade ?

VL
OB
-obrisani-
23:28 22.06.2011.

a kada već izbjegavaš da čuješ i onu drugu stranu muslimanskog svijeta, da ti ja ostavim link: http://www.unc.edu/~kurzman/terror.htm iako je očigledno da svi linkovi svijeta te neće ubijediti u suprotno od onoga što ovdje zastupaš

VL
OB
-obrisani-
23:34 22.06.2011.

meni, recimo, jako čudno zvuči priča: išla malena djevojčica svojim putem, iz žbunja iskočio strašni vuk u obliku zakrabuljenih teta i strašnih čika, koji su joj odjenuli prsluk sa eksplozivom, i poslali je da se raznese na checkpointu privremeno dobrih muslimana, s tim da ona SAMA povuče detonator i raznese se Ako je i od osmogodišnjakinje - previše je S tim da su oni pomenuti vukovi - volovi. Koji, recimo, ne znaju je dijete od osam godina dovoljno svjesno da ne posluša nepoznate, još i zakrabuljene ljude Kao ni da imaju elektronski remote detonatori Ali, zahvalni publikum to pije ko Sahara vodu

VL
OB
-obrisani-
23:38 22.06.2011.

još da ti kažem da oni pomenuti Terry Jones, Bill Graham, Pat Robertson, a ima ih još podosta - su ljudi koje bukvalno slijede milijuni. Onog britanskog mullah nisam siguran koliko ljudi slijedi Dobro, Terry je prilično opskuran propovjednik -- baš negdje na nivou onog mullah Ali su mu izjave i postupci jednako radikalni Ali, jedan će se citirati kao primjer za čitavu religiju, dok će se drugoga proglašavati benignim ludakom

VL
OB
-obrisani-
23:42 22.06.2011.

i, dakle, koji je kriterij za uporabu napalma ? I u Tora Bori je moglo biti civila Ali, hajde, da ti Tora Boru uvažim kao terorističko sjedište Ali njega nisu tretirali napalmom, nego drugom vrstom bombi Stoga, kako ti baš napalm pade na pamet ? I koji je kriterij ? Meni se čini da je dosta širok, ali da te urođena skromnost spriječava da to javno kažeš

VL
OB
-obrisani-
23:50 22.06.2011.

22.06.2011. u 23:23h Katsumoto je napisao/la: nisi odgovorio ni na jedno pitanje nego svingaš sa tema ------------------------------------------------------------- na divlju agresiju se odgovara istom metodom ako nema vremena za prilagođavanje, ja nemam namjere reskirati svoje prijatelje nekom divljaku dok se ne urazumi,

VL
« 1 2 3 4 5 6 7 8 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.