U Pakistanu djevojčicu prisilili da bude bombaš samoubojica
"Koračala sam prema kontrolnoj točki, ali onda sam počela vikati pa su me uhitili", rekla je djevojčica
Komentari 147
\"Koračala sam prema kontrolnoj točki, ali onda sam počela vikati pa su me uhitili\", rekla je djevojčica. Sramota eto i djeca su im nekakova izdajice tako se rat nemože dobiti ako neče i djeca da budu poslušna ...
21.06.2011. u 20:24h Custer je napisao/la: U Basri su iračke službe sigurnosti zaustavile dvojicu naoružanih britanskih vojnika u civlnoj odječi ali bih rado vidio popis opreme koju su imali u vozilu...... ___________________________ enough said ... i sve ovo samo pokazujee da se divljake kultivira samo napalmom ___________________________ enough said again
da li se pod divljake podrazumijeva: A.) šiiti ? B.) suniti ? C.) muslimani ? D.) muslimani diljem svijeta ? E.) all of the above ?
21.06.2011. u 20:24h Custer je napisao/la: ... i sve ovo samo pokazuje da se divljake kultivira samo napalmom _______________________________________________________ U početku bijaše Riječ, i Riječ bijaše u Boga, i Riječ bijaše Bog. napalm dolazi malo kasnije
21.06.2011. u 22:48h Katsumoto je napisao/la: da li se pod divljake podrazumijeva: A.) šiiti ? B.) suniti ? C.) muslimani ? D.) muslimani diljem svijeta ? E.) all of the above ? ------------------------------------ pod pojmom divljaci su svi oni koji namjerno ciljaju civile, u ratu ginu i civili i to najviše oni ali ne postoji razlika između likova koji neselektivno topništvom tuku grad ili onih koji ciljano idu ubijati civile
21.06.2011. u 22:44h Katsumoto je napisao/la: 21.06.2011. u 20:24h Custer je napisao/la: U Basri su iračke službe sigurnosti zaustavile dvojicu naoružanih britanskih vojnika u civlnoj odječi ali bih rado vidio popis opreme koju su imali u vozilu...... ___________________________ enough said ... i sve ovo samo pokazuje da se divljake kultivira samo napalmom ___________________________ enough said again ------------------------------------------------------ ja sam također čuo za to, ali nigdje nisam našao na podatak da su bili u vozilu u kome je bio eksploziv, što je tu sporno? Netko plasira priču i svi u to trebamo vjerovati?
21.06.2011. u 22:40h Katsumoto je napisao/la: u Iraku je bio mir dok nekima nije palo na pamet da ih kultiviraju Sa sve onim napalmom ----------------------------------- u Iraku nikada nije bilo mira samo su svi oni koji su bili drugačiji kratko živjeli, u Iraku nije bilo mira 30 god, točnije od trenutka kada je Sadam Husein poželio tuđe i napao prvo Iran radi poluotoha Faw a desetlječe kasnije Kuvajt ili ti smatraš da je to normalno ponašanje?
21.06.2011. u 22:40h Katsumoto je napisao/la: u Iraku je bio mir dok nekima nije palo na pamet da ih kultiviraju Sa sve onim napalmom _________________ Ozbiljno , Kakva lijepa slika mira: Sadam gleda u nebo zadivljeno dok određuje kome će će ruke odsjeći a koga će objesiti prema instinktu koji crpi iz mira svoje diktature.... Poslije uživa u mirisu pokošenog sijena i divi se zagrljajima oblaka daleko negdje na nebu... Čovjek bi taj dio ljepota mogao zamjeniti lako za raj, zar ne?
+ - 21.06.2011. u 23:45h Leoni je napisao/la: 21.06.2011. u 22:40h Katsumoto je napisao/la: u Iraku je bio mir dok nekima nije palo na pamet da ih kultiviraju Sa sve onim napalmom _________________ Ozbiljno , Kakva lijepa slika mira: Sadam gleda u nebo zadivljeno dok određuje kome će ruke odsjeći a koga će objesiti prema instinktu koji crpi iz mira svoje diktature.... Poslije uživa u mirisu pokošenog sijena i divi se zagrljajima oblaka daleko negdje na nebu... Čovjek bi taj dio ljepota mogao zamjeniti lako za raj, zar ne? _____________________________________________________________ Leoni, lupetaš Ali od tebe i nije drugo za očekivati Da nisu koga i kamenovali ?
21.06.2011. u 23:08h Custer je napisao/la: 21.06.2011. u 22:40h Katsumoto je napisao/la: u Iraku je bio mir dok nekima nije palo na pamet da ih kultiviraju Sa sve onim napalmom ----------------------------------- u Iraku nikada nije bilo mira samo su svi oni koji su bili drugačiji kratko živjeli, u Iraku nije bilo mira 30 god, točnije od trenutka kada je Sadam Husein poželio tuđe i napao prvo Iran radi poluotoha Faw a desetlječe kasnije Kuvajt ili ti smatraš da je to normalno ponašanje? _______________________ Ako ćemo pošteno, rat je počeo oko Iranskog dijela Shat-el-Arab, koji je 20-tak godina ranije Reza Pahlavi snagom sile oduzeo Iraku A Kuvajt i jeste bio dio Iraka, koji su Englezi ravnalom dodijelili onima koji su ih prodržavali u rušenju Otomanske imperije Da ne govorimo da su oba rata povedena na mig zna-se-već-koga
21.06.2011. u 23:05h Custer je napisao/la: 21.06.2011. u 22:44h Katsumoto je napisao/la: 21.06.2011. u 20:24h Custer je napisao/la: U Basri su iračke službe sigurnosti zaustavile dvojicu naoružanih britanskih vojnika u civlnoj odječi ali bih rado vidio popis opreme koju su imali u vozilu...... ___________________________ enough said ... i sve ovo samo pokazuje da se divljake kultivira samo napalmom ___________________________ enough said again ------------------------------------------------------ ja sam također čuo za to, ali nigdje nisam našao na podatak da su bili u vozilu u kome je bio eksploziv, što je tu sporno? Netko plasira priču i svi u to trebamo vjerovati? ___________________________________________________________ nije sporno ništa.....kao ni kod onih SAS-ovaca u Libiji pošli ljudi malo u turizam, imali nešto off dana
22.06.2011. u 01:09h Katsumoto je napisao/la: ----------------------------------------------------- idemo polako Irak je napao iran i to je činjenica Iraj je u kasnijoj fazi rata koristio i bojne otrove i raketirao iranske gradove, i to je činjenica Irak je izvršio invaziju Kuvajta a što je nekada nekome navodno pripadalo je tu nebitno, BiH su do 1945bili u sastavu NDH ali to ne daje za pravo Hrvatskoj da izvrši invaziju, Kosovo je bilo dio Srbije i to im ne da za pravo da vojno interveniraju, ili je to neko Bogom dano pravo?
22.06.2011. u 01:11h Katsumoto je napisao/la: --------------------------------------- Pripadnici SAS-a koje su u Basri priveli irački pripadnici službi sigurnosti su bili naoružani ali to je sve, sve drugo je bajka. No nisu tema irak nego ovakvo bestijalno korištenje djece za samoubilačkee napede i nitko normalan ovo ne može opravdati.
nije djevojčice OK ubijati ni dronovima, pa ih se opet ubija
idemo polako... Irak je napao Iran, kada je za to dobio mig od USA, jer je Iran bio preuzet od strane Homeinija i njegovih, što je Amerima jako teško palo Tako da su čak i vlastite bojne otrove isporučili svom novom pulenu Da se ne bi vadili na fore tipa: \"pa on je napao, nisu ameri\" - pravo pozna i termin suučesništva, ne samo direktnu krivicu.
22.06.2011. u 01:32h Katsumoto je napisao/la: nije djevojčice OK ubijati ni dronovima, pa ih se opet ubija ---------------------------------- točno ali nije isto kada civili stradaju u ratnom sukobu ili kada se kao u ovom slučaju djeca koriste kao platforma za nošenje eksploziva, ovakvo korištenje djece ili odraslih je monstruozno
22.06.2011. u 01:37h Katsumoto je napisao/la: idemo polako... Irak je napao Iran, kada je za to dobio mig od USA, jer je Iran bio preuzet od strane Homeinija i njegovih, što je Amerima jako teško palo Tako da su čak i vlastite bojne otrove isporučili svom novom pulenu Da se ne bi vadili na fore tipa: \"pa on je napao, nisu ameri\" - pravo pozna i termin suučesništva, ne samo direktnu krivicu. -------------------- mogli su ameri “migati“ ko mutavi, odluku o napadu na iran donio je Sadam Husein, odluku o napadu na Kuvajt donio je Sadam Husein, odluku o “plinifikaciji“ Kurda donio je Sadam Husein i sve ostalo je traljav pokušaj aboliranja zločinca
mda..... kao što rekoh, u pravu postoji pojam suučesništvo a koje je bilo više nego evidentno Postoje zapisi tih happeninga I izjave nekih veleposlanica USA u Iraku I, naravno, bojne otrove je Irak dobio samo kao gestu prijateljstva, ne da ih upotrijebi
LN...
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
U koju kategoriju spada nasilno kultiviranje ?