Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 102
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
LUDOST
Povratak na članak

U Pakistanu djevojčicu prisilili da bude bombaš samoubojica

"Koračala sam prema kontrolnoj točki, ali onda sam počela vikati pa su me uhitili", rekla je djevojčica

Komentari 147

OB
-obrisani-
22:41 21.06.2011.

U koju kategoriju spada nasilno kultiviranje ?

VL
TO
Toni50
22:42 21.06.2011.

\"Koračala sam prema kontrolnoj točki, ali onda sam počela vikati pa su me uhitili\", rekla je djevojčica. Sramota eto i djeca su im nekakova izdajice tako se rat nemože dobiti ako neče i djeca da budu poslušna ...

VL
OB
-obrisani-
22:44 21.06.2011.

21.06.2011. u 20:24h Custer je napisao/la: U Basri su iračke službe sigurnosti zaustavile dvojicu naoružanih britanskih vojnika u civlnoj odječi ali bih rado vidio popis opreme koju su imali u vozilu...... ___________________________ enough said ... i sve ovo samo pokazujee da se divljake kultivira samo napalmom ___________________________ enough said again

VL
OB
-obrisani-
22:48 21.06.2011.

da li se pod divljake podrazumijeva: A.) šiiti ? B.) suniti ? C.) muslimani ? D.) muslimani diljem svijeta ? E.) all of the above ?

VL
OB
-obrisani-
22:53 21.06.2011.

21.06.2011. u 20:24h Custer je napisao/la: ... i sve ovo samo pokazuje da se divljake kultivira samo napalmom _______________________________________________________ U početku bijaše Riječ, i Riječ bijaše u Boga, i Riječ bijaše Bog. napalm dolazi malo kasnije

VL
OB
-obrisani-
23:02 21.06.2011.

21.06.2011. u 22:48h Katsumoto je napisao/la: da li se pod divljake podrazumijeva: A.) šiiti ? B.) suniti ? C.) muslimani ? D.) muslimani diljem svijeta ? E.) all of the above ? ------------------------------------ pod pojmom divljaci su svi oni koji namjerno ciljaju civile, u ratu ginu i civili i to najviše oni ali ne postoji razlika između likova koji neselektivno topništvom tuku grad ili onih koji ciljano idu ubijati civile

VL
OB
-obrisani-
23:05 21.06.2011.

21.06.2011. u 22:44h Katsumoto je napisao/la: 21.06.2011. u 20:24h Custer je napisao/la: U Basri su iračke službe sigurnosti zaustavile dvojicu naoružanih britanskih vojnika u civlnoj odječi ali bih rado vidio popis opreme koju su imali u vozilu...... ___________________________ enough said ... i sve ovo samo pokazuje da se divljake kultivira samo napalmom ___________________________ enough said again ------------------------------------------------------ ja sam također čuo za to, ali nigdje nisam našao na podatak da su bili u vozilu u kome je bio eksploziv, što je tu sporno? Netko plasira priču i svi u to trebamo vjerovati?

VL
OB
-obrisani-
23:08 21.06.2011.

21.06.2011. u 22:40h Katsumoto je napisao/la: u Iraku je bio mir dok nekima nije palo na pamet da ih kultiviraju Sa sve onim napalmom ----------------------------------- u Iraku nikada nije bilo mira samo su svi oni koji su bili drugačiji kratko živjeli, u Iraku nije bilo mira 30 god, točnije od trenutka kada je Sadam Husein poželio tuđe i napao prvo Iran radi poluotoha Faw a desetlječe kasnije Kuvajt ili ti smatraš da je to normalno ponašanje?

VL
OB
-obrisani-
23:45 21.06.2011.

21.06.2011. u 22:40h Katsumoto je napisao/la: u Iraku je bio mir dok nekima nije palo na pamet da ih kultiviraju Sa sve onim napalmom _________________ Ozbiljno , Kakva lijepa slika mira: Sadam gleda u nebo zadivljeno dok određuje kome će će ruke odsjeći a koga će objesiti prema instinktu koji crpi iz mira svoje diktature.... Poslije uživa u mirisu pokošenog sijena i divi se zagrljajima oblaka daleko negdje na nebu... Čovjek bi taj dio ljepota mogao zamjeniti lako za raj, zar ne?

VL
OB
-obrisani-
01:05 22.06.2011.

+ - 21.06.2011. u 23:45h Leoni je napisao/la: 21.06.2011. u 22:40h Katsumoto je napisao/la: u Iraku je bio mir dok nekima nije palo na pamet da ih kultiviraju Sa sve onim napalmom _________________ Ozbiljno , Kakva lijepa slika mira: Sadam gleda u nebo zadivljeno dok određuje kome će ruke odsjeći a koga će objesiti prema instinktu koji crpi iz mira svoje diktature.... Poslije uživa u mirisu pokošenog sijena i divi se zagrljajima oblaka daleko negdje na nebu... Čovjek bi taj dio ljepota mogao zamjeniti lako za raj, zar ne? _____________________________________________________________ Leoni, lupetaš Ali od tebe i nije drugo za očekivati Da nisu koga i kamenovali ?

VL
OB
-obrisani-
01:09 22.06.2011.

21.06.2011. u 23:08h Custer je napisao/la: 21.06.2011. u 22:40h Katsumoto je napisao/la: u Iraku je bio mir dok nekima nije palo na pamet da ih kultiviraju Sa sve onim napalmom ----------------------------------- u Iraku nikada nije bilo mira samo su svi oni koji su bili drugačiji kratko živjeli, u Iraku nije bilo mira 30 god, točnije od trenutka kada je Sadam Husein poželio tuđe i napao prvo Iran radi poluotoha Faw a desetlječe kasnije Kuvajt ili ti smatraš da je to normalno ponašanje? _______________________ Ako ćemo pošteno, rat je počeo oko Iranskog dijela Shat-el-Arab, koji je 20-tak godina ranije Reza Pahlavi snagom sile oduzeo Iraku A Kuvajt i jeste bio dio Iraka, koji su Englezi ravnalom dodijelili onima koji su ih prodržavali u rušenju Otomanske imperije Da ne govorimo da su oba rata povedena na mig zna-se-već-koga

VL
OB
-obrisani-
01:11 22.06.2011.

21.06.2011. u 23:05h Custer je napisao/la: 21.06.2011. u 22:44h Katsumoto je napisao/la: 21.06.2011. u 20:24h Custer je napisao/la: U Basri su iračke službe sigurnosti zaustavile dvojicu naoružanih britanskih vojnika u civlnoj odječi ali bih rado vidio popis opreme koju su imali u vozilu...... ___________________________ enough said ... i sve ovo samo pokazuje da se divljake kultivira samo napalmom ___________________________ enough said again ------------------------------------------------------ ja sam također čuo za to, ali nigdje nisam našao na podatak da su bili u vozilu u kome je bio eksploziv, što je tu sporno? Netko plasira priču i svi u to trebamo vjerovati? ___________________________________________________________ nije sporno ništa.....kao ni kod onih SAS-ovaca u Libiji pošli ljudi malo u turizam, imali nešto off dana

VL
OB
-obrisani-
01:24 22.06.2011.

22.06.2011. u 01:09h Katsumoto je napisao/la: ----------------------------------------------------- idemo polako Irak je napao iran i to je činjenica Iraj je u kasnijoj fazi rata koristio i bojne otrove i raketirao iranske gradove, i to je činjenica Irak je izvršio invaziju Kuvajta a što je nekada nekome navodno pripadalo je tu nebitno, BiH su do 1945bili u sastavu NDH ali to ne daje za pravo Hrvatskoj da izvrši invaziju, Kosovo je bilo dio Srbije i to im ne da za pravo da vojno interveniraju, ili je to neko Bogom dano pravo?

VL
OB
-obrisani-
01:27 22.06.2011.

22.06.2011. u 01:11h Katsumoto je napisao/la: --------------------------------------- Pripadnici SAS-a koje su u Basri priveli irački pripadnici službi sigurnosti su bili naoružani ali to je sve, sve drugo je bajka. No nisu tema irak nego ovakvo bestijalno korištenje djece za samoubilačkee napede i nitko normalan ovo ne može opravdati.

VL
OB
-obrisani-
01:32 22.06.2011.

nije djevojčice OK ubijati ni dronovima, pa ih se opet ubija

VL
OB
-obrisani-
01:37 22.06.2011.

idemo polako... Irak je napao Iran, kada je za to dobio mig od USA, jer je Iran bio preuzet od strane Homeinija i njegovih, što je Amerima jako teško palo Tako da su čak i vlastite bojne otrove isporučili svom novom pulenu Da se ne bi vadili na fore tipa: \"pa on je napao, nisu ameri\" - pravo pozna i termin suučesništva, ne samo direktnu krivicu.

VL
OB
-obrisani-
02:08 22.06.2011.

22.06.2011. u 01:32h Katsumoto je napisao/la: nije djevojčice OK ubijati ni dronovima, pa ih se opet ubija ---------------------------------- točno ali nije isto kada civili stradaju u ratnom sukobu ili kada se kao u ovom slučaju djeca koriste kao platforma za nošenje eksploziva, ovakvo korištenje djece ili odraslih je monstruozno

VL
OB
-obrisani-
02:10 22.06.2011.

22.06.2011. u 01:37h Katsumoto je napisao/la: idemo polako... Irak je napao Iran, kada je za to dobio mig od USA, jer je Iran bio preuzet od strane Homeinija i njegovih, što je Amerima jako teško palo Tako da su čak i vlastite bojne otrove isporučili svom novom pulenu Da se ne bi vadili na fore tipa: \"pa on je napao, nisu ameri\" - pravo pozna i termin suučesništva, ne samo direktnu krivicu. -------------------- mogli su ameri “migati“ ko mutavi, odluku o napadu na iran donio je Sadam Husein, odluku o napadu na Kuvajt donio je Sadam Husein, odluku o “plinifikaciji“ Kurda donio je Sadam Husein i sve ostalo je traljav pokušaj aboliranja zločinca

VL
OB
-obrisani-
02:15 22.06.2011.

mda..... kao što rekoh, u pravu postoji pojam suučesništvo a koje je bilo više nego evidentno Postoje zapisi tih happeninga I izjave nekih veleposlanica USA u Iraku I, naravno, bojne otrove je Irak dobio samo kao gestu prijateljstva, ne da ih upotrijebi

VL
OB
-obrisani-
01:21 23.06.2011.

LN...

VL
« 1 2 3 4 5 6 ... 8 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.