U Pakistanu djevojčicu prisilili da bude bombaš samoubojica
"Koračala sam prema kontrolnoj točki, ali onda sam počela vikati pa su me uhitili", rekla je djevojčica
Komentari 147
LN sutra je neradni dan i treba se i za nerad naspavati
\"If we don\'t destroy Islam as an ideology it will exterminate us culturally and physically\" zvuči poznato ? \"ONI mijenjaju našu kulturu....\" \"ONI se množe previše i totalno će nas brojčano nadvladati...\"
a rekao bih da ni tebi nije bliže
Strašno iskorištavati djecu za takvo nešto
budale popuše sve što pročitaju i napale se (i to još u večernjaku)
21.06.2011. u 09:57h maxxx je napisao/la: budale popuše sve što pročitaju i napale se (i to još u večernjaku) ----------------------------------- A jos daleko vece budale su slijepe za ono sto se dogadja ako im se ne uklapa u njihovu propagandu
I u prošlosti su na televiziji prikazivale navodne bombase samoubojice, ali se radilo o djecacima ne djevojcicama !\" Ovaj put trebalo bi propaganda da odjekne malo jace ....
oni decu treniraju i vaspitavaju da budu bombasi jos pre skole, u vrticu, ako imaju tako nesto.....ima i previse tih snimaka na njihovim sajtovima gde se sitna deca treniraju, simuliraju, igraju bombaskih napada.....to je postao deo talibanskog folklora.....divno...
fanatice riznica objasni nam malo ovo a mores usput i o stampedu u meeeeeeki
Ima li na svijetu i jedan normalan čovjek da u ovome vidi častan ili sveti cilj? Ovo je prilika da javnost shvati s kim ratuju Amerikanci u Afganistanu i diljem svijeta.. Svaka razumom obdarena osoba može shvatiti da se ovdje radi o poremećenim fanaticima kojima ljudski život nema vrijednosti ... U stanju su dijete prisiliti za samoubojstvo. Da li postoji čovjek koji ne osjeća bijes pri pomisli na nevinu malenu djevojčicu koju su spakirali za smrt? Bijes je jedini osjećaj koji normalan čovjek može osjetiti.. Hvala Bogu da postoje snage koje žele zaštititi čovjeka od ovakvih monstruma....!!
Koji su je uhitili ili oni koji su je doveli ili oni na kontrolnoj tocki ?.
Jel mora doči NATO i HV?
21.06.2011. u 15:10h Leoni je napisao/la: Ovo je prilika da javnost shvati s kim ratuju Amerikanci u Afganistanu i diljem svijeta.. U stanju su dijete prisiliti za samoubojstvo -------------------------------- Eto ti si svakako razumnom obdarena osoba , kad u sve povjerujes.. I u prošlosti su na televiziji prikazivale navodne bombase samoubojice, ali se radilo o djecacima ne djevojcicama !\" Ovaj put trebalo bi propaganda da odjekne malo jace ....
Ja mislim da obicni narod u tim zemljama naj bolje zna ko radi ovakve stvar... Ko radi ove stvari , ko postavlja bombe najbolje oslikaje dogadjaj iz irackog grada Basre kada su dvojica britanskih specijlnih agenata otkrivena dok su pokusavalii postaviti auto-bombu blizu trznice u tom gradu ?? Bili su obuceni u tradicionalnu arapsku nosnju .Kada ih je iracka policija pokusala zaustaviti na kontrolnom punktu,oni su otvorili vatru na policiju. Nakon razmjene vatre i kasnijeg hapsenja,otkriveno je da je njihov automobil pun oruzja i eksploziva koji je trebao da posluzi kao auto-bpmba. O tome se puno pisalo u par hrabrih medijima,cak su objavljivane i njihove slike. Poslje je britanska vojska,uz pomoc tenkova i hilikoptera,ovu dvojicu oslobodila iz policijske stanice...E sada, sta mislis koliko je americkih i britanskih agenata danas u Pakistanu i okupiranim dijelovima Afganistana ?? Ja mislim da obicni narod u tim zemljama naj bolje zna...Za sve koji sumljaju, pokusajte malo Googlati \"Operation Gladio ili Operation Northwood\".
Oni Izraelci su u pravu sto prema ovakvim dizu zid od 6 metara. Treba se izolirati od te \"civilizacije\".
evo npr u Iraku je uhićena Samira Ahmed Jassim koja je imala posebno perfidan način regrutiranja bombaša samoubojica, naime prvo bi žrtvu silovali a potom bi joj Samira nudila oprati sramotu radi silovanja tako da se opaše eksplozivom i raznese, također znamo i za logore za obuku djece i znamo da se dječak “dresiran“ za bombaša samoubojicu u takvom logoru prodaje za 5-10 tisuća dolara, ovime islamisti samopokazuju da im ništa nije sveto pa niti djeca, bolesno i to treba iskorjeniti.
U Basri su iračke službe sigurnosti zaustavile dvojicu naoružanih britanskih vojnika u civlnoj odječi ali bih rado vidio popis opreme koju su imali u vozilu, međumuslimanski sukobi su dio svakodnevice u iraku pa tako islamističko sunitski divljaci samorasprskavaju u koloni hodočasnika u Karbali, upadaju u crkve i džamije i rade pokolje, regrutiraju djecu, silovane žene (pogledati pod Samira Ahmed Jassim) i sve ovo samo pokazuje da se divljake kultivira samo napalmom
custer kaj je novoga?
LN...
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
priče iz mossadove kuhinje.