'Razmišljam o odlasku iz zemlje, ovo nije Hrvatska za koju sam se borio'
Ne pada mi na pamet da moje dijete za 100 godina uči o tome što je rekao Ante Pavelić, a što Tito, kaže Matić
Komentari 323
Ide u tazbinu!
fino i pametnoc ovjek kaze ali vidi se putem negativnih komentara da je ustastvo zivo i zdravo i hr
krelac ti se i nisi borio
ha, ha, ha "freddy unter fremden sternen"! dobro je njemu u hrvatskoj, samo pokušava privući pozornost jer je pao u zaborav. dobar potez, fredy
Neka ide...jedan uhljeb manje
Kao biznismen mogao je otvorit aerodrom za komarce. Bez gradj. dozvole.
Na zalost,mnogo nas razmislja kao matic! Hdz-ovci su od drzave napravili svoju prciju,ali nije rjesenje otici nego se boriti svim sredstvima!
samo dodji..za tebe i takve..ima uvik posla u mc.donalda..
U svijetu sam od 72-ge i radio u tuce zemalja i svuda, iako sam trazene thnicke struke, bila je potrebna ulazna viza. Koja je to zemlja koja ce je njemu dati ulaznu vizu i na osnovi cega, naravno ne iskljucujem dvije koje je Matc sam iskljucio. Nastavit ce on da zagadjuje hrvatski javni prostor dok priroda ne ucini svoje.
"Kada odeš u tu svoju Jevropu, ako tamo ikada odeš, čuvaj muda, jer tamo ponovo škope i one koji im dolaze uškopljeni. Za mozak nemaj straha! Ni da će Ti ga ukrasti, ni da će Ti ga kupiti. Ono što nemaš, nitko Ti ne može ukrasti. Ono bez čega si uvijek bio, ne možeš prodati, koliku god Ti cijenu nudili." A što se tiče HDZ-ovog kriminala, nekako Mi se čini da Si sve svoje nekretnine, koje sada planiraš prodati, stekao pod tim HDZ-om. Ako pak, planiraš ozbiljan odlazak što dalje od Hrvatske onda ću i Ja da doniram, barem pola karte samo, pod uvjetom da se više ne vratiš. Živio!!!!
Jadni ste ljudi sa komentarima. Ne treba se veseliti jer ljudi napuštaju Hrvatsku pa bio to Matić ili Plenković ili bilo koji Hrvat. Država se urušava, a nas zanima samo povijest. Vjerojatno jer budućnosti ni nemamo.
Da političar se traže u svijetu, brzo češ se ti vani snać.
Ovo mu je prva pametna u zivotu
Idemo svi polako,jer se ovdje smisljeno naseljavaju meka druga plemena!
fred..svako poštovanje i divljenje zaslužuješ.
Ako nije ono za sto se borio neka se odrekne privilegija koje je dobio ! ili mu fali jos izborenih ?
Inace bez uzrujavanja treba konstatirati jednu cinjenicu a to je da je na ovim prostorima poznato da je inteligencija jako siromasna,i odatle i ovi pusti dokazi da se ljudi bave nebotnim stvarima i uporno ponavljaju iste greske bez stida i da to je kristalno jasna slika o siromasnoj inteligenciji,jako siromasna...svi koji su iznad te ljestvice bjeze glavom bez obzira iz ovog ludila ....to je realnost dragi partizani i ustase
bravo matiću...previše se te gamadi nakotilo i dovuklo u hrvatsku iz hercegovine i kanade
Matić je gospodin,više je dao za Hr nego svi vi internet trolovi kao i ja.To šta je kasnije ušao u politiku sam si kriv,politik kurva...eto. A to šta je tu rekao to je istina,u Hr se ne cjeni rad.Maticu sretno i znam da ti zao dana kad si usao u politiku.Dobar si čocjek to se vidlo po nastupima.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
lik nezna..da zemlje koje spominje..su odavno naseljene i gradjene..od ljudi.. koje su njegovi crveni kmeri izgnali i protjerali..tipicni crveni kmer..zna samo lupetati o ugrozenosti.