'Razmišljam o odlasku iz zemlje, ovo nije Hrvatska za koju sam se borio'
Ne pada mi na pamet da moje dijete za 100 godina uči o tome što je rekao Ante Pavelić, a što Tito, kaže Matić
Komentari 323
Sada će ga, domoljubnohendikepirani ,što reče moj prijatelj Janez, napasti jer je rekao istinu:))
Najzad glas razuma. Protiv veličanja ndh i pavelića.
Mrzite Tita,Jugoslaviju,Srbe,jugoslovene,mrzite sve i svakoga,pa i sami sebe.Šta ste tražili to ste i dobili.Zamišljate da su Hrvati Božija deca,varate se .Ostati će u Lepoj vašoj ustašija i mladost zaražena mržnjom,i EU se kaje šta su vam dopustili ulsuak,niste vi za to.Pametni čoveče beži iz te žabokrečine
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Pedja prvo trebaju otici laznkaci borci i njima slicni lopovi pa tek onda mi koji smo patili.