'Razmišljam o odlasku iz zemlje, ovo nije Hrvatska za koju sam se borio'
Ne pada mi na pamet da moje dijete za 100 godina uči o tome što je rekao Ante Pavelić, a što Tito, kaže Matić
Komentari 323
Ovome ne dozvoliti da ode iz zemlje, njega treba osuditi (ako nema zakona izmisliti ga, kao za skidanje Hos ove ploče) nakon svega što je govorio i radio dok je bio ministar.
a pazi usrasa sto vriste a zemlja vam je africka drzava u evropi, za koju godinu cete ici na rad u rumuniju i bugarsku. Odbite od BDPa turizam pa na to dodaj javni dug pa vidite da je Hrvatska siromasnijaja od pola africkih drzava. neka vam samo jedna sezona zakaze zavrsit cete ko Etiopija. sve sto imate napravili su vam "komunisti" u Jugoslaviji. .sto ne vratite komunisticke stanove koje ste dobili. Evo vam dnasnje hrvatske. evo vam samo jednog primjera,..., Radisson Blue u Splitu ima preko 30 konobara zaposleno preko student servisa.... samo nekolicinu stalno zaposlenih i daju ugovore svaka 2 mjeseca... placa 3500 kuna svi direktori i menadzeri su stranci od šefa recepcije do šefa sale do direktora hotela koji imaju placu preko 2000eura a Hrvatima 3500kuna sramotna je ova država sta dopusta takve stvari.... malo upitajte konobare, kuhare, sobarice kako je njima raditi za takve ljude...
Sretan put! I nek ti ne bude teško uzeti i ostale svoje saborske drugare. Al pretpostavljam da zastupničku plaću zadržavaš i ostale beneficije?
odlićni ste....tjerate njega a smrdljivog i ćoravog plenkija si zadrzite....prave RVATINE.
Citam ove komentare izgleda da svi dolaze iz srbije jer jedino cetnici mogu ovako pisati o covjeku koji je branio vukovar i zavrsio u logoru covjek je rekao da mu ne smeta ni hos ni zds na kraju krajeva zajedno su se borili
Bit će bolje nećemo ustašluku dozvolit da se širi
Vidim virtuelna neoustasija je podivljala protiv coveka koji se borio protiv totalitarnih rezima? Crno bi se pisalo Hrvatima da se oni pitaju, opet ce dobiti po kicmi kao i 1945-e ako se virtuelna aktivnost prenese na realnost.
Bravo, ima ljudi još u Hrvatskoj koji te razmiju što želiš reći.
Naš narod je zarobljen u proslosti koja je zacarani krug ponavljanja sukoba i trazenja krivca. Pesimisti i svađalice...Kako izaći iz toga kruga? Poticajnim informacijama i nagradama, pričom o budućnosti u kojoj se mora raditi i stvarati uz dostojnu plaću, ne preveliku, ne premalu, dostatnu za dostojanstven život!
Postovani Maticu, fantasticna ideja! Molim Vas dodjite, takve ljude zapad treba, pogotovo kad mislite na svoju djecu. Vi to drustvo ne mozete promijeniti. Promijenite sredinu za dobrobit svoje djece. Na Balkanu nista nova, za vrijeme Tita su naganjali jedne duhove, sada naganjaju stare i 'nove' duhove i 'ideologije'. Ekonomija i naobrazba nisu vazni. Zivot vani je onakav kakav si napravite a ne kako vam domaci mudrijasi pricaju!!!!!!!
Ma kakav je to Matić branitelj? Klemm je pravi branitelj. On se za svoju koncesiju bori od 91. i konačno se izborio. Nema veze što je osuđeni kriminalac. Ovu državu skrojio je ljudski talog poput Brkića, Mamića i Klemma po svojoj mjeri. Plagijatori, nasilnici, utajivači i kriminalci. Nije čudo da normalni ljudi odlaze a desničarski maloumnici to odobravaju. Ne bore se oni ni za ni protiv simbola, nego za plemensko-mafijaški sustav u kojem kriminal prolazi.
Fred je pošteni hrvat i nije njemu lako uz Boga I domoljublje živjeti uz tako velik broj drugačijih pravih hrvata..
Nažalost,mnogi časni i pošteni ljudi će otići,ostat će samo primitivci i razno razni retardi. Fred,trbalo je imati muda 1991. i otići u rat a ti si ih imao. Danas prolaze Hrvatine koji su za vrijeme rata studirali i skrivali se po podrumima.
Čovjek je branitelj, i prošao je srpske logore. Ako itko voli Hrvatsku, onda je to on. I govori istinu: u Saboru sjede nesposobni uhljebi, jos uvijek nam je glavna tema politike partizani i ustaše dok cijeli svijet ide naprijed i gleda u budućnost. Zbog toga nas je sve manje, jer mladi bjeze iz ovakve drzave. Sve je rekao kako je.
Bravo Bio sam vani dugo ovdje sam kuću napravio za primjer puno ulagao sada prodajem ovo je agonija Država nikad lošija pa vjerujem i kod Tite je bolje bilo.
....čovjek je pravu. ...dovoljno je pročitati ove komentare i ništa više da bi se shvatilo koliko je hrvatsko društvo obolilo.
Mislili ste ds će vam biti bolje nego prije,hoće,hoće,biti će vam gore i evropska unija vas pročitala.Prije vam je bila omražena Juga kriva a vi ste ami sebi neprijatelji.Nedate ni onima jadnicima pobijenim po Gradiški i Jasenovcu da u miru počivaju.Samo kmečite
Još jedan pošten, normalan i običan čovjek u Hrvatsko manje. Ne da smo izgubili, nego nas sada cipelare. Ok, tko preživi pričat će.
Iseljenje pametnih je i cilj radikalne desnice.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Sretno. Razumljiva odluka. Svatko tko ima šansu da ode van treba je iskoristiti. Ja sam podigao kredit, te poslao djecu van na fakultet sa savjetom da se ne vrate, za njihovo dobro. Domovina je tamo gdje ti je dobro....