'Razmišljam o odlasku iz zemlje, ovo nije Hrvatska za koju sam se borio'
Ne pada mi na pamet da moje dijete za 100 godina uči o tome što je rekao Ante Pavelić, a što Tito, kaže Matić
Komentari 323
Sretan put i ne vračaj se! ZDS!!!
Idi i ne vraćaj se više. Ps. Povedi Zokija, Ostoju, Glavasa i ekipu pa kartajte belu ili remi. Sretno ! 🙂
Matic je u pravu. Od stalnih prepucavanju o Titi i Anti nema kruha i boducnosti za Hrvatsku. Glavno je da se hrvati svadaju dok lopovi na vlasti kradu. Ne mogu smisliti zasto puno komentatora daju minuse na ovaj clanak. Mora da su to sve podplaceni jadnici koje placaju lopovi na vlasti i lopovi koji su se obogatili prilikom privatizacije. TREBA RASPRAVLJATI O BUDUCNOSTI A NE O TITU I ANTI. 1945 Tito nije raspravljao o Anti i Karadordevicima pa se zato do 1990 puno u ratu unistenog popravilo i puno infrastructure izgradilo.
kup dreka
"To sigurno neće biti Srbija ili BiH, već zemlje poput Irske i Kanade, kamo odlaze pametni Hrvati." Odlicno gospodine Maticu, donijeli ste ispravnu odluku, sada vam preostaje puno tezi dio posla. Ugurati se medju ove pametne. Znate li vi uopce nesto raditi, osim politike?
Prevedeno nema kruha bez motike u Hrvatskoj posto moja SDP nije i nece bit na vlasti. Odoh u Njemacku na socijalu.
Haha ide Teletabis.......mozda Vucicu za savjetnika
nemojmo se veseliti. njemu je ovdje predobro da bi dobrovoljno otisao. osigurao je on i sebe i djecu i djecu svoje djece. a o vezama da ne govorimo. ne vjerujem da ce otici.
E, pazi da te braca ne zatvore, jer dao si im popis branitelja.
To sigurno neće biti Srbija ili BiH, već zemlje poput Irske i Kanade gdje odlaze pametni Hrvati – rekao je. --------------------------------------------------- dobit će potvrdu da je bio u četničkoj postrojbi pa može u kanadu gdje su mu "brača".
Ne bu nikam otisel
Ovo bljuvanje i pljuvanje po jednom poštenom pametnom i pravom vukovarskom branitelju koji je preživio sva zla srpskih logora je dno dna svih ovih komentatora,koji su ili pijani ili drogirani, normalni nisu.Ja Vam želim da doživite sve ovo šta je gosp.Matić doživio.Da Vam se vrati u najmanju ruku istom mjerom.Vjerujem da među vama ima i katolika da niste svi potomci komunjara pa bi Vas posjetio na deset zapovijedi božjih i ništa više.
Odi vec jednom jer nam je muka od tebe.
Maticu sretan ti put i puno srece u novoj Domovini za koju se nisi borio.
ma dajte me lupajte, Matić ne govori niš loše ... samo se malo prebrojil, valjda je htio reći - dijete moga unuka za 100 godina .......
Nemoj razmišljati, hodi čim prije i nek ti ne bude žao što nikom nije žao što odlaziš.
Tužna poema o Fredu Smradu Ja odlazim! Fred se prijeti Tu se više živjet neda Nemam plaću ministarsku Pa sam opet jad i bijeda Idem negdje gdje se može Opet slavno dezertirat U podrumu nekom vlažnom Idem opet murcu sviratrat Nemoj ići Frede Smrade! U suzama narod grca Ako odeš Smrade Frede Prepući će naša srca Već ostani Frede Smrade I ministar opet budi Ostaj ovdje Smrade Frede Plačuć mole tužni ljudi Ali Fred je neumoljiv I Sinišu sobom vodi Pa se smješe jedan drugom Ljubav snažna tu se zgodi Zastave na pola koplja Zemljom strašna tuga vlada Očajan se narod pita Što ćemo bez Freda Smrada? K.P.
Ne vratio se nikada
Tko dragoga Boga te molim idi sto prije, nije jednostavno se buditi u zemlji koju ne volis.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
ODLAZI ŠTO DALJE