Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 221
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
Predrag Matić:
Povratak na članak

'Razmišljam o odlasku iz zemlje, ovo nije Hrvatska za koju sam se borio'

Ne pada mi na pamet da moje dijete za 100 godina uči o tome što je rekao Ante Pavelić, a što Tito, kaže Matić

Komentari 323

LO
Lomir
16:16 30.08.2017.

ODLAZI ŠTO DALJE

VL
Avatar 123456
123456
17:40 30.08.2017.

Sretan put i ne vračaj se! ZDS!!!

VL
Avatar gordan
gordan
12:53 30.08.2017.

Idi i ne vraćaj se više. Ps. Povedi Zokija, Ostoju, Glavasa i ekipu pa kartajte belu ili remi. Sretno ! 🙂

VL
VG
Veseli Gost
15:49 30.08.2017.

Matic je u pravu. Od stalnih prepucavanju o Titi i Anti nema kruha i boducnosti za Hrvatsku. Glavno je da se hrvati svadaju dok lopovi na vlasti kradu. Ne mogu smisliti zasto puno komentatora daju minuse na ovaj clanak. Mora da su to sve podplaceni jadnici koje placaju lopovi na vlasti i lopovi koji su se obogatili prilikom privatizacije. TREBA RASPRAVLJATI O BUDUCNOSTI A NE O TITU I ANTI. 1945 Tito nije raspravljao o Anti i Karadordevicima pa se zato do 1990 puno u ratu unistenog popravilo i puno infrastructure izgradilo.

VL
DU
Deleted user
14:05 30.08.2017.

kup dreka

VL
Avatar juma
juma
14:18 30.08.2017.

"To sigurno neće biti Srbija ili BiH, već zemlje poput Irske i Kanade, kamo odlaze pametni Hrvati." Odlicno gospodine Maticu, donijeli ste ispravnu odluku, sada vam preostaje puno tezi dio posla. Ugurati se medju ove pametne. Znate li vi uopce nesto raditi, osim politike?

VL
ST
Startrack
12:18 30.08.2017.

Prevedeno nema kruha bez motike u Hrvatskoj posto moja SDP nije i nece bit na vlasti. Odoh u Njemacku na socijalu.

VL
RE
Rex
20:18 30.08.2017.

Haha ide Teletabis.......mozda Vucicu za savjetnika

VL
DU
Deleted user
16:51 30.08.2017.

nemojmo se veseliti. njemu je ovdje predobro da bi dobrovoljno otisao. osigurao je on i sebe i djecu i djecu svoje djece. a o vezama da ne govorimo. ne vjerujem da ce otici.

VL
NE
Necujato
14:06 30.08.2017.

E, pazi da te braca ne zatvore, jer dao si im popis branitelja.

VL
BO
booloo
13:00 30.08.2017.

To sigurno neće biti Srbija ili BiH, već zemlje poput Irske i Kanade gdje odlaze pametni Hrvati – rekao je. --------------------------------------------------- dobit će potvrdu da je bio u četničkoj postrojbi pa može u kanadu gdje su mu "brača".

VL
KE
kelab
16:13 30.08.2017.

Ne bu nikam otisel

VL
ON
ON
17:32 30.08.2017.

Ovo bljuvanje i pljuvanje po jednom poštenom pametnom i pravom vukovarskom branitelju koji je preživio sva zla srpskih logora je dno dna svih ovih komentatora,koji su ili pijani ili drogirani, normalni nisu.Ja Vam želim da doživite sve ovo šta je gosp.Matić doživio.Da Vam se vrati u najmanju ruku istom mjerom.Vjerujem da među vama ima i katolika da niste svi potomci komunjara pa bi Vas posjetio na deset zapovijedi božjih i ništa više.

VL
HR
hrza
15:07 30.08.2017.

Odi vec jednom jer nam je muka od tebe.

VL
AB
abendblatt
13:59 30.08.2017.

Maticu sretan ti put i puno srece u novoj Domovini za koju se nisi borio.

VL
Avatar softmoby
softmoby
15:40 30.08.2017.

ma dajte me lupajte, Matić ne govori niš loše ... samo se malo prebrojil, valjda je htio reći - dijete moga unuka za 100 godina .......

VL
JP
josip.pivar11
13:55 30.08.2017.

Nemoj razmišljati, hodi čim prije i nek ti ne bude žao što nikom nije žao što odlaziš.

VL
DO
DonQuijote
15:32 30.08.2017.

Tužna poema o Fredu Smradu Ja odlazim! Fred se prijeti Tu se više živjet neda Nemam plaću ministarsku Pa sam opet jad i bijeda Idem negdje gdje se može Opet slavno dezertirat U podrumu nekom vlažnom Idem opet murcu sviratrat Nemoj ići Frede Smrade! U suzama narod grca Ako odeš Smrade Frede Prepući će naša srca Već ostani Frede Smrade I ministar opet budi Ostaj ovdje Smrade Frede Plačuć mole tužni ljudi Ali Fred je neumoljiv I Sinišu sobom vodi Pa se smješe jedan drugom Ljubav snažna tu se zgodi Zastave na pola koplja Zemljom strašna tuga vlada Očajan se narod pita Što ćemo bez Freda Smrada? K.P.

VL
LO
Lomir
16:15 30.08.2017.

Ne vratio se nikada

VL
Avatar Baja Gavran
Baja Gavran
16:16 30.08.2017.

Tko dragoga Boga te molim idi sto prije, nije jednostavno se buditi u zemlji koju ne volis.

VL
« 1 2 3 4 5 6 7 ... 11 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.