Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 221
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
Predrag Matić:
Povratak na članak

'Razmišljam o odlasku iz zemlje, ovo nije Hrvatska za koju sam se borio'

Ne pada mi na pamet da moje dijete za 100 godina uči o tome što je rekao Ante Pavelić, a što Tito, kaže Matić

Komentari 323

Avatar 123456
123456
17:40 30.08.2017.

Sretan put i ne vračaj se! ZDS!!!

VL
Avatar Glina74
Glina74
08:42 31.08.2017.

Matiću pa idi ko te u Hrvatskoj treba takovih kao ti imao i previše koji žive na Hrvatskome proračunu i na grbači Hrvata i stalno viču živio tito i partija i ubiru Hrvatske kune koje nikada nisu odbili i reklibili i rekli ja neću kune one su fašističke sve lajavci di lajavca

VL
DA
danijelrukavina4
21:04 30.08.2017.

Poštovani gosp. Matić, nemate pravo bilo gdje otići, a ako baš želite, slobodno izvolite. Vidite, ako biste otišli, onda bi "ova strana" što vas pljuje, na neki način, pobijedila. Ja vas neću i ne želim, ni braniti, ni pljuvati. Vidite, ima tisuće ljudi koji se na neki način, isto tako, svakodnevno "bore" cijeli život, a ne pripadaju ni "ovima", ni "onima". Bore se svakodnevno sa preprekama, pronalaženjem posla, plaćanjem računa. Ja vam preporučujem, prespavajte, otiđite među ljude, šetajte po gradu. Moj pokojni otac dao mi je jednom dobar savjet. Nikada se nemoj zabiti u kuću, idi među ljude, uvijek će se nešto pokrenuti, nešto ćeš doznati, dobiti ideju. Prema tome, nema straha. Među ljude u šetnju. I samo šetajte. Nešto će se već okrenuti. U šetnju, družite se sa ljudima. Upoznati ćete masu ljudi koji nisu ni ovi, ni oni. I smislite čime ćete se baviti. Doći će ideja. Bez brige.

VL
DU
Deleted user
10:09 31.08.2017.

koliko ti dijete ima godina ako će za 100 godina tek učiti... onda će biti samo prah ko i mi ostali koji ovo čitamo.

VL
SA
Shariel Aron
15:04 30.08.2017.

Upoznao je privlačnog mladića preko Interneta i odlučio da ga ženi,ali u njegovoj državi jer planiraju usvojiti dijete.

VL
WW
wwwcro
14:07 30.08.2017.

Pa kad si se "bre" borio na suprotnoj strani od Hrvatske i još si sam sebi upisao preko veze ratni put i invalidnost i mirovinu od 19.000 kn. Idi ti lijepo u onu pripizdinu koju neki zovu Svrbija.

VL
KO
komunikolog
14:24 30.08.2017.

"Mariću zdravooooooo.....".

VL
ZE
Zelen
14:15 30.08.2017.

Hej, nemoj zaboraviti Thule krovni nosač!

VL
ZA
zadar1
14:30 30.08.2017.

odi u zeninu domovinu😎😎😎

VL
KT
KTM
14:34 30.08.2017.

Odi molim te.Ja se javljam da ti platim kartu.Živio

VL
BL
bljak007
14:14 30.08.2017.

Pa pojdi sinek sam ti pojdi, i nigdar se ne vrni.

VL
DU
Deleted user
21:39 30.08.2017.

volovi jedni dok je čovjek ratovao vi ste kurcu svirali , a sada u interesu onih koji su nas pokrali ni ovaj svetac ne može biti c odnosno ne smije izreći svoj stav. Sve što govori na veliku žalost jeje istina, a lopovi se služe prokušanim metodama obmana i laži da bi i dalje mogli krasti

VL
NA
Nale50
14:53 30.08.2017.

.....idite , molim Vas !!!!

VL
KO
komentant
12:28 30.08.2017.

Čujem da vani traže toliko stare a s mozgom koji nije upotrebljavan. Kažu da od takvih danas mogu nešto i napraviti. HR će morati tražiti rekordnu odštetu za takav transfer.

VL
PO
pointmaker
21:50 30.08.2017.

Velika je utjeha da među braniteljima ima onih koji govore protiv agresivne manjine.

VL
NV
NV
14:43 30.08.2017.

Vrati se korjenima.

VL
DO
DonQuijote
12:28 30.08.2017.

Odi Fred, odi. Inozemstvo vapi za tako stručnim kadrovima kao što si ti. Samo čekaju nekoga tko nije sposoban voditi ni usranu poljoapoteku. A to što si se borio, o tom potom. Skrivanje po podrumima i proseravanje iz zagreba se ne može nazvati borbom. Jedina tvoja borba je bila za fotelje i lovu koju si mrknuo

VL
ZE
Zelen
14:06 30.08.2017.

Idi bre pa se leći!

VL
DE
delnice22
15:59 30.08.2017.

Nisi jedini Koji je razocaran hrvatskom.Ovo je nova NDH, koja se gadi svakom normalnom covjeku,

VL
Avatar Niškorist
Niškorist
13:13 30.08.2017.

Imaš praf

VL
« 1 ... 3 4 5 6 7 8 ... 11 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.