Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 5
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
Predrag Matić:
Povratak na članak

'Razmišljam o odlasku iz zemlje, ovo nije Hrvatska za koju sam se borio'

Ne pada mi na pamet da moje dijete za 100 godina uči o tome što je rekao Ante Pavelić, a što Tito, kaže Matić

Komentari 323

Avatar utunelu
utunelu
15:04 30.08.2017.

Maticu pa idi povedi i tvoje boljesvike simpatizere jna i propale drzave..e da kako ide prica maticu..kupanje more 91 divota al treba se vratit u vukovar..pa si malo izmoslio rstni put

VL
Avatar nekakav
nekakav
07:30 31.08.2017.

ajd nam matiću ispričaj nešto o svojem invaliditetu. 80% je dosta velika stvar, al se tebi ne pozna. dal je to neka pjesnička forma, koja dolazi i prolazi, pa se vraća, ili je to nešto stalno? da misliš otići, otišao bi bez puno riječi. a i kud će ti bijedo otići, možda u bosnu? tamo bi sa našim novcima mogao solidno živjeti i lajati. prodaj koju knjigu o tome kako si ti tenkove uništavao. jest da se nitko toga ne sjeća, čak i srbi koji su bili u tenkovima u i oko vukovara, se ne sjećaju tvojih uništenih kolona. matiću, hasanbegović je na izborima dobio 12 tisuća preferencijalnih glasova. ti 6.5 tisuća, istina, respektabilno. đikić te muči? pa on u rh ne živi zadnjih 25 godina, i zbilja mi nije jasno kako ga se moglo otjerati, ako nije ni bio tu. dobio je lijepe novce za svoj projekt u svojoj zemlji (ne, nije to hrvatska), i mora se tome posvetiti, jer stranac traži i rezultate za svoj novac koji uloži. kod nas se đikić bavio svime, samo ne onim za što mu je plaćano. uglavnom politikom. veliš matiću, đikić će otkriti lijek protiv raka? ja se usrdno nadam tomu, zbog milijuna širom svijeta. al mi je kristalno jasno da to neće biti on. to što on otkriva, su dijelovi velike slagalice, i oko iste stvari se vrti cijelu karijeru. i tesla se vrtio, pa ništa od toga. einstein je prodavao maglu, al je brand, i sve po njemu se danas radi, makar nikad njegovim teorijama nećemo ništa napraviti. na krive se pozivaš. radije odi u slavoniju jabuke brat. tamo te trebaju.

VL
AV
avim
14:02 30.08.2017.

Maticu svaka izgovorena riječ ti je istina i nitko je nema načina pobiti,međutim ako odeš iz ove Zemlje treba ti ukinuti sve beneficije koje si dobio i mirovinu obračunati po radnom stažu kada navršis 60g

VL
DU
Deleted user
15:44 30.08.2017.

Masa pametnih je već iselila, radikalni desničari su ostali...uhvatit će se polja i motike jer neće imati za jesti. Ili će prodati Istru i Dalmaciju pa si kupiti par godina. Vi koji ste otišli, ne zaboravite na one koji su ostali a isto žele ići.

VL
Avatar AlPoS
AlPoS
18:03 30.08.2017.

Nama nema spasa, trebamo kolektivnu terapiju. Punih 26 godina nismo naučili da smo podijeljeno društvo i da to koriste moćnici kada nas pokradaju ili da skrenemo sa teme. Pa he...i nas više partizani i ustaše i ploče, pa zar smo slijepi i gluhi. Poskupjet će zdravstvo, struja, dolazi porez na nekretnine, Agrokor će eksplodirati uskoro, INU je prodana, HEP će privatizirati, moćnici sprovode nepotizam, plaće su nam mizerne, umirovljenici nemaju osnova za normalnu starost, mladost nema perspektivu jer nema posla. Pa zar smo skroz poludjeli da 26 godina ratujemo oko ploča, partizana i ustaša, a da tonemo na svim poljima?

VL
Avatar 2222
2222
18:25 30.08.2017.

ZA DOM VIJERNI NIJE LOSE.....

VL
DU
Deleted user
12:19 30.08.2017.

Pljujete covjeka a svi cete vi polako za nama jer sutra nece biti mirovina ni zdravstvenog.toliko nas je otislo a toliko je jos nezaposlenih u Hr.A vi uhljebi tipkajte I dalje I rugajte se nama sto ste nas izravno ili neizravno otjerali.Maticu podrzavam te,izvedi djecu na pravi put a hdz nek blati preko svojih medija.

VL
MI
Mimizo
13:04 30.08.2017.

kamo sreće da se nije ni vratio iz logora u srbiji da je tamo ostao bio bi svoj na svome a svijet jedva čeka takve znalce toliko me to pogodilo da od nervoze stalno jedem janjetinu

VL
SE
se7v7en
13:04 30.08.2017.

Ma naravno da treba bjezat iz ove vukojebine koja je unistila ko zna koliko generacija...ovi koji su ostali pojest ce jedni druge...ha ,ha koja inteligencija crkva im drzi predavanje i djeci prica o moralu ....jadni narod...nikad tu srece biti nece....jebite se vi i pavelic i tito....ha,ha koji neadretalci

VL
KU
kukie
02:20 31.08.2017.

Netrebamo komunjare u Kanadi

VL
TR
tramontana
12:30 30.08.2017.

Bio je ratnik koji je časno bio na braniku domovine i mnogo je više dao od ovih koji ga napadaju. Tako pričaju svi njegovi suborci iz Vukovara. A ko je dobio Hrvatsku za kakvu se on borio. Lupeži i provokatorii svih vrsta, ulizice i poltroni, politikanti i lijevi i desni, razni lažni invalidi, mafija i rodijačka klika, korumpirana gamad, razni uhljebi, utjerivači koja siše krv šutljivoj većini. . Jeli to Hrvatska, uljuđena, građanska, koja počiva na solidarnosti i pravu. Fred, žao mi je što su tvoje i moje ideale države sahranili.

VL
DR
drugPlenky
12:22 30.08.2017.

Odi bre što pre

VL
DU
Deleted user
12:50 30.08.2017.

Ovaj ljevičarski neradnik će u Skandinaviju baš kao što su i američki ljevičarski neradnici otišli u Kanadu... nikada. Predobro je dragom pre-Draži ovde, bre.

VL
Avatar neven.hr
neven.hr
12:54 30.08.2017.

Takvog stručnjaka svi ttebaju, naročito ako priloži uz životopis transkripte sa sjednica koje je vodio. Zdraaavo!

VL
SI
siskic
13:22 30.08.2017.

fred...puno hrvatski građana tako razmišlja. postalo je gadljivo živjeti u ovoj žabokrečini. ovdje mogu ostati ovi niš koristi, a koji su prikopčani na državne i gradske sise...kojekakvi lažni branitelji, domoljubni ološ i neradnici. za čestite i poštene ljude ovo je jad i čemer.

VL
DO
domxerex
12:32 30.08.2017.

Ima dva dana boračkog staža i dva dana zarobljeništva a pušten je iz zarobljeništva zbog dobrog vladanja. Šta je to tako dobro radio da su ga ranije pustili, možda je kuhao dobru kafu četnicima dok su ispitivali (čitaj tukli) druge zarobljenike ili ... ?

VL
SO
soso
09:46 31.08.2017.

pa krelac ti se i nisi borio

VL
CA
caissa
14:40 30.08.2017.

pedža bre kuš sad odradi mandat i poverenje koje su ti dali

VL
PS
psiho84
16:28 30.08.2017.

mediji pisu o onome na sto su navikli da dobivaju reakcije citatelja. To su redovito teme koje imaju podijeljena misljenja gradana. Zato ima puno clanaka kojekakvih redikula sto oni misle o kojoj tematici. Ne mislim tu samo na hasanbegovica. Ima toga na obje strane. Razumijem Matica da su te stvari izuzetno iritantne i zaglupljujuce, ali napustiti zemlju zbog clanaka na portalima je isto tako glupo.

VL
DH
dhus
18:21 30.08.2017.

Koliko Ministra traže u Irskoj ????

VL
« 1 ... 5 6 7 8 9 10 11 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.