'Razmišljam o odlasku iz zemlje, ovo nije Hrvatska za koju sam se borio'
Ne pada mi na pamet da moje dijete za 100 godina uči o tome što je rekao Ante Pavelić, a što Tito, kaže Matić
Komentari 323
Sa koliko godina se on misli razmnožavat kad kaže za 100 godina šta će njegova djeca učit,ili misli da mu sadašnja neće tako lako završit školu?
Za sto godina će ti dijete imati sto i nešto godina. Zar će onda nešto učiti ili ići u školu? Lupi kako zine...
Grdno se vara, ako misli da ce ga bilo gdje docekati rasirenih ruku, pa tako nece ni u Kanadi niti u Irskoj, a ni trava nije nista zelenija nego u Hrvatskoj. Sa 55 godina, na tom"zapadu" morao bi "zapeti"i raditi,, jer to je svijet koji nema breme i najslijedje jednopartijskog sistema, a sta bi on mogao raditi? Mozda konobariti, biti vozac kamiona? Nece ga tamo tetositi ni kojekakvi Zokiji, ni HNS ni SDP. Da se u Hr nakotilo sljama i bezveznjaka svake vrste i kod ljevicara i kod desnicara, to ptice na grani vec znaju, najgore je sto se prodaje sve, pa ce inace ponosan hrvatski narod biti tek konobari, cistaci, za bogate turiste koji ce polako sve pokupovati, od obale, industrije , do novina, tv i dr.
Umalo da zaboravim.Maticu,ako ne volis svoju zemlju,ni drugu neces voleti.
fedi mozda racuna da ima godina i nije za radit a u kanadi i irskoj bi mogo zivit od socijalne pomoci znaci stan nesto novaca i bonovi za hranu
Trebao si otići a da mi i ne znamo da si otišao....
Ha,ha.Po njemu,pametni Hrvati ne idu u Srbiju,i BiH.Znaci li to,da su ovi sto idu-glupi?Poznajem nekoliko Hrvata u Srbiji,neki su tamo zbog biznisa,a neki iz drugih razloga(privatnih).I nijedan nije glup!E moj Maticu...
Gledaj da je karta u jednom smjeru.
Ova floskula "ovo nije Hrvatska za koju sam se borio"je jadna ,patetična i podla.Da mi je naći one koji su gledali glavi mjesta a usput zamišljali Hrvatsku bogatih ljudi i visokog standarda. Oni koji su imali ženu i djecu suu molili Boga da svi ostanu živi a nisu mislili na BDP.Naravno da smo željeli Hrvatsku kao Švicarsku kad se oslobodimo Beograda al ruku na srce svi smo klicali i plakali od radosti kad jeHrvatska postala država međunarodno priznata.Tako da ove Fredove mudrolije ne drže vodu ,tebi će biti dobro i ako odeš ti sibez obraza ti se uvijek snađu!
Pa to sam još jutros pročitao, pa zar si još uvijek ovdje? ? ? Aaaaa, SDP zaboravio sam,
Danas mi uljepšalo dan,odi i ne vračaj se
Požuri majke ti! Inače HSP je maknuto onog trena kad je HOS prestao biti 'stranačka vojska' (dakako dragovoljci HOS-a odmah će vam reći da nikad nisu bili stranačka vojska već vojska hrvatskog naroda).
matić ili milanović biti će sljedeći predsjednik hrvatske...jedino njih dvojca imaju muda da kažu ustaškoj gamadi i žgadiji koja se nakotila šta je slijjedi...hrvatske neće više dozvoliti da joj kanadski i hercegovaćki štakori biraju...hehehe ako ne njih dvojica može i božo petrov ili grmoja
Molim te odi....bilo kuda kiki svuda.
U vrijeme kada je bio Ministar, (vrijeme šatoraša), izjavio je kako za 7 dana može prokazati sve lažne invalide rata! Pa, ako se stvarno i odluči otići, bilo bi jako zgodno da prije odlaska otkrije tko su te junačine! (Bila bi mu to i dužnost)!?
Nismo mi te sreće.
Da narod može ovakav biti nisam mogao nikad vjerovati ovo što se piše je mržnja i mržnja.
Bravo Matiću, pametan i napredan branitelj!
Di god odes sve ce.biti fasisti oko tebe , razmisli prije , mozda s. koreja .
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
A zašto ne u srbiju.Pa supruga mu je odande.Govno.