Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 5
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
Predrag Matić:
Povratak na članak

'Razmišljam o odlasku iz zemlje, ovo nije Hrvatska za koju sam se borio'

Ne pada mi na pamet da moje dijete za 100 godina uči o tome što je rekao Ante Pavelić, a što Tito, kaže Matić

Komentari 323

RO
rommy
07:56 31.08.2017.

A zašto ne u srbiju.Pa supruga mu je odande.Govno.

VL
JK
jurica.kovač
00:32 31.08.2017.

Sa koliko godina se on misli razmnožavat kad kaže za 100 godina šta će njegova djeca učit,ili misli da mu sadašnja neće tako lako završit školu?

VL
Avatar Eddie
Eddie
18:30 30.08.2017.

Za sto godina će ti dijete imati sto i nešto godina. Zar će onda nešto učiti ili ići u školu? Lupi kako zine...

VL
VI
vinopijem2
16:04 30.08.2017.

Grdno se vara, ako misli da ce ga bilo gdje docekati rasirenih ruku, pa tako nece ni u Kanadi niti u Irskoj, a ni trava nije nista zelenija nego u Hrvatskoj. Sa 55 godina, na tom"zapadu" morao bi "zapeti"i raditi,, jer to je svijet koji nema breme i najslijedje jednopartijskog sistema, a sta bi on mogao raditi? Mozda konobariti, biti vozac kamiona? Nece ga tamo tetositi ni kojekakvi Zokiji, ni HNS ni SDP. Da se u Hr nakotilo sljama i bezveznjaka svake vrste i kod ljevicara i kod desnicara, to ptice na grani vec znaju, najgore je sto se prodaje sve, pa ce inace ponosan hrvatski narod biti tek konobari, cistaci, za bogate turiste koji ce polako sve pokupovati, od obale, industrije , do novina, tv i dr.

VL
DU
Deleted user
16:50 30.08.2017.

Umalo da zaboravim.Maticu,ako ne volis svoju zemlju,ni drugu neces voleti.

VL
BA
barbaizamerike
15:32 30.08.2017.

fedi mozda racuna da ima godina i nije za radit a u kanadi i irskoj bi mogo zivit od socijalne pomoci znaci stan nesto novaca i bonovi za hranu

VL
IL
ilijan
12:45 30.08.2017.

Trebao si otići a da mi i ne znamo da si otišao....

VL
DU
Deleted user
16:48 30.08.2017.

Ha,ha.Po njemu,pametni Hrvati ne idu u Srbiju,i BiH.Znaci li to,da su ovi sto idu-glupi?Poznajem nekoliko Hrvata u Srbiji,neki su tamo zbog biznisa,a neki iz drugih razloga(privatnih).I nijedan nije glup!E moj Maticu...

VL
TK
tito.kobila
16:41 30.08.2017.

Gledaj da je karta u jednom smjeru.

VL
SA
samograd
14:21 30.08.2017.

Ova floskula "ovo nije Hrvatska za koju sam se borio"je jadna ,patetična i podla.Da mi je naći one koji su gledali glavi mjesta a usput zamišljali Hrvatsku bogatih ljudi i visokog standarda. Oni koji su imali ženu i djecu suu molili Boga da svi ostanu živi a nisu mislili na BDP.Naravno da smo željeli Hrvatsku kao Švicarsku kad se oslobodimo Beograda al ruku na srce svi smo klicali i plakali od radosti kad jeHrvatska postala država međunarodno priznata.Tako da ove Fredove mudrolije ne drže vodu ,tebi će biti dobro i ako odeš ti sibez obraza ti se uvijek snađu!

VL
BE
BeroII
17:50 30.08.2017.

Pa to sam još jutros pročitao, pa zar si još uvijek ovdje? ? ? Aaaaa, SDP zaboravio sam,

VL
ZA
Zagy154
17:31 30.08.2017.

Danas mi uljepšalo dan,odi i ne vračaj se

VL
DU
Deleted user
12:28 30.08.2017.

Požuri majke ti! Inače HSP je maknuto onog trena kad je HOS prestao biti 'stranačka vojska' (dakako dragovoljci HOS-a odmah će vam reći da nikad nisu bili stranačka vojska već vojska hrvatskog naroda).

VL
Avatar 7Sisak6
7Sisak6
18:25 30.08.2017.

matić ili milanović biti će sljedeći predsjednik hrvatske...jedino njih dvojca imaju muda da kažu ustaškoj gamadi i žgadiji koja se nakotila šta je slijjedi...hrvatske neće više dozvoliti da joj kanadski i hercegovaćki štakori biraju...hehehe ako ne njih dvojica može i božo petrov ili grmoja

VL
AR
Artukovic
12:34 30.08.2017.

Molim te odi....bilo kuda kiki svuda.

VL
DU
Deleted user
07:16 31.08.2017.

U vrijeme kada je bio Ministar, (vrijeme šatoraša), izjavio je kako za 7 dana može prokazati sve lažne invalide rata! Pa, ako se stvarno i odluči otići, bilo bi jako zgodno da prije odlaska otkrije tko su te junačine! (Bila bi mu to i dužnost)!?

VL
HI
hiromant
14:08 30.08.2017.

Nismo mi te sreće.

VL
Avatar Oneill
Oneill
12:31 30.08.2017.

Da narod može ovakav biti nisam mogao nikad vjerovati ovo što se piše je mržnja i mržnja.

VL
Avatar Zgubider.
Zgubider.
14:19 30.08.2017.

Bravo Matiću, pametan i napredan branitelj!

VL
MA
Marvin
09:55 31.08.2017.

Di god odes sve ce.biti fasisti oko tebe , razmisli prije , mozda s. koreja .

VL
« 1 ... 4 5 6 7 8 9 ... 11 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.