Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 221
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
Predrag Matić:
Povratak na članak

'Razmišljam o odlasku iz zemlje, ovo nije Hrvatska za koju sam se borio'

Ne pada mi na pamet da moje dijete za 100 godina uči o tome što je rekao Ante Pavelić, a što Tito, kaže Matić

Komentari 323

DR
drzislav
12:14 30.08.2017.

Big LIKE!!!

VL
DU
Deleted user
19:15 30.08.2017.

Da se ne sprema kakva optuznica iz vremena dok je bio ministar a trebalo bi inace maticu mnogi su otisli koji su je istinski branili za tebe nije ni bitno sretan put i izvadi kartu u jednom pravcu.

VL
MG
milerazbojnik@gmail.com
18:20 30.08.2017.

e moj matiču pravo zboriš nije to hrvatska za koju su se ljudi borili i to si imao prilike vidjet na protestu za potporu titu jer iskreno ti velim nije to bio uzvik za tita nego prijatelju moj ruglo i naličje cjele hrvatske kontraverzne politike u kojoj su bile zastave bivše država a ne hrvatske i pjesme da ti normalnom padne mraak na oči a ztna se ko je organizator tog ili da ti upotrijebim pogrdnu rječ sve smeče bivše jugoslavije koje u svojim državama nesmije mrdnut ovdje se iživljava pod krinkom nečeg a da oni koji to organiziraju jednom rječju poradi zavade koja njima ide u korist lijepo gledaju i nikom ništa a da ti velim prijatelju moj ja da sam uzeo zastavu kao i večina koja ju je masno onda kad se stvarala hrvatska država bez doidataka čistu i izišao vjeruj mi odmah bi bila ustaška i dobio bih kao i drugi globu ili pitaj što li več o tom se tu radi nepoštivanju jednom rječju svoje vlastite države u kojoj živiš i mlatiš ko pijana budaletina po trgu s jugoslavenskom ili bilo kojom drugom od drugih republika ondašnjih i niko da mrdne .pa ti razluči ko li više i pordi čega dolijeva ulje na vatru jer ovo što li su radili nije ništa drugo nego upravo to a ti idi ako li ti se ide kud hočeš ja bogme neču previše sam je volio i volim pa ču s svojim narodom trpit jer svemu jednom dođe kraj pa tako i ludovanju povampirewnih jugonostalgičara i takozvanih antifašista koji u stvari nisu to jer da jesu sami bi rekli ne ovakvim sranjima koje rade uz njihov blagoslov

VL
Avatar punkufer
punkufer
19:10 30.08.2017.

Odlazi smrade. I tako ti nikada nije bilo stalo. I povedi sa sobom onog svog bijednog potrčka Glavaševića.

VL
Avatar Artoo Detoo
Artoo Detoo
19:11 30.08.2017.

Hvala fredu kaj je to podijeli s nama. Potpuno ga podržavam, te ću rado participirat za jednosmjernu kartu. Nadam se da će potaknuti i djuga marasa, jakovinu, gospođu pajdaš dončić..... Nastavi niz

VL
ZA
zagi177
15:57 30.08.2017.

Vani treba znati nešto rafiti osim palamuđenja, baš me zanima gdje će cijenjenj gospodin ! Općenito političari i ex-političari nidu upotrebljivi nigdje u normalnom gospodarstvu, jer sebe i svoje znanje i mogućnosti debelo precjenjuju, pivršni i bahati su. Pigledajte izgubljeno Bernardića, šteta, završio fiziku pa se upropastio u politici. On nemože više nigdje , uostalom kao i bilo tko , nakon mandata h zagrebačkoj gradskoj upravi odnosno skupštini ili saboru. Čast rijetkim iznimkama.

VL
Avatar nula
nula
13:58 30.08.2017.

Drugo, Maticu, imas li ti valjane dokaze da si se ti zaista borio za Hrvatsku, od 1991 do 1995 ??

VL
MA
martom
13:24 30.08.2017.

Idi, zalupi, zalupi vratima, idiiiiii....

VL
HI
hiromant
19:38 30.08.2017.

Ovaj jadnik vičan državnim jaslama očito provocira, svojim skromnim znanjem i potencijalom nije sposoban niti za berbu šparoga a kamoli za imalo zahtjevniji posao, jedina šansa mu je da se uvali među migrante te "prilegne" na grbu socijale neke od EU zemalja. Preseravanje o ustašama i partizanima, tom prijeporu koji kontinuirano pogrijavaju crvenoguzi "antifašisti" kao jedinom smislu svoje opstojnosti, potom nesuvislo obrušavanje na gospodina Karamarka, isprika Đikiću, te još niz sličnih bedastoća koje je naveo po raznim portalima kao razlog svog odlaska, govore nam kako bi bilo izuzetno korisno, da se ovaj "jaslar" što prije otisne u bijeli svijet, te se sam uvjeri u minornost svog intelektualnog "potencijala".

VL
Avatar ilija.pravednik
ilija.pravednik
15:21 30.08.2017.

Busovača zdravo..Jesi se za to borio?

VL
Avatar BuzzLightyear
BuzzLightyear
14:54 30.08.2017.

Ha, ha ... on kao veliki stručnjak sigurno ima perspektivu u bijelom svijetu. Jedino mu možda Srbija može dati neko uhljebljenje za bivše zasluge. Međutim, mislim da će ostati u RH. Inače primjećujem da jugokomunisti i velikosrbi, koji pljuju po RH, vrlo malo odlaze iz nje.

VL
Avatar vkv353
vkv353
15:52 30.08.2017.

Ma samo idi ne brini nećemo plakati što si otišao i nemoj se više vračati pa nisi se ti jedini Borio za RH

VL
SP
Spidulek
16:07 30.08.2017.

Covjek obolio od PTSPa dobio veliku prenziju pa naglo ozdravio za jos vecu ministarsku placu.TO mu jemoglo upaliti samou toj Hrvatskoj u kojoj on ne moze vise zivjeti. I taj dragovoljac iz podruma napada sve za korupciju i kriminal.

VL
SV
svenson
19:07 30.08.2017.

sta jos cekas ,idi sto prije,sretan put

VL
DU
Deleted user
12:20 30.08.2017.

Koliko ja znam 1991 ja i moji suborci nismo jedan drugog u rovu pitali tko ima kakve simpatije prema ljevima (komunistima) ili desnima(HDS- pavelić i dr.) već smo sanjali da ćemoimati svoju državu RH u kojoj ćemo biti svoj na svome , živjeti bolje , odlučivati . Ali ništa od toga , prodani smo , mi mali odnosno mi koji smo bili u rovovima ne odlućujemo o nićemu ,sad imamo 60- setak g. ,životarimo od mirovina koje su ispod 3000,00 kn. Ali važno je da se bavimo partizanima odnosno ustašama , ne brga nas tko nam vodi ovu našu HR ,gos. Matič ima pravo ne zbog toga što dolazi iz SDP već konaćno je progovorio netko o tom već dosadnom rivalstvu koje ne vodi ničemu dobrom i zato i ja kao branitelj makar ću to teško reći svojoj djeci da potraže bolji život van RH. Jer tu nema kruha žalosno!

VL
BE
Bergers
15:04 30.08.2017.

Pojačaj terapiju---------

VL
DA
damascus
22:07 30.08.2017.

Opet lažni ubojica tenkova laže; odlazi u Srbiju u domovinu svoje životne partnerice koju je i našao u Srbiji! A sa hrvatskom saborskom penzijom u Srbiji će živjeti kao Todorić. Ima i imovine koju treba oprati i prenijeti preko Drine, i evo hedonista da uživa u onome što je uzeo "ustašoidnoj" Hrvatskoj.

VL
AN
AnusCroatica
18:01 30.08.2017.

"... pa u Saboru sjede ljudi koji ne bi sjedili u poljoprivrednoj zadruzi..." Jel to vrijedi i za tvoga kuma, zadrugara Sabu? Btw, taj dio Vecernji NIJE objavio...

VL
DU
Deleted user
12:57 30.08.2017.

Gosp Matić bili ste na vlasti i baš je zemlja cvala. Naročito poljoprivreda, obzirom na kraj iz kojeg dolazite. Baš ste se pokazali, tako da mi uopće nije važno što imate na pameti.

VL
MV
Mijat vrdoljak
12:18 30.08.2017.

U koji razred će ići tvoje djete za 100 (slovima sto) godina?

VL
« 1 2 3 4 5 6 ... 11 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.