Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 221
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
Predrag Matić:
Povratak na članak

'Razmišljam o odlasku iz zemlje, ovo nije Hrvatska za koju sam se borio'

Ne pada mi na pamet da moje dijete za 100 godina uči o tome što je rekao Ante Pavelić, a što Tito, kaže Matić

Komentari 323

DU
Deleted user
12:09 30.08.2017.

Jedan uhljeb manje,molim te uzmi i svog pomoćnika glavaševića. Da znam da se osobna imena pišu velikim početnim slovom ali fredovo i njegovo ne. Ocu spomenutog neka je laka zemlja i neka počiva u miru. On je bio gospodin Glavašević.

VL
NE
Necujato
14:04 30.08.2017.

Boze daj da je ovo pocetak. Uzmi i posranog antu i kazalistarca pedera i one iz tzv. drustva novinara i vesne i false kompozitore i dikobraze i svu bratiju. Sretan vam put na istok

VL
Avatar krumpirsky
krumpirsky
12:20 30.08.2017.

ma idi bre šta pre....

VL
ZZ
zzbabac
12:28 30.08.2017.

Ako treba novčana pomoć za odlazak dajte nam broj računa.

VL
IL
ilijan
12:38 30.08.2017.

Nećeš ti otići ti samo gluposti pričaš i tako potičeš druge na odlazak, jer ti je to interes. Što se tiče ustaša i partizana vi ste ti koji izmišljate i etiketirate ljude. Ja još nisam čuo da postoji ustaški pokret u Hrvatskoj. Ustaše su bili borci za svoju domovinu i od 45 godine više ne postoje i veliku većinu ste baš vi koji ih sada izmišljate bez suda i presuda poubijali.

VL
IV
ivanh4
12:22 30.08.2017.

Konačno si dezerteru donijeo pravu odluku! I ja se nadam da će ti ,.,.,.,. prva destinacija za udomljavanje svog srpskog ega, biti BRE serbija, majka te izdajničkog kotnula. Nego, jer se budiš, zbog onoliko uništenih tenkova, hebao te Bojanče u čmarče, ista ste vi klasa stoke. Marš u serbiju, skote pokvareni, i da povedi ženu u otadžbinu!!

VL
SO
SoloHan
12:16 30.08.2017.

Javi se ako ti fali za kartu

VL
BA
babaruza
13:39 30.08.2017.

Jeli kupio kartu .Rekli su da ce mu poljac naci posa za peglanje u Hostelu za 2 E po krevetu To je bilo u novotelu po sobi 2 E. Pricala mi njemica i jedna Filipinka Jednom politicar uvijek politicar On puno prica Jeli reko jednom da je ovo Hrvatska ne Serbija U kojem je zatvoru bio jeli mu ujak dao otpusnicu iz Manjece.Kako se pricalo PREDRAG ili FREDI Nesto je Oba ne moze. Vec je vreme da se koferi spakuju ima ih vise Koji bi U irsku ali oni fine i prazne fraze ne trebaju Jao jao koja Ucjena na Hrvatske Pobjednike U Zadnjem ratu nad Velikim Tenkovima i avijacijom glasovitom Koji su i sami pravili avione a sada ocu do karlobaga a sada Mala zemlja za sve,i irska ceka i ceka maticeve koliko ih ima uhljeba jer svaki clan Vlade ima jos oko stotinu Uhljeba treba ih sa sobom povesti.

VL
Avatar kanonik
kanonik
13:54 30.08.2017.

Matiću,ne zaboravi mirovinu zamrznuti.

VL
DU
Deleted user
12:23 30.08.2017.

Baš je bleso, kao da oni tamo nemaju Hase, Tite i ostale ., naravno da imajau ali trebaš biti iznad toga!! Tko ti brani da radiš u Hrvatskoj neki čestiti posao i ne baviš se pidarijma. Nitko!

VL
B2
bokida 2
14:58 30.08.2017.

Ali daj molimo te popeljaj i prijatelja Grbina jer je on vrstan pravnik a još je i mlad.

VL
Avatar Orgasmatron
Orgasmatron
12:14 30.08.2017.

Tup ko stup.

VL
JP
josip.pivar11
13:28 30.08.2017.

Samo idi, malo tko će za tobom plakati.

VL
NP
Nema predaje
12:46 30.08.2017.

Kud sreće da odeš, možeš povesti sa sobom i onog svog glavonju kao i ostale tebi slicne.

VL
Avatar bluffer
bluffer
14:31 30.08.2017.

koji agitrop i lazov,njegov ratni put je trajao 45 dana,nije dragovoljac nego mobiliziran,isposlovao laznu invalidninu u visini 80% a nikad nije bio ranjavan,isposlovao rijesenje o trajnoj radnoj nesposobnosti,"moralna" vertikala do bola

VL
TT
tTony
16:17 30.08.2017.

Sto bi ti tamo radio u Irskoj i Kanadi nema prodavanja mgale i manipulacija drugo oni ne primaju invalide i to im je jos jdan trosak za tebe je naj bolje tu perko ladne vode tamo te srce vuce.

VL
KO
komentant
12:23 30.08.2017.

Idi bre, idi što pre! Mogao si i prije, čim si se izlečio od PTSP-a

VL
Avatar Observer
Observer
14:00 30.08.2017.

Kad krenes iz Hrvatske ne zaboravi sobom povesti i svoje prijatelje: Glavasevica, Ostojica , Marasa ... Hrvatska ce bez vas biti bolja !

VL
SV
stjepan v.
18:19 30.08.2017.

a gdje ides, u crnu goru?

VL
DR
drzislav
12:14 30.08.2017.

Big LIKE!!!

VL
« 1 2 3 4 5 6 ... 11 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.