Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 221
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
Predrag Matić:
Povratak na članak

'Razmišljam o odlasku iz zemlje, ovo nije Hrvatska za koju sam se borio'

Ne pada mi na pamet da moje dijete za 100 godina uči o tome što je rekao Ante Pavelić, a što Tito, kaže Matić

Komentari 323

DU
Deleted user
13:02 30.08.2017.

Čuj "nije ovo Hrvatska za koju sam se borio",ali si se izborio za saborsku fotelju dok pojedini Branitelji kopaju po kontejnerima i skupljaju boce da bi prikupili za komad kruha,nisi slušao bilo Branitelja već si slušao što ti partija naredi,nećuću spominjati postavljanje šatora kod tvog ministarstva jer to nije nit će kad biti ministarstvo u interesu Branitelja već jeftino skupljanje političkih bodova kako prije tako i sada. Branitelje ne zanimaju političari i politika osim onih koji su se uhljebili i od toga imaju koristi,velika većina Branitelja jedva spaja kraj sa krajem da bi obraćali pozornost što i kuda idu bivši ali i sadašnji ministri. lp

VL
BO
booloo
13:28 30.08.2017.

Razmišljam o odlasku iz zemlje, ---------------------------------------- povedi i galavašević. dva četnikoljubca manje u Hrvatskoj.

VL
ME
megec
13:36 30.08.2017.

Šta čekaš idi samo nemoj nas razočarati pa ostati.

VL
Matan Špalatrin
12:43 30.08.2017.

esdepeovci isprobavaju sve moguće načine privlačenja pažnje i popularnosti,nikud on neće otići.

VL
BR
Brandfackel2
12:11 30.08.2017.

Treba pod hitno osnovati fond za pomoć pri iseljavanju ovakvih kao ovo na slici. Kamo sreće da svi nestanu iz Hrvatske.Široko im polje od Srbije do Sj.Koreje...

VL
DU
Deleted user
13:25 30.08.2017.

tako je starino dođi ti nama gde te srce vuče

VL
LO
lojtra1
12:21 30.08.2017.

Koliko je taj novaca po različitim osnovama dobio od ove države teško je i izbrojati. I sad on opet "dužan". Takve nijemci plaćaju suhim zlatom a i irci bi se za takvog potukli.

VL
Avatar lisabon
lisabon
14:30 30.08.2017.

Ma to sam i ja htio kad si ti Maticu bio ministar.Srecom to je crno vrijeme proslo pa sam srecom ostao.Da ,i ako vec odlazis,molim te otidji u neku zemlju gdije nema signala tako da se nemozes javiti niti da se tebe nemoze nazvati.Recimo Zimbabve.

VL
MA
Magnificus
12:23 30.08.2017.

divna vijest! zbogom i ne vraćaj se nikada!

VL
OT
Otto11
12:11 30.08.2017.

haha, ovako se nisam nasmijao od kad je Tito umro... kaj taj zna i može delat? Što je on uopće po zanimanju? Može vozit taksi ili biti recepcioner u nekom hostelu (nakon što savlada osnove jezika jer se kladim da nezna niti jedan strani jezik)... jedino ako ima kombinaciju sa Sorošem i sličnima..

VL
Avatar Matija22
Matija22
12:38 30.08.2017.

– To sigurno neće biti Srbija ili BiH, već zemlje poput Irske i Kanade gdje odlaze pametni Hrvati – rekao je. haha takve pametnjakoviće kao ti baš traže kanađani i irci da im dođu hahaha

VL
Avatar imotska115
imotska115
12:11 30.08.2017.

Djaspora ovakve anti Hrvate nikad neće prihvatiti, opet ce biti stranac i bez države.

VL
Avatar Guy_Fawkes
Guy_Fawkes
12:35 30.08.2017.

I dragec pilsel je rekao da će otići iz Hrvatske, pa se i dalje klatari ovuda i pojavljuje po opsukrnim skupovima. Bojim se da ni ovaj put nećemo imati sreće.

VL
ST
Starotopoljanin
12:10 30.08.2017.

idi sto prije i povedi sa sobom cijelu kolonu crvenih kmera,a i pupovca nemoj zaboraviti.

VL
DZ
Dalmatinska.Zagora
13:26 30.08.2017.

Budi bar jednom ikren,i dosljedan sta kazes! sretnoo! Samo idi sto prije!!!!!!!!!

VL
Avatar Borna Vitez
Borna Vitez
13:34 30.08.2017.

JUUUUUUPI...di ćeš Peđa kod ženinih u Srbiju.....ajde,ajde...javi se da ti kartu platim i sendviće spremim.Ovo mi je proljepšalo ovaj dan ...JUUUUPPPIIIII

VL
Avatar dpejakovic
dpejakovic
13:37 30.08.2017.

On prodaje stan koji je dobio od države na temelju lažnog invaliditeta, on bi išao van? Pa tko bi tog neškolovanog lažnog PTSP-eovca primio? Ako i ode bježi jer će i vani s hrvatskom mirovinom koju nije zaslužio niti zaradio živjeti jako dobro.

VL
DD
ddh
14:00 30.08.2017.

Ako zelis otici, samo mi javi. Placam jednosmjernu kartu do Njemacke, ako zelis na zapad. I usput te ceka organizirani posao kao pomocni radnik negdje na nekom gradilistu ili mjesto u nekakvoj firmi koja se bavi ci ciscenjem, sve uu skladu s tvojim kvalifikacijama. A ako zelis u tvoju ljubljenu Srbiju, tu ti nazalost ne mogu pomoci sa zaposlenjem, ali jednosmjernu kartu do Beograda placam rado.

VL
Avatar nula
nula
13:56 30.08.2017.

Uf, kad bi to moglo biti istina !!!!!!! Odlazi, oslobodi i nas i tebe. Samo, ja u to ne vjerujem, to je finta. Gdje ces bolje zivjeti nego ovdje : ne radis nista, a imas sve.?? I sve to MI placamo.

VL
MM
mmaraci4
12:13 30.08.2017.

O hvala Ti bože.Ovo je ovog tjedna najljepša vijest.

VL
« 1 2 3 4 5 6 ... 11 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.