Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 173
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
Povratak na članak

Plan B: Sanader će Vladu rušiti iz Sabora

Bivši premijer računa na Bebića, Zubovića, Rošića, Selema i B. Matković, priča se u HDZ-u. Pučisti će se malo primiriti i čekati novu priliku za udar, drže u vrhu HDZ-a.

Komentari 374

DM
Dan_Marinovic
22:48 06.01.2010.

sanader nema vise ni snage ni potpore da ugrozi vladu

VL
SU
sudac
20:44 06.01.2010.

ovo su u najboljem slucaju spekulacije! sanader je sad posramljeni i nema ni priblizno dovoljno potpore da opce ugrozi kamoli da srusi vladu

VL
DU
Deleted user
20:55 06.01.2010.

ako sanader hej sanader može srušiti ovu vladu tada ona ne zaslužuje biti !

VL
DO
doktorica
20:43 06.01.2010.

Treba ga kroz prozor kako je rekla gKosor a sa njime i gBandića.

VL
DU
Deleted user
20:43 06.01.2010.

igra nije niti izdaleka gotova, mislim da će Jaca doživjeti još niz veoma loših iskustava ... Mislim da je Vlada destabilizirana iako ima podršku kod partnera. Iako većina nije za izbore morat će biti izvanredne izbore!

VL
OB
-obrisani-
20:40 06.01.2010.

Pobijedi li Bandić ovo će se i ostvariti. Sanader će se vratiti na retoriku ultra-desnice u kritiziranju politike prema Sloveniji, a Bandić će Kosoricu tjerati da zaustavi bitku protiv korupcije. Bit će veselo u Hrvatskoj s Bandićem i Sanaderom,,,,,,

VL
OB
-obrisani-
20:45 06.01.2010.

U svakom slučaju je izgubio, jer ne može poentirati na rušenju Vlade. Nitko neće biti pobjednik ,a najviše će stradati hrvatski narod. Sanader mora shvatiti da je za Hrvate, politički mrtvac. A ovi svi u Saboru, svjesni su da je njihova ritica u pitanju.

VL
OB
-obrisani-
20:45 06.01.2010.

nece sanader rusiti vladu i siguran sam da ce jadranka kosor nastaviti sa dobrim radom i dalje... ima potpuno povjerenje parlamenta i dijela oporbe...

VL
AL
alapača
20:48 06.01.2010.

Argumentirani, dokumetirani kazneni progon nije politička hajka. Najbolje još da Sanader ne iskusi ruku pravde zato jer to u ovom trenutku ne odgovara HDZ-u?!

VL
DM
Dan_Marinovic
20:49 06.01.2010.

kosor je pokazala da ima punu potporu svih partnera i svih HDZovih zastupnika, sanader tesko tu moze ista napraviti, pad kosorke bi bio jako los za hrvatsku jer je to prva politicarka koje je stvarno krenula u obracun sa korupcijom i svi joj trebamo dati potporu u tome

VL
I4
IQ 40
20:54 06.01.2010.

..Bit će veselo u Hrvatskoj s Bandićem i Sanaderom,,,,,, Druze Ivo ljubicice plava u zadruzi do guzici trava. U zadruzi do guzici, mnogima so do kurca

VL
MI
misterija
20:56 06.01.2010.

Dozivjet cete vi jos Jacu Vlaisavljevic, al bit ce vam kasno, maloumnici jedni. Niste nist bolji od tog Sanadera na kojeg ste se okomili.

VL
C0
cs5.0
20:57 06.01.2010.

@misterija daj ne seri, kosor je prva politicarka koje se stvarno bori protiv korupcije a ne da samo prica o nekoj pravdi, da radi dobar posao govori cinjenica da joj potpora javnosti sve vise raste

VL
BA
basket
20:58 06.01.2010.

nema sanader vise snage bilo sto rusiti kamoli vladu

VL
TI
tihimir
20:58 06.01.2010.

Čekati će Ivo odlazak Mesića, a onda će udariti po njemu i njegovim savjetnicima, zbog onog čime su ga otjerali s vlasti. Tu će Jaca biti samo kolateralna žrtva ostavljena od većine zastupnika HDZ-a kad shvate zbog čega im je Ivo otišao.

VL
OB
-obrisani-
20:58 06.01.2010.

Sad je Sanader u fazi, kad ne priznaje sam sebi da je politički mrtav.Povrijeđen je njegov ego,a u tim trenucima, u njemu se rađa osvetoljubivost,bijes,a sve što će raditi, neće biti racionalno. Zato ga treba netko smiriti,uputiti ga da potraži psihološku i psihijatrijsku pomoć.

VL
DU
Deleted user
20:59 06.01.2010.

o kosorici o tom potom ovo sve još može biti sukob taština a dali će postati sukob ideja to još treba vidjeti! ovisi o jadri naravno! hint:kalmeta, polančec, dropulić, bebić, hebrang......

VL
MM
Mladen Miletić
20:59 06.01.2010.

Jaka prvotrvanjska šala se nastavlja s HRVATSKIM NARODOM. Svjesni su da gutaju da vjeruju sve i sada se maže li maže . Plan B Sanader poludio samo mu je cilj rušiti vladu i Kosoricu mladu.. Bolesna propaganda i sve toto vodi neka banda !

VL
OB
-obrisani-
21:01 06.01.2010.

Kada bi znali tko je natjerao Sanadera da da otkaz, znali bi i zbog ćega se sada želi tako vratiti. Oćito onaj koji ga je stiskao da ode sada ima interes da ipak ostane. Zaista čudna igra.

VL
OB
-obrisani-
20:03 07.01.2010.

Ivo kao tur-operator je najbolji u pozadini.

VL
« 1 ... 3 4 5 6 7 8 ... 19 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.