Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 173
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
Povratak na članak

Plan B: Sanader će Vladu rušiti iz Sabora

Bivši premijer računa na Bebića, Zubovića, Rošića, Selema i B. Matković, priča se u HDZ-u. Pučisti će se malo primiriti i čekati novu priliku za udar, drže u vrhu HDZ-a.

Komentari 374

BA
basket
23:51 06.01.2010.

@danielzg daj odgovori sad, cijelo vrijeme se pozivas na neku izjavu koja ocito ne postoji, daj link

VL
OB
-obrisani-
23:52 06.01.2010.

Tašt, korumpiran i kratkog fitilja, Sanader je koristio svoj položaj za bezobzirnu utrku za moći, bogatstvom i vlastitim interesom. Iscijedio je zadnju kap krvi iz Hrvatske, i napustio položaj prije nego se leš proglasi mrtvim. To nije vodstvo; to je kukavičluk. Izdao je gotovo svaki segment hrvatskog društva. Njegova politika brzog pristupa EU izdala je hrvatske poljoprivrednike i ribare. Nije podržao socijalni nauk Crkve o životu i gay brakovima. Degradirao je hrvatsku demokraciju dopustivši strancima poput njemačke kancelarke Angele Merkel i bivšeg irskog premijera Bertieja Aherna da se otvoreno miješaju u hrvatske izbore. Udario je na hrvatsku mladež i srednju klasu pokopavši zemlju pod planinom stranog duga koji će se otplaćivati generacijama. I konačno, bio je nelojalan svojoj zemlji - i njenim ponosnim veteranima - poslavši generala Antu Gotovinu na Haaški sud za ratne zločine na osnovi izmišljenih optužbi koje prijete da podruju legitimnost hrvatskog rata za nezavisnost i teritorijalni integritet. Sanader se izdavao za konzervativnog patriota i ekonomskog modernizatora. Ustvari, to je bio ideološki lak za izolacionističku autokratsku kleptokraciju. Čak je i njegovo glavno postignuće, pristupanje NATO savezu, bilo nespretno izvedeno: većina elektorata mu se protivila. Neke države imaju mafiju. Hrvatska mafija ima državu. Pod Sanaderom je režim konsolidirao svoje veze s mutnim balkanskim podzemljem i organiziranim kriminalom, pokvarenim poduzetnicima, sumnjivim obavještajnim službama i bivšom komunističkom nomenklaturom. Rezultat je kriminalni državni kapitalizam koji privilegira vladajuću elitu dok eksploatira i ponižava većinu Hrvata. Sanaderova ostavka ne bi trebala pokrenuti samo parlamentarne izbore, nego i neovisni progon njegovih kriminalnih aktivnosti. U SAD-u je Bernard Madoff nedavno osuđen na 150 godina zatvora jer je prevario investitore. Sanader je prevario hrvatske porezne obveznike. On - i svi njegovi suučesnici - također moraju u zatvor. To bi bio zaslužen kraj njegove katastrofalne vladavine

VL
DA
danielzg
00:16 07.01.2010.

servuszagrebdugave imaš li šta iz 1 svjetskog rata možda!

VL
OB
-obrisani-
00:17 07.01.2010.

Šeks je većeras na OTV javno rekao da se razmišlja da u vladu uđu novi ljudi,e sad mislim da se hdz sprema sa koalicijom za zadnji obračun sa mafijom,pustimo nek vrijeme npravi svoje pa čemo vidjeti!

VL
OB
-obrisani-
00:20 07.01.2010.

Ja lićno bi poništio ove izbore za presjednika hrvatske ,i dozvolio kanditaturu samo onih od njih 12 koji nemaju nikakve afere,žalosno je šta se svatko može kandidirati u ovoj državi za presjednika ,ostavili su nam slab izbor između ova dva lika!

VL
VD
vjer.domo
00:21 07.01.2010.

mikrogrizzly issprika za omalovažavanje tvoje tvrdnje da je dio mora doslovce predan slovencima, u to sada sve više i ja vjerujem, iako mislim da je ovaj manevar sanadera i hdz- bio u interesu spašavanja koalicije i učvršćivanje kosoričinog autoriteta međuđu koalicijskim partnerima, a i u samom hdz-u.

VL
OB
-obrisani-
00:21 07.01.2010.

orhidej, de malo promućkaj! prije da su udbaši iz obadviju stranki shvatili da im je to posljednja nada da se još malo zaštite, sve pretvorbe i zakone po kojima su napravljene sastavili su oni, bili u oprbi, koaliciji ili sami na vlasti. sjeti se samo budiše kako se zalagao za hitnu pretvorbu i tražio koncesiju tv programa za hsls, odrekao se politike a sad se vraća?? kupujete ljudi maglu!

VL
OB
-obrisani-
00:22 07.01.2010.

U nedostatku informacija i dobrih priča, novinari postaju idioti.

VL
OB
-obrisani-
00:23 07.01.2010.

Poništit izbore sad 10 dodati na glasaćki listić imena kandidata koji nemaju afera i nek pobjedi onaj koji ima više glasova a bandiću i josipoviću zabranit da se kandidiraju ,mislim da je to danas jedino pošteno za hrvatski narod!

VL
DA
danielzg
00:24 07.01.2010.

Orhidej da li ti govoriš o Šeksu koji je već 20 godina u vlasti i pravosuđu a ništa nije poduzeo protiv korupcije! Kako će se HDZ boriti protiv korupcije kad je Kalmeta do grla umočen, a sad vidimo da Protega tereti uz Sanadera i Šukera! Prošli tjedan je također pukla afera Šipan gdje se ustvrdilo da je kreditima HPB-a plaćano zemljište na Šišanu koje je DROPULIĆKA poslije prenamjenila u građevinsko protivno županijskom planu! Ne znam ima li osim Kosor, itko iz HDZ-a da nije umijašan u neku aferu!

VL
OB
-obrisani-
00:25 07.01.2010.

Ma gospodo draga mi smo izašli iz komunističkog sistema,zabranit da se ljudi koji su bili u partiji kandidiraju za presjednika države i rješen problem!

VL
OB
-obrisani-
20:51 06.01.2010.

E sen ti prijatelja,koji na takav način zlorabi prijateljstvo.I kakve veze uopće prijateljstvo ima u politici,gdje se o mnogo čemu odlučuje,što je od vitalnih interesa,kako Države tako i građana.Ako bi ovo bila istina,anda se Sanader malo-pomalo pretvara u pravog govnara.Treba pustiti Petrača,pa nek se oni dva dogovore.

VL
MI
misterija
20:52 06.01.2010.

Sad ce jaca brzo otrcat mesicu i pupovcu na savjet, a pomoci joj moze i pokvareni ustrajali komunist josipovic, koi zeli crvenu hrvatsku, koju bi radu ugurao u Jugosferu zajedno sa pusickom. Sve su to srbi, mjesanci ili petokolonasi. Jadna li je ta Hrvatska pod tim vodstvom. Samo je jos cudo moze spasiti.

VL
DM
Dan_Marinovic
21:01 06.01.2010.

zadnjih par dana smo vidjeli da je stabilnost vlade neupitna i da ljudi koje su novinari stavljali u sanaderov tabor daju punu potporu kosorici tako da ze neko rusenje vlade nema bojazni

VL
OB
-obrisani-
21:04 06.01.2010.

mislim da sanader ima druge namjere i da nemisli rusiti vladu,zivi bili pa vidjeli.. nema razloga jer stvari dobro funkcioniraju,napokon je se krenulo naprijed kako tako...

VL
KE
kekica
21:04 06.01.2010.

Neka mu vlada povisi dnevnu apanažu sa 18.300 kn.trostruko pa će možda biti smiren jer on lovu jako voli.a hrvatski oguglali peder-građani će to vrlo rado plaćati samo da nas prestane jebati u zdrav mozak.

VL
OB
-obrisani-
20:57 06.01.2010.

IQ 40 , barem si iskren :o)

VL
VI
visio
08:15 07.01.2010.

aj da je bar sruši...

VL
OB
-obrisani-
10:51 07.01.2010.

ima i pijanih diktatora...na internetu

VL
OB
-obrisani-
20:03 07.01.2010.

Ivo kao tur-operator je najbolji u pozadini.

VL
« 1 2 3 4 5 6 7 ... 19 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.