Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 173
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
Povratak na članak

Plan B: Sanader će Vladu rušiti iz Sabora

Bivši premijer računa na Bebića, Zubovića, Rošića, Selema i B. Matković, priča se u HDZ-u. Pučisti će se malo primiriti i čekati novu priliku za udar, drže u vrhu HDZ-a.

Komentari 374

OB
-obrisani-
14:46 07.01.2010.

Svaki građanin Rh prema Ustavu može podnijeti talav optužni prijedlog. samo onda sudi vojni tribunal , a ne ovi likovi po babi i stričevima koje su postavili na mjesta \"sudaca\" ili \"predsjednika\" sudova - erm pošto je njihova funkcija reizborna , pa su itekako podložni \"utjecaju\" i \"uslugicama\"... Pa da vidimo onda...

VL
Avatar žič
žič
15:08 07.01.2010.

sve te umotvorine gore potpisanih novinara su malo čudne,jasno mi je da sanader želi osvetu ali kaj bi dobil rušenjem vlade,jedino ako se nije udružil s onim uobraženim milanovićem,a potonji je radi vlasti to u stanju napraviti.došlo bi do novihih izbora a nisam baš siguran da bi sdp na izborima pobjedil,,,skijaš,,(milanović)im lagano ali sigurno ruši ,,reiting sdp-eu,bilo bi dobro da se u sdp-u nadje par odvažnih pa da tog uobraženka jednim malim,,pučekom,,odje....

VL
MI
misterija
15:16 07.01.2010.

Kosorova malo si se umislila da si cvrsta vladarica, ali stolica ti se vec trese. Ovo je samo predigra!

VL
OB
-obrisani-
13:58 07.01.2010.

Je unutarnji dug je očaj. Nitko nikome ne plaća a država je ta koja je sve to generirala jer je dozvolila stranim bankam da isisaju 30 milijardi kuna iz našeg platnog sistema BEZ POREZA. E za to je kranader direktnoo kriv što je odbio zakon o ekstraprofitu koji su sve zemlje odmah stavile kad je kriza počela. I za to je kradeze direktno kriv ako ćemo o 2zapovjednoj odgovornosti\" po kojoj su šutnuli sve naše u Haag.. Svaki mač ima dvije oštrice a to su zaboravili.

VL
OB
-obrisani-
14:09 07.01.2010.

Daj molim te Šima Krasić....još je tolka sirovina da je dala gloriji \"svoj radni dan\" ....kad to štivo pročitaš dođe ti da se ubiješ.

VL
OB
-obrisani-
14:09 07.01.2010.

Inače,odnekud je do mene došla informacija (o je li rekla kazala, ne znam) kako je u pozadini svih ovih pričica o Sanaderu 300 milijuna eura na njegovom osobnom računu. Zna li netko što o tomu?

VL
OB
-obrisani-
14:13 07.01.2010.

Erm to je povezano sa Hypo bankom - a i sa nekim drugim stvarima....Ali o tome se nesmije još jel bi se Austrijanci mogli naljutit - jer istraga je još otvorena . A btw - i direktor Hypa je propjevao o tome. Isto rekla -kazala - al znaš kak se takve informacije brzo šire.

VL
MI
misterija
15:42 07.01.2010.

Moji dragi forumasi, posjetite Tudjmanov portal gdje mozete saznati koliko je Josipovic Hrvat, a za vec nastalu Hrvatsku drzavu govorio o \"jugoslovenskom prostoru\", takodjer cete se upoznati borca prava i pravednosti (josipovica) punih LAZIMA. I taj zeli biti Predsjednik

VL
OB
-obrisani-
16:30 07.01.2010.

Mani pulite - čiste ruke! Hrvatska čeka da netko otpočne s tom akcijom kao susjedi Talijani prije desetak godina.

VL
GA
gala
20:29 07.01.2010.

ne vidim koje bi koristi sanader imao od toga? da pokuša rušiti vladu koju je praktički sam postavio? svaka njegova riječ bi izgubila vjerodostojnost. a i ne vjerujem da bi ovi koje se stavlju uz njega, osim možda bebića čija je politička karijera ionako gotova, riskirali svoju karijeru i ugled.

VL
WE
webber17
15:48 07.01.2010.

Jedva čekam još novih novinarskih gluposti...strašno...

VL
PN
premda_nije
15:50 07.01.2010.

Sinoć sam na portalu Jutarnjeg lista na onoj vijesti temi gdje se Čačić \"velikodušno\", a naizgled politički nevjerojatno ponudio u ime HNS-a u Saboru braniti vladu Jadranke Kosor (kao da je njegova HNS-ova) napisao svoje viđenje o tom prvorazrednom izlijetanju Čačića u prazno, sve kao posljedicu Sanaderova djelovanja. Tamo su me neargumentirano trolovi JL-a ismijavali, a danas eto slične analize na naslovnici večernjeg! Uglavnom meni se isto čini ovako: - Koliko se ja razumijem u politiku, da bi neka izabrana vlada \"vladala\" mora imati podršku parlamentarne većine. Ako Sanader aktivira svoj zastupnički status i uz sebe okupi 6-7 prijatelja istomišljenika iz HDZ-a (možda barba Luku, koji je slučajno i predsjednik Sabora) i uskoro nekom prilikom, zbog manjka zastupnika koji je podržavaju padne vlada, morat će se raspisati novi izbori! Kako se Jaca prekprekjučer pravila velika frajerica pred kamerama dok je Sanadera izbacivala iz HDZ-a, pretpostavljam da Sanader ima poprilično \"motiva\" da sruši nju i njezinu vladu. Možemo mi misliti o Sanaderu štogod želili, ali taj je čovjek preiskusan političar da bi se zaletio samo tako \"grlom u jagode\"! Uostalom, za onaj svoj naizgled besmislen čin od prije neki dan, Sanader je valjda imao neke političke motive?! Mislim da moja hipoteza \"drži vodu\": Recimo da je Sanader poodavno svjestan da Kosoričinom \"rukom čistke\" od kada je premijerka upravlja glavom i bradom - Stipe Mesić! Valjda svi znamo koliko je velik animozitet postojao i postoji između Sanadera i Mesića, stoga bi Sanader, u koliko je o tome riječ, trebao hipotetski biti itekako upućen u Mesićev modus operandi! Ako se to uzme za ozbiljnu pretpostavku, logičnim se doima svojevremena Kosoričina smjena Polančeca (Sanaderova prijatelja i pouzdanog partnera), koju je vješto izveo Mesić preko Kosor (uz Kosoričino svjesno ili nesvjesno shvaćanje svoje uloge). Taština je opasna stvar, pa kad joj svi tepaju i plješću, u stanju je počiniti \"velike stvari\"! Dakle, kad je prošlo s Polančecom, krenulo se dalje na Kalmetu, Protegu (sve Sanaderovi bliski suradnici ili ljudi od povjerenja)! Ako sam do ovdje dobro pretpostavio, zar nam je onda treba biti čudan Sanaderov politički cirkus od neki dan?! Nakon hajke i \"siječe glava\" njegovih odanih ljudi, bivši premijer opravdano je procijenio (najavio je jednog dana svoj povratak, kada je odlazio) da bi stvari mogle izmaknuti potpuno njegovoj kontroli i odlučio je djelovati. Možemo dalje pretpostaviti, procjenivši da je Sanader lukav, da onaj cirkus u prostorijama HDZ-a nije bio nepromišljen jer je on i pretpostavio da će ga Kosor smijeniti ili izbaciti iz HDZ-a, no on je već pripremio svoje iduće korake, koje će poduzeti u Saboru, kad se za to \"stvore pogodni uvijeti\"! Ako sva ova priča do sada \"drži vodu\", nije čudo da je jučer Čačić izletio sa svojom podrškom Jadranki Kosor! Teško je vjerovati da bi se HNS toliko \"sprijateljio s vladajućom strankom\", da bi samo tako čuvao vladu od njenog pada! Očigledno se trebaju unaprijed neutralizirati mogući budući Sanaderovi potezi! Mislim da svi znamo da je Mesić na čelo države došao iz HNS-a, a koliko se sjećam, bilo je 2000. puno zajedničkih plakata Čačića, Pusićke i Mesića! Pitanje je je li Mesić u ovoj priči igra ikakvu ulogu i ima li u ovome što sam napisao neke velike nelogičnosti ili nedosljednosti?! Ili je očiglednije da je Jadranka Kosor nacionalni heroj u borbi protiv korupcije, Stipe Mesić moralna vertikala, a Radimir Čačić osobni prijatelj Jadranke Kosor, a Sanader (kako nam je priglupo na portalu JL-a implicirao književnik-orjunaš Ante Tomić), pošto-poto, rušitelj demokracije u Hrvatskoj?!

VL
Avatar Wollf-m
Wollf-m
22:12 10.01.2010.

PROŠLA BAKA S KOLAČIMA ? PREMA REMETINCU !!!

VL
OB
-obrisani-
21:07 06.01.2010.

Sanadera nešto gadno stišće, a to može biti jedino Mafija jer nije mogao doržati projetk Pelješac, ili Karamarko i Šimunović. Ne odustaje se samo tako od premijerskoga mjesta. Mislio je da će Jaca biti slaba, da će HDZ pasti ii izgubiti vlast, a onda bi se on vratio za ljedeće izbore kao spasitelj. Kada prođe kriza i sve to. Ali evo Jaca radi poso i ruši mu društvo. Pa ljepo Protega nazvao gospon Ivu i kaže . \" Ivo, jebi ga, ako me pitaju ja ću reći gdije je ošlo desetak milijuna\"

VL
GO
gordanica
21:11 06.01.2010.

Mali je problem za Ivu i Milana, što ćemo u nedjelju izabrati Josipovića, dakle tajne će službe nesmetano nastaviti svoj posao.

VL
C0
cs5.0
21:11 06.01.2010.

valjda mu je sad jasno da vise za njega u hrvatskoj politici nema mjesta i sumnjam da ce opce ici u sabor a kamoli u suludo rusenje vlade

VL
MI
misterija
21:11 06.01.2010.

cs50, zaboravio si da je predala hrvatski teritorij, a za korupciju nije jos nist napravila, samo buku. A i to je nalog od EU. Otici ce teritorij, a EU necete ni vidjeti , nego Jugosferu, pa se mozete opet sa srbadijom lizati.

VL
MI
misterija
21:36 06.01.2010.

jaca je bila 6 godinauz Sanadera, stopa uz stopu i ona je znala sve sto sanader radi. Jacino mjesto se pocelo drmati, to je jasno. Bolje bi joj bilo da se povuce, jer prezivjet nece. Na koji nacin je dosla, tako ce i otic.

VL
OB
-obrisani-
21:37 06.01.2010.

Do kad ce ova lopuza biti na slobodi ? Hipo, Podravka, Brodosplit, Verona, HAC, HZ,HEP......Jacooo, ako ti njega ne strpas iza resetaka...on ce tebe.Razmisli sta ti se bolje isplati.

VL
OB
-obrisani-
20:03 07.01.2010.

Ivo kao tur-operator je najbolji u pozadini.

VL
« 1 2 3 4 5 6 ... 19 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.