Plan B: Sanader će Vladu rušiti iz Sabora
Bivši premijer računa na Bebića, Zubovića, Rošića, Selema i B. Matković, priča se u HDZ-u. Pučisti će se malo primiriti i čekati novu priliku za udar, drže u vrhu HDZ-a.
Komentari 374
ne vjerujem da ce se sanader vratiti u sabor a kamolo ici u suludi i uzaludni pokusaj rusenja vlade
koliko graje oko jednog neuravnoteženog i po svoj prilici bolesnog čovjeka. samo čovjek bolestan u glavu može raditi to što je on uprizorio hrvatskim ovcama. a, ako nije bolestan onda je marioneta u rukama bolesnog uma.
....nije bez veze stara zidovska kletva....da bog dao imao pa nemao....
Neki idioti kao cs5.0 ne znaju za USTAV i pravnu državu, te da su pravosuđe i izvršna vlast odjeljeni! Zadatak DORH-a je po Ustavu i Zakonu reagirati na svaku kaznenu prijavu a ne trčati Kosorici i pitati je mogu li oni nekog privesti ili ne! Slažem se da je Kosorica donijela neki pomak, ali ne svojim zalaganjem već svojim nezalaganjem da se istrage stopiraju! Ali ako se ne uđe u političare i ne ispitaju Bebić, Sanader, Kalmeta i Polančec bojim se da će borba protiv korupcije biti samo mazanje očiju
Pa zakaj svi razmišljate kaj će EU reći. Kao kad oni npr.Danci idu na glasanje -boli njih briga kaj misle Hrvati i dali će se premijer dopsti nama moš\'mislit. Ako mi nešto trebamo srediti onda moramo zbog sebe. I prestanimo se podanički ponašati . Uopće me ne interesira dal? će se budući naš predsjdnik dopasti nekom u EU, više me brine dal\' će se nama dopasti
Dan_Marinovic u čemu je problem! Napisao sam normlan post , a sc5.0 me izvrijeđao da sam kreten jer sam prigovorio zašto je Bajić preksinoć posjetio Kosoricu i ona rekla da ju mora pitati ukoliko želi privesti nekog iz vrha HDZ-a!a! Cs5.0 je prvi počeo i samo sam mu uzvratio, ništa više!
sanader vise ne moze ugroziti stabilnost vlade, jedino sto moze je pridruziti se zokiju milanovicu, po profilu su jako slicni politicari a i jedan i drugi spadaju u hrvatsku politicku proslost
Orhidej kad ti to sve znas ja bi tebe prvo priveo i ispitaoodakle tebi tolike imformacije znaci u ovoj zemlji sve curi.
West-Čitaj više razlićite medije pa nemogu novinari većernjaka pisati na naćin na koji vi želite ,oni bace kosti a vi ste tu da govorite šta mislite ! nije ljepo ljude vrijeđati ako drukćije razmišljaju! Ako vi volite sanadera to je vaša privatna stvar i ja to poštujem i zbog toga nebi sebi dozvolio da vas vrijeđam!
Svi mi koji pišemo po većernjakovom portalu možemo krivićno odgovarati ako vam nije jasno proćitajte prava koja ste potpisali kad ste pristupili portalu!
Ja sam samo za pravdu ako je netko kriv i krivnja mu se dokaze onda ga zatvori ispljuj radi sta hoces ali dok mu se nedokaze lopovluk o kojem ti pricas pusti covjeka da zivi, isto tako ovi novinari mogu napisati sta hoce a covjek se nemoze ni da obrani.
nekako mi se neminovno namece ona bajka brace Grimm o crvenkapici(Kosor) i vuku(Sanader). kad bi bilo srece da je drvosjeca Hrvatski narod,pa kad drvosjeca razreze trbuh vuku,da ga umjesto kamenjem napuni Lukom Bebićem, Marijom Zubović, Jerkom Rošina,Petrom Selema,Matkovickom i Polancecom,zasije i adio mare..e,to bi bila festa
orhidej, kao prvo, sretan ti Božić, Hristos se rodi . ti kao čitaš austrijski i njemački tisak, ma daj molom te, pa ti teško slažeš rečenice na hrvatskom, a kamoli da bi znao čitati tiskovin na njemačkom jeziku.
Većeras sam slušao Šeksa na OTV-Ljepo je rekao Sanader je ko politićar mrtav i da je pitanje hoće li aktivirati saborski mandat ali da ne vjeruje jer je izgubio kako bi ja to napisao obraz među HDZovcima!
ako se kosor nastavi ovako odlucno boriti protiv korupcije na svim razinama mogla bi postati hrvatska celicna dama i izvesti nam drzavu na pravi put
SUDAC, slažem se s postom ali jedno je smjeniti upravu a drugo kazniti odgovorne! Ovo što je Orhidej objavio da je Protega ponudio pokajništvo je očito točno ali ne znam zašto Bajić mora Kosoricu pohoditi zbog tog, možda zato što bi se uzdrmao HDZ ako i Šukera zatvore uz Sanadera! Je li Bajić odvjetnik države ili HDZ.a ja se pitam, i zašto sada logično i po zakone Bajić ne prihvati iskaz Protega ako ga je stvarno dao i privede Sanadera i Šukera, a on umjesto tog ide po instrukcije Jadranke Kosor!
savska, znamo da bi vi komunisti uskrsnuli oznine metode suđenja, metkom u zatiljak, ali hrvatska je danas koliko-toliko demokratska zemlja, pa tvoje želje možeš za koji dan utažiti na htv-u u vrdoljakovom filmu \"tito\"
@danielzg a ja sam ti vec napisao da je korupcija duboko umrezena u sve pore drustva i da za njezino iskorjenjivanje treba odlucnost izvrsne vlasti i to sad po prvi put imamo u obliku premjerke, ja joj zelim svu srecuu i neka samo nastavi kako je pocela
Ivo kao tur-operator je najbolji u pozadini.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Nije za odbaciti i to:Ako Serenader iskoristi svoje pravo saborskog zastupnika,tada bi kola krenula nizbrdo,iz razloga tada oporba nece stati skrsceni ruku,i te stvari treba i tekao imati na umu!!!!Ja moram da kazem sa moje tocke gledista,Serenader mora da odgovarara za svoja KD-a koje je pocinio,sto direktno tako indirektno,neka pobijedi pravda!!!!!!!!!!