Plan B: Sanader će Vladu rušiti iz Sabora
Bivši premijer računa na Bebića, Zubovića, Rošića, Selema i B. Matković, priča se u HDZ-u. Pučisti će se malo primiriti i čekati novu priliku za udar, drže u vrhu HDZ-a.
Komentari 374
@misterija pa govorili su o cinjenici da kosor nece izdrzati do jeseni a prema najnovijim istrazivanjima ima potporu vise od 50% gradana, govorilo se o cinjenici da ce turisticka sezona biti katastrofalna a na kraju je bila jako dobra unatoc krizi.....
Nije ovdje slucaj samo o Jaci,i bliznjem jatu kriminalaca,jedan veliki broj njih je bio ucesnik posredno,ili je za to znao!!!!Cinjenica je ta,na to je nekoliko puta i gospodin Rohatinski izjavljivao zabrinutost!!!!Svaki kriminal trazi spregu,pojedinac ga nikada nemoze tako pociniti,zato je Ivo Serenader imao svoje jatake koji su mu pomagali u prljavoj raboti.
Jadranka Kosor uziva populaciju posebno u poslijednje vrijeme,omeksala je pregovore sa Slovenijom, a zatim je sudbonosno rekla Serenaderu NE i mislim da je time popravila svoj Reitnig na politickoj sceni,Ja joj zelim dosta dobrog uspjeha u radu i zalaganju.............................................................
dajte ljudi cinjenica je da je kosor u nekoliko mjeseci napravila vise nego sanader i racan u puno mandatu, samo za to ima moju potporu i neka samo tako dalje nastavi
Samo neka ruši, sve treba srušit.
Ima i plan C: Sanader i Bebić koji su ionako htjeli u penziju, glume bad guys koji se odjednom vraćaju jer se jako boje da Josipović postane predsjednik . Plaćeni novinari promoviraju Jadranku u heroinu koja se obračunala sa lošimm dečkima i koja će nas uvesti u EU. To će im biti lako ako su sačuvali što su pisalo o Sanaderu 2000. Sanadera optuže za neku bezveznu zlouporabu od čega se lako izvuče (kao Pašalić za zakladu) , a Hypo, Pliva, Brodosplit odlaze u zaborav. I onda raspišu prijevremene izbore koje lako osvajaju. Eto, imate plan A, B, C. Da se kladite u svoju plaću, na koji bi stavili?
U demokratskim zemljama je pravilo da opozicija koristi svaku slabost vladajuce partije da bi je kritikovala i po mogucnosti smijenila da bi sama dosla na vlast. Opozicija u Hrvatskoj mi je jednostavno smijesna, zelena i politicki toliko naivna da je to vec postalo zalosno. Njihov vodja Milanovic je jednostavno nestao dva dana umjesto da je izasao na mikrofon i, koristeci ovu slabost i svadje u HDZ-u objavio ko bi mogli biti novi ministri u slucaju vjerojatne pobjede SDP-a na prijevremenim izborima, pa onda SDP se vec sada treba dogovoriti tko bi mogao biti novi premijer itd. Paradoksalno je da neki iz opozicije cak hvale premijerku cija stranka grca u aferama i svadjama.
Sanader zbilja misli da je Hrvatska njegovo vlasnistvo, ukoliko zbilja misli o povratku.Ejjj umisljeni, tvrdoglavi nikogovicu :BILO PA NEMA ! Probudi se uobrazena budalo, jesi li ti cuo za onu narodnu poslovicu :STANI MALO OD DOBOJA MUJO I MI KONJAA ZA TRKU IMAMO ! Sime---BOYERO!
Nigdje u ovim mudrim analizama narod (BIRAČI) se ne spominju. Kao da je demokracija pusto preslagivanje karata. Peškaj i odigraj što ti ja kažem. Ja brojim punte. Ne zna se tko naivnije komentira događaje u svezi Sanadera: novinari ili forumaši. Slučaj Kalmeta naprasno ode da acta. Čim netko nagazi Kalmetu, eto ti belaja. A nitko ne pita što narod (BIRAČI) misle o sinoćnjim događanjima na DOMJENKU. Ostalo nejasno čiji je sve NAŠ IVO (Josipović). Ostalo nejasno i čija je Hrvatska. Ja tamo vidio Pokret za Jugoslaviju.
AT-Split, pises gluposti, to su vec neke spletki iz hooliwodskih filmova, a pogotovo ovo da se boje josipovica jer predsjednik nema apsolutno nikakve ovlasti a josipovic je jos i beskicmenjak pa se njega ni komarac ne boji
@herold kod nas je problem sto je opozicija katastrofalna i bez ijedne pozitivne ideje (milanovic) ili jako korumpirana (cacic)
Plan D:napraviti generalku na renou 8 s kojim je ušao u politiku i gas
– procjenjuje naš sugovornik iz vrha HDZ-a., ali je tolika kukavica da mu se nesmije ni ime spomenuti boji se dotućenoga političlki mrtvoga Sanadera..
Plan B: Sanader će Vladu rušiti iz Sabora, ili kada padnemo kao padavičari ne našomn krivicom nego \"zna se\" Sanader je zlotvor Hrvta hrvatski . Nas neruši nitko živ jel smo super jaki pametni sposobni samo Sanader sa abcd fgha planovima...
Sva to kaj se događa je dobro. Nisam nikakav ljubitelj HDZ, ali bilo kakvi procesi i pretumbacije su dio demokratizacije, naravno ne i kriminal to je za Uskok. Sve je bolje od apsolutne poslušnosti prema predsjedniku/bilo koje stranke/. Još će na kraju ispasti da je HDZ krenuo prvi u demokratske procese unutar stranke, za razliku od Milanovića i naravno Čačića/koji bd za opravdati svoje autokratsko ponašanje upotrebljava izraz-vertikala. Nema političkih heroja u našoj zemlji , svi su oni tu negdje. Samo neki su na vlasti, a neki nisu. Ali su javno priznali da se međusobno hrane. Zato je dobro da su se pojavili samostalni igrači da im pomrse račune i naprave auzmeš.Sve je bolje od status quo.
Mozda J. Kosor radi za dobro Hrvatske, ali je na najboljem putu da unisti HDZ (sto ne mora biti kontradiktorno). Cinjenica je da se nista ne radi kako bi se stranku ojacalo i borbu protiv korupcije prikazalo kao stvar i program HDZ-a. Vidim neki se cude kako je oporba pasivna? Pa oni i ne trebaju nista raditi! Sve je dogovoreno. Na zalost ispada kako medijsko ispiranje mozga ocito ostavlja trajne posljedice. Kako vidimo radi se o presutnoj podrsci oporbe vladi J. Kosor u zamjenu za presutnu podrsku HDZ-a Ivi Josipovicu. Lijepo se to moglo vidjeti na jucerasnjem domjenku za pravoslavni Bozic. Lijevo Josipovic, desno Kosor a izmedju pravoslavni pop. Svi sa blazenim smjeskom na licu. Naslov iznad slike mogao bi biti \"Buducnost Hrvatske\".
cestitam premjerki koje je jedina u ovoj drzavi koja se stvarno bori protiv korupcije, javnost je to prepoznala i potpora joj konstantno raste
Livoguza,u potpunosti imate pravo postaviti ovakav komentar za sluzuje paznju\"Ciji je ili je nas Josipovic\"Moram samo malo da pojasnim,nasi glasaci i mi sami nismo imali drugogizbora, sami ste vidjeli listu kandidata.Ljudi koji su izasli na izbore bili su izgubljeni,demoralizirani i sami sebi postavili pitanje \"KOME DATI SVOJ GLAS?. Imajuci u vidu da je HDZ sa slucajem Serenader izgubio povjerenje svojih biraca, i to je bilo vise nego jasno! U drugi krug je usao Josipovic i Bandic kandidati koje gradani cisto neprihvataju iz razloga \"CRVEN IVO,CRVEN MILAN\" dakle izbora nema HDZ je stao na 12% svojih biraca sto je vise nego zabrinjavajuce! Nemojte biti iznenadeni,budeli to IVO ili MILAN kod nas se nece nista promijeniti? Mi idemo dva koraka naprijed,tri koraka nazad.Napravili smo cistu politicku katastrofu bas u momentu kada je najvise trebalo, a to je ulazak u Evropske integracije,nas ugled u Evropi dobio je drugu viziju!!!!!
Ivo kao tur-operator je najbolji u pozadini.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
cs50, boli me kita za nju i Sanadera, vodi si je kuci. Ja ti govorim o cinjenicama, pa cemo se za kratko vrijeme cuti i vidjeti ko je u pravu.