Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 173
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
Povratak na članak

Plan B: Sanader će Vladu rušiti iz Sabora

Bivši premijer računa na Bebića, Zubovića, Rošića, Selema i B. Matković, priča se u HDZ-u. Pučisti će se malo primiriti i čekati novu priliku za udar, drže u vrhu HDZ-a.

Komentari 374

OB
-obrisani-
18:03 07.01.2010.

07.01.2010. u 16:10h EU-Janez je napisao/la: jos mi nisi objasnio sistem rada u americkim koledjima i regrutiranje sistema da li si uspio izlijeciti svoje bolesne frustracije ili se jos pjenis na svojim lazima

VL
OB
-obrisani-
18:14 07.01.2010.

houston Šteta je toliko zamarati se s tim likom. On je onako,jadna isfrustrirana faca koja ne zna započeti komunikaciju bez neduhovitog ruganja. Preporuka-ignorirati.Ne shvaćati niti poluozbiljno.

VL
OB
-obrisani-
18:15 07.01.2010.

07.01.2010. u 18:03h houston, tx je napisao/la: Bilo kada pogledam na VL ti si mi tu i počneš sa svojim domoljubno hendikepiranim mislima..pa smiri se i idi učiti recimo na Southern Methodist University ili Rice University američku istoriju...

VL
OB
-obrisani-
18:20 07.01.2010.

07.01.2010. u 18:03h houston, tx je napisao/la: jos mi nisi objasnio sistem rada u americkim koledjima i regrutiranje sistema Pa sistem regrutiranja sa strane scouta ne postoji..to NCAA savez ne dozvoljava..i nema profesionalnih scoutova nego su to tek part-time ilii sporedni poslovi..od toga se ne može živjeti pa to ne mogu ni ja..Pozovi coacha Grant McCasland na Midwestern State University u Wichita Falls, Texas i pitaj ga ko mu je pomogao dovesti Nemanju Čalasana na Midland College gdje je do ove godine bio glavni trener..

VL
OB
-obrisani-
18:24 07.01.2010.

07.01.2010. u 18:14h Venlo je napisao/la: Šteta je toliko zamarati se s tim likom. On je onako,jadna isfrustrirana faca koja ne zna započeti komunikaciju bez neduhovitog ruganja. Pa zar na zapadnome balkanu domoljubno retardirani ne shvačaju ironije ? Neduhovito ruganjee ?? Mora da te strašno pogodilo da su Iveka Sanadera izbacili iz HDZ i da Thompson nema uskoro koncert usred Zagreba pa ne shvačaš više ironije..iako je jasno ironija za domoljubno hendikepirane neduhovito ruganje, to mogu zamisliti..

VL
OB
-obrisani-
18:42 07.01.2010.

Ispadi i afere Jedna od prvih žrtava Bandićeva bijesa bio je Krešimir Mašić, prometni policajac koji ga je u siječnju 2002. zaustavio pijanoga za upravljačem automobila. Bandić ga je tada pokušao podmititi uslugama, no kad nije uspio, prijetio je vezama s ministrom. Policajac ga je ipak prijavio i kad su mediji otkrili skandal, ostao bez posla. Pod pritiskom, Bandić je podnio ostavku i formalnu vlast u Zagrebu prepustio Vlasti Pavić. Ona je također osjetila njegov bijes u Gradskoj skupštini 2004. Tada se gradonačelnica ogradila od kupnje zemljišta Zagrepčanke, a Bandić joj je opsovao majku. Proglasili su me tužibabom jer sam rekla što je učinio kaže Vlasta Pavić. I ostali Bandićevi suradnici navikli su na njegove prijetnje. U studenome prošle godine na ulici je urlao na svoje suradnike Davora Jelavića i Davora Krsnika jer nisu brzinom koju je on zamislio uklonili plakate s ulica. Novinaru Novog lista Hrvoju Krešiću prijetio je tužbom jer se usudio prenijeti njegovu izjavu \"rad oslobađa, nacisti nisu bili blesavi\". Večernji list Nakon što je 2000. godine prvi put izabran za gradonačenika, zaposlio je 14 savjetnika što je grad Zagreb dodatno stajalo nekih 150 tisuća kuna mjesečno. Bandić je uspio u svega petnaest dana za svoju vikendicu ishoditi sve potrebne dozvole, kako bi izbjegao rušenje od strane Ministarstva zaštite okoliša. Sa početka njegove karijere tu je i priča kako je iz gradskog proračuna s pola milijuna kuna financirao obnovu kuća u bosanskohercegovačkom gradu Derventi. Također, \'mladi\' Bandić omogućavao je članovima SDP-a ukoliko nazovu jedan telefonski broj rješavanje raznih problema. I to od zapošljavanja preko rješavanja stambenog pitanja, pa sve do upisa djece na fakultet.

VL
DH
dalibor.hren
18:55 07.01.2010.

Bilo bi dobro da šjor Ivo vladu ruši iz Remetinca

VL
DO
doktorica
19:42 07.01.2010.

Gotovo je sa političarima tipa Sanader i Bandić,korupcija se mora suzbiti jer rastače ovo društvo,bahatost i prepotencija ,neznanje i neodgovornost prema imovini građana koja im služi za vlastito bogaćenje-svega je toga dosta.

VL
OB
-obrisani-
19:44 07.01.2010.

EU@Janez E-mail: grant.mccasland@mwsutx.edu.com Office Phone: 397-4900 upravo provjereno, covjek nema veze sa tobom

VL
OB
-obrisani-
20:26 07.01.2010.

07.01.2010. u 19:44h houston, tx je napisao/la: upravo provjereno, covjek nema veze sa tobom Pa znam ja njegov email i telefon..donedavno je bio na Midland College i zna on mene vrlo dobro..u kojoj ti rupi živiš u Texasu i imašaš li uopšte telefon ?

VL
OB
-obrisani-
21:12 07.01.2010.

07.01.2010. u 20:26h EU-Janez je ako je Houston rupa, slovenija je najvece svjetsko parkiraliste u toj rupi. za tvoju informaciju, covjeka sam upravo zvao, preko houstonskih raketa, nema on pojma tko si i sto si, kamoli gdje je slovenija \\zaoao mi te, nema tebi lijeka od lazi

VL
OB
-obrisani-
21:33 07.01.2010.

07.01.2010. u 21:12h houston, tx je napisao/la: zao mi te, nema tebi lijeka od lazi Pa ne trebam ja tebe u ništa uvjeravati..ti samo dalje sanjaj i domoljubno maštaj..a ja radim svoje dalje i ako ikada stižem za Houston jaja ču ti se javiti..i nemoj da ti domoljubno retardirane croata ideje potpuno smuše glavu jer če oni pravi Amerikanci pomisliti da si balkanska Al-Qaida..i znaš da češ onda spavati u Guantanamu..

VL
CA
Capolo
10:08 08.01.2010.

Mislim da je Kosorka dala jako dobar odgovor na ova novinarska naklapanja kad se ista ovakva priča pričala nakon nedjeljne presice Sanadera

VL
JU
Jurek
17:11 08.01.2010.

Ma ovdje nešto smrdi do neba. Zašto bi netko napustio sve, pa se poslije rukama i nogama borio za mrvice ??? Nikako ne vjerujem da je otišao samo zato da bi se sad borio sa svima. Da je htio mogaoao je puno lakše napraviti čistku iz prijašnje pozicije. Meni se čini da su ili Amerikanci ili EU naredili Sanaderu da se makne.

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.