Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 178
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
Povratak na članak

Plan B: Sanader će Vladu rušiti iz Sabora

Bivši premijer računa na Bebića, Zubovića, Rošića, Selema i B. Matković, priča se u HDZ-u. Pučisti će se malo primiriti i čekati novu priliku za udar, drže u vrhu HDZ-a.

Komentari 374

I4
IQ 40
21:15 06.01.2010.

za-pravednu-hr : Zar Vam ne lici na dramoletka u nekolko retka, jebacina u dva cina. Ili, na pr. plitka zabava za plitke mozgove. I, na kraju i konacno - ko je taj Ivo Sanader

VL
DO
doklerbo
21:18 06.01.2010.

Povratak Serenadera u Hrvatski sabor moze izazvati neugodnosti HDZ-u.No bitno je napomenti,koliko ce Serenader biti jos na slobodi,Jos se nezna sta je ucinio Bajic te sta je ucinio USKOK mislim da vrijeme radi vise kada i kako ce Serenader biti ukicen ili u Hrvatskoj ili u Austriji? Cak se spominje da bi za Serenaderom mogla biti raspisana tjeralica od strane NJEMACKE I AUSTRIJE, dakle sve karte nisu na stolu,pa je i sve manje povjerovati da bi Serenader se mogao posluziti saborskim imunitetom!!!ostavimo to vremenu,ali zakljucujem da vrijeme radi za USKOK.

VL
DR
dreamteam
21:52 06.01.2010.

Sto preostaje premijerki?Posto su joj poznate sve mucke Sanadera,nastaviti ubrzano s lisavanjem slobode svih korumpiranih i tako doci do njega samog.

VL
DA
davorac
21:19 06.01.2010.

sanaderovci ostavili ste svog brata po kriminalu na cijedilu nema smisla sad budite hrabri i stanite ported njega ne jer ste kukavice i bogalji u glavi do nedavno ste htjeli za njimi u vatru skakati ali stze vi ušljive kukavice uvidjeli da jako plamti i da vas ne zapali sutra je neko drugi svi ćete isto ponoviti minusi naprijed ali hdz.nazad

VL
MI
misterija
21:24 06.01.2010.

cs50 ne balegaj, sta te to pravi sigurni da ce nama ostati Piranski zaljev, kad su i strcnjaci po tom pitanju skepticni. Tek kad ce povratiti lovu od ovih lopova i kad ce sjediti u zatvoru, mozemo pricati o uspjehu. A do toga nece doci, jer se nece dokazati. Srbadija vam je zauzela znacajna mjesta u politici, jos vam nije dost, ili ste njihovog kova, pa vam to i odgovara. Mulci jedni, glupi i slijepi.

VL
MA
max221
21:25 06.01.2010.

znači jadranka je 6 godina sjedila u mraku poklopljenih ušiju dok je sanader krao...? Pitam se kako je financirana njezina predcjednička kampanja...novcem iz javnih poduzeća ili poduzeća kojima se pogodovalo na javnim natječajima?

VL
OB
-obrisani-
21:27 06.01.2010.

Večernji list: 07. 01. 2002. ZAGREBAČKI GRADONAČELNIK PREKSINOĆ SUDJELOVAO U LAKŠOJ PROMETNOJ NESREĆI Bandić u pijanom stanju izazvao sudar Gradonačelnik nije stao, već je nastavio vožnju, kažu u Policijskoj upravi. Policija je Bandiću oduzela vozačku dozvolu. Alkotest pokazao 1,6 promilaila alkohola u krvi ZAGREB - Gradonačelnik Zagreba Milan Bandić u subotu je u 22.30 sati sudjelovao u sudaru nakon kojeg je svojim automobilom PIJAN BJEŽAO pred prometnom policijom! U jučerašnjem priopćenju PU zagrebačke stoji \"da se Milan Bandić (46), kao vozač osobnog automobila ZG 2211-MB (range rover), u alkoholiziranom stanju (1,60 g/kg) kretao kolnikom Ksaverske ceste lijevim prometnim trakom prema sjeveru. Dolaskom do prilaznog kolnika prema Vrtnom centru Mihaljevac 12 neoprezno se prestrojavao u desni prometni trak, a da se prethodno nije uvjerio da to može učiniti bez opasnosti za ostale sudionike u prometu. Tom prilikom desnim bočnim dijelom svoga automobila okrznuo je lijevi bočni dio osobnog automobila reg. oznake ZG 354-OO (opel vectra), kojim je upravljao Dario B. (1971.). U nezgodi ozlijeđenih osoba nije bilo, a ukupna materijalna šteta je oko 8000 kuna\". PU zagrebačka potvrdila je naše saznanje da se gradonačelnik Bandić nije zaustavio nakon prometne nezgode, već je nastavio vožnju. Bandićeva vozačka dozvola sada je u policiji i oduzeta mu je do okončanja prekršajnog postupka u Prekršajnom sudu. Budući da je počinio nekoliko prekršaja zbog kojih bi mogao prijeći i granicu sedam kaznenih bodova, zagrebački gradonačelnik po slovu Zakona o sigurnosti prometa na cestama morao bi ponovno polagati vozački ispit. Kako doznajemo iz izvora u policiji, Bandić nije pokušao intervenirati kod načelnika PU zagrebačke ili viših dužnosnika MUP-a za vraćanje vozačke dozvole i nesreće koju je uzrokovao vozeći pod utjecajem alkohola......

VL
C0
cs5.0
21:28 06.01.2010.

@misterija i u sloveniji slovenska javnost prica da je slovenija prodala teritori to su obicni tracevi koji kruze.....cinjenica je da je hrvatska u pravu i da je sud koji primjenjuje medunarodno pravo i sastoji se od nepristranih strucnjaka idelano mjestoo da to i dokazemo za vjeke vjekova

VL
SU
sudac
21:30 06.01.2010.

ne vjerujem da ce se sanader i dalje upustati u propale eksperimente, vjerujem da ce se sad kompletno povuci iz javnosti i nadati se da ce i njega javnost brzo zaboraviti

VL
MI
misterija
21:30 06.01.2010.

Raonez, nemoj biti smjesan, prvo Njemacka bi morala preispitati i uhapsiti njihovog Stojbera koji je Sanadera prisiljavao i dao mu ultimatum, sprecavanja Hrvatske ulaska u EU ako ne pristane. Te mislim da nece Njemacka dozvoliti da tako sta dodje u javnost.

VL
DO
doklerbo
21:30 06.01.2010.

Mozda brojni gradani RH-e nece saznati pravi razlog zasto je Serenader napustio mjesto prvog covijeka vlade RH-e? Pa cim se pocelo klupko odmotavati oko afere HIPO ALPE ADRIA BANK i slucaj HPB- sve je bilo jasno zatajiti taj slucaj.Serenader je bio nosioc tog kriminala i pranja novca,nije bilo druge nego odstupiti.Sve se je tajilo,dok su mediji Njemacke i Austrije vrlo dobro objavljivali cijeli slucaj vezan za Serenadera.Slucaj HPB-a javnosti toliko nije bilo poznato pa cak ni Jadranki Kosor sve dotle dok na granicnom prelazu nije uhicen gospodin Protega,tada je Serenaderu doslo onih pet minuta,na kojem je pokusao srusiti vladu te se tako zastiti imunitetom!!!!I sam je rekao Jadranki Kosor rusim te kad hocu\"!!!!!

VL
DO
doklerbo
21:38 06.01.2010.

Misterija, kada takav slucaj dolazi do javnosti,on odmah aktivira i organe javne bezbijednosti, te stime se prilazi preispitivanju. Sa jasnim argumentima i dokazima,preko toga se nemoze proci,jer se time krsi ugled jedne zemlje,pravni sustav pa koliko je meni poznato dobro funkcionise,pa je vise sigurno da ce se Serenader naci na optuzenickoj klupi.No Viniste zatrazili odgovor HPB-e do sada je utvrdeno pranje novca oko 170 milijuna Kn sto iznosi negde oko 18% posto se procjenjuje svota oko jedne milijarde Kn.Koliko Vi to stjeli razumiti ili ne,bar su to dokazi sa kojim barataju strani mediji!!! LP.

VL
OB
-obrisani-
21:40 06.01.2010.

zar mislite da evropa bude dozvolila destabilizaciju Hrvatske kao i Bosne i Hercegovine. ta ista evropa se ne moze nositi sa Bosanskim problemima, kako bude sa Hrvatskim. ima nesto sto se zove nocna diplomacija koju velike zemlje kao britanija, amerika ili francuska upotrebljavaju kada im treba. sanader je definitivno izgorio na svojim osobnim greskama, slijedeci korak bude bjezanje u bosnu, poslije avantura po austriji i Hrvatskoj

VL
DM
Dan_Marinovic
21:41 06.01.2010.

iako sam SDPeovac kosor me jako ugodno iznenadila i zelim joj svu srecu u daljnjim antikorupciskim akcijama, ocito je ona jedina osoba koja moze rjesiti taj goruci problem nase drzave

VL
BE
ben12
21:43 06.01.2010.

Sve sanadere i sanaderčiće,velike HRVATE po seboljublju,gramzljivosti,bahatosti,na Goli Otok i neka se za sva vremena zna da ovakovi idiotski profili jedino tamo spadaju i da ima ne pada napamet u ime domoljublja ili bilo koga drugoga razloga predstavljati hrvatski narod.

VL
DO
doklerbo
21:44 06.01.2010.

Mislim poslije odlaska Stpe Mesica sa mjesta presjednika drzave neke stvari ce biti jos jasnije,siguran sam da je Stpe Mesic znao za neke stvari ali ih nije lansirao u javnost,sto je to velika njegova greska prikrivanja kriminala.Slucaj INE,slucaj Podravke,slucaj Plive za sve je to Mesic i te kako dobro znao!!!!! Sada ce doci do velikog otkrica sve sta je ko radio? ali ruku na srce sve to ispastamo mi posteni gradani ove zemlje,koji moramo sve to iznijeti na svojim plecima, pa cak i nasa djeca!!!Vise nego zalosno............................

VL
MI
misterija
21:44 06.01.2010.

Raonez, jesi li ikada vise cuo za CD poslan u vladu sa imenima u Lichtenstajnu. Pricalo se par dana po TV i zataskalo.

VL
OB
-obrisani-
21:45 06.01.2010.

hebi ga,ako ćemo se poslužiti hdzeovim tipom demokracije,Ivo ju je postavio pa zašto je nebi i smjenio?Pa nije ona dobila izbore ili tako nešto,ona je postavljena dekretom

VL
KR
kripton
21:46 06.01.2010.

Plan C:Sanader će u Remetincu voditi dramsku grupu i vešeraj

VL
OB
-obrisani-
20:03 07.01.2010.

Ivo kao tur-operator je najbolji u pozadini.

VL
« 1 ... 4 5 6 7 8 9 ... 19 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.