Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 173
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
Povratak na članak

Plan B: Sanader će Vladu rušiti iz Sabora

Bivši premijer računa na Bebića, Zubovića, Rošića, Selema i B. Matković, priča se u HDZ-u. Pučisti će se malo primiriti i čekati novu priliku za udar, drže u vrhu HDZ-a.

Komentari 374

OB
-obrisani-
01:21 07.01.2010.

Servus---HAK,HEP,Podravka,Brodosplit,HPB,INA o ćemu ti prićaš pa ova banka HYPO je samo kap u moru od afera koje tresu hrvatsku!

VL
WE
WESTCHESTER
01:22 07.01.2010.

Nemogu oprostiti Josipovicu pozdrav ZDRAVO DRUGOVI I DRUGARICE zato glasam za Bandica.

VL
OB
-obrisani-
01:25 07.01.2010.

pa da budalo samo afere pa kada nešto bude istina što novinari napišu tipa MALIČ i onaj kaj je dobio nogu u jutarnjem e onda ti ja skinem kapu do poda a ovako ko vas je**

VL
OB
-obrisani-
11:05 07.01.2010.

..zeljkoni... . .mozda sam veci domoljub, nego ti mozes zamisliti...!!! ..mozda zbog toga sto ukazujem na nelogicne poteze i mislim sa svojom glavom, ne ponavljam neke bezvezne pamfletice... Ja nisam strucnjak za sve i svasta. Ali sam korisnik ili strankanka u postupku svega i svacega, i primjetim sto ne valja, i smatram svojom obavezom da to iznesem. Nista se ne moze popraviti, dok se ne zna da nije dobro. Popraviti moze onaj tko zna.

VL
JM
Juraj_MALI
11:07 07.01.2010.

Očito je kako se Kosorka iz dana u dan dokazuje kako kvalitetan politički kadar i svaka čast što je odlučila riješiti sve afere koje se povezuju sa HDZ-om. Ona može poslužiti kao primjer i drugim strankama, prvenstveno SDP-u i HNS-u da započmu sa rješavanjem svojih afera, jer smo vidjeli da se sa političkom odlukom može sve riješiti i privesti pravdi.

VL
OB
-obrisani-
11:29 07.01.2010.

-25..bolje ti je popij taj antabus i na spavanje...pijanduri su uvijek drugi krivi jer se srami samog sebe,zato i nema dobrih i pozitivnih ideja..za danas sam gotov sa tobom hrpo jada,sutra te opet kontroliram,tek toliko...a sad,antabus i u krpe...

VL
OB
-obrisani-
11:31 07.01.2010.

maxresist,ako tako razumes moje komentare...nemam nista protiv,moja nacionalnost nije nikad bila tajna,ali sigurno nisam zlurad prema Hrvatskoj,pozdrav...

VL
PA
Pantagana
11:34 07.01.2010.

Prije nekoliko dan kaže jedan novinar da Kosorka sad izađe na izbore pomela bi svu svoju političku konkurenciju, mislim da tu ima jako puno istine.

VL
OB
-obrisani-
13:48 07.01.2010.

BW Sjećaš li se afere od prije par godina s Državnim rezervama, ono oko lažnog prikazivanja stanja u skladištima žita? Priča li još tko o 90-dnevnim zalihama nafte koju moramo po zakonu imati? Bojim se da je stanje danas u Državnim rezervama(zaboravio sam pravi naziv te institucije) još gore.

VL
MO
mojzagi
13:48 07.01.2010.

Nije mi samo jasno cemu sad plan \"B\" i kakovu -destrukciju- tu sad treba pripemati kako to procjenjuje sugovornik ? HDZ-a Premijerka radi svoj posao dobro radi ga za svoj Narod kojeg G.Sanader i Co. mogu samo podrzati a nee joj podmetati kamenje na put. Dali se tu sad radi za dobrobit naroda i HR, ili tu sad nastaje nadmetanje tko ce vladati, i time nanositi samo stetu nasoj Hrvatskoj.

VL
MM
Mladen Miletić
13:57 07.01.2010.

ABECEDA straha sa razlogom svi su se isprepadali Sanadera jel su svjesni da vrijedi tri puta više od njih svih skupa zato pozdravljam potez HDZ-a i PUPOVCA da su ga praktički umlatili kao običnoga psa ... Jel Hrvat zna sese ne zaslužuju drugo nego još Harača !

VL
OB
-obrisani-
12:33 07.01.2010.

Plan C : Sanader,Mesic i ostala bagra,radi Lopovluka,Korupcije,Vele Izdaje i ostalih Kriminalistickih dijela dozivotno u Zatvor.

VL
OB
-obrisani-
12:40 07.01.2010.

Meni se čini da kada je ne tako odavno Ivo Sanader sa bine Arene pozivao domoljubno hendikepirane sa pozivom: Nedamo ni mm mora, on je ustvari misli: Nedam ni mm svoje vlasti i pokradene imovine..Šteta da su neki u HR pozive Sanadera naopako shvatili i onda smo kradljivci ispali Slovenci umjesto poštenoga Iveka i njegovih kamarada..

VL
OB
-obrisani-
13:05 07.01.2010.

Dr. Ivo Sanader je napravio sjajne stvari za sebe, svoju familiju i svoje najbliže..Za Hrvatsku nažalost nije uspio mnogo napraviti jer mu nije ostalo vremena i energije. Ali če sada kada se vrati to nadoknaditi i pomoči još nekima blizkim svojoj familiji.

VL
OB
-obrisani-
13:28 07.01.2010.

Ček malo TKO je nekakvoj Bianci DAO saborski mandat? Molim? Otkad to? Na koju foru? Kakva mrtva \"ministrica bez potfelja\"? To ne daje saborski mandat što je netko namjestio svoju priležnicu da mu bude sekretarica? Daj molim te, ili jeje Šeks opet prtljao po zakonima, koji više ne kažu da netko MORA biti IZABRAN da bi imao mjesto u saboru. Inače ta zmijurina ne ide na jetru samo meni nego i premijerki.

VL
OB
-obrisani-
13:28 07.01.2010.

...JACO.....DI SU DOKAZI ZA BRODOSPLIT I ZASTO KRIVCI NISU U ZATVORU.TO JE IPAK MEÐUNARODNA SRAMOTA JER SU STIGLI NEPOBITNI DOKAZI , ...A NEMA KAZNE ZA KRIVCE.... ...JACA je to gledala i slušala 10g. pa je na kraju i nešto rekla, rekla, da spsi ono što se spasiti da. Sve lici na onaj ciganski vic kad otac tuce sina što su ga ulovili, a ne zato što je ukrao.

VL
OB
-obrisani-
13:29 07.01.2010.

Preko 90% vojnog osoblja u RH je protekli mjesec provelo-kući. Bit će im to uračunato u godišnji odmor, a razlog za kolektivni godišnji jest štednja novca za prijevoz i tople obroke kako bi vojska mogla dobiti plaću. A mi se ovdje za..bavamo s glupostima. Nema se!

VL
OB
-obrisani-
13:30 07.01.2010.

....današnja vlast nije izabrana na izborima i zato nije ni legalno izabrana ni demokratska. Cak i da zanemarimo da je kao i svi prethodni i ovaj zadnji saziv sabora izabran temeljem lažnih i falsificiranih popisa biraca, ostaje nepobitna cinjenica da da je Jaca postala premijerka zahvaljujuci politickom kupleraju prodanih duša, a ne odlukom biraca. Vlast formirana nepoštivanjem i izdajom izborne volje biraca, nemože biti i nije vlast naroda, vec vlast politicke prostitucije.

VL
OB
-obrisani-
14:26 07.01.2010.

Da li znate koliko je Amerikanaca izbaceno iz kuca koje ne mogu platiti?Zive i spavaju u autu?Oni srecniji placaju najamninu banci za istu kucu iz koje su izbaceni,naravno manju od hipoteke,jer banke hoce sacuvati kuce od propadanja!Zar vam niko nije objasnio nalicje zapada?Bushovi prijatelji su samo iz Iraka maznuli 35 milijardi dolara-Americki podaci.Da li znate kako EU funkcionise?

VL
OB
-obrisani-
20:03 07.01.2010.

Ivo kao tur-operator je najbolji u pozadini.

VL
« 1 2 3 4 5 6 ... 19 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.