Netko za krah Hrvatske mora odgovarati! Stanje je lošije nego ikad, a svi šute...
Najgore je to što je oko hrvatske košarke zavladalo ravnodušje. Problemi su toliko duboki i slojeviti a stječe se dojam da već i institucije (Ministarstvo, HOO) dižu ruke jer, koliko vidimo, nitko od njih se javno ne sekira niti išta poduzima