Iranskom nogometašu usred SP-a istekla viza za ulazak u SAD
Iranska novinska agencija Irna objavila je da je kapetan reprezentacije Mehdi Taremi prilikom odlaska iz SAD-a imao problema na aerodromu u Los Angelesu. Nakon utakmice s Novim Zelandom svi iranski nogometaši vratili su se u Meksiko gdje im je reprezentativni kamp za vrijeme trajanja svjetskog prvenstva.