Rijeka - Zagreb
1/7
27.09.2014.
u 21:15

Sjajan je bio i Anas Sharbini koji je dvaput asistirao za pogotke, a jednu asistenciju upisao je i Moises.

Rijeka je iskoristila kiks Dinama kod Slaven Belupa (0:0) u 10. kolu MaxTV Prve HNL te uvjerljivom pobjedom nad Zagrebom (3:0) smanjila zaostatak i sada za modrima zaostaje 2 boda.

Andrej Kramarić dvama pogocima u samo četiri minute (22. i 26.) naznačio je kako će Pjesnici teško do bodova na Kantridi, a Ivan Krstanović početkom nastavka, u 47. minuti, odagnao je svaku sumnju u pitanje pobjednika.

Inače, vodećem strijelcu lige, Kramariću, bili su to 12. i 13. pogodak ove sezone, a Krstanoviću drugi.

Uvjerljiva pobjeda došla je u pravo vrijeme za Kekovu momčad nakon bolnih poraza protiv Standarda (0:2) i Dinama (1:2), a uoči novog ispita u Europskoj ligi, u četvrtak, protiv Seville na Kantridi.

Dinamo je vodeći sa 26 bodova, Rijeka ima 24, a dalje slijede Hajduk (-1) i Zagreb sa po 12 bodova, Zadar sa 11...

>>Posljednji Slaven do velikog boda! Loša igra plavih zabrinula Mamića uoči Celtica