Istra i Slaven Belupo odigrali bez pobjednika

23. veljače 2020. u 20:05 0 komentara 104 prikaza
Slaven Belupo - Istra
Pogledajte galeriju 1/6

U posljednjem susretu 23. kola Prve HNL Istra 1961 i Slaven Belupo su odigrali 1-1.

Filip Zubčić POBJEDA U JAPANU Iznenadit ćete se kada vidite koliko je Filip Zubčić zaradio pobjedom

Domaćin je poveo u 4. minuti preko Rafe Paeza, a izjednačio je Ivan Krastanović u 33. minuti.

Istra je ovim rezultatom ostala na devetom mjestu sa 16 bodova, dok posljednji Varaždin ima bod manje.

Zlatko Dalić JESU LI ONI NAJBOLJI? Ovo bi trebalo biti Dalićevih idealnih 11 za reprezentaciju, iznenadit će vas tko ispada!