Sporting - Barcelona
Reuters/PIXSELL
20.02.2016.
u 17:52

Barcelona, za koju je Ivan Rakitić odigrao drugo poluvrijeme, sada ima 63 boda, devet više uz utakmicu više od drugog Atletica, a 10 više uz također utakmicu više od trećeg Reala.

Vodeći sastav španjolskog nogometnog prvenstva Barcelona povećao je svoju prednost na vrhu ljestvice zahvaljujući 2-1 (2-1) pobjedi na gostovanju kod Las Palmasa u susretu 25. kola Primere.

Strijelci za novu pobjedu Barcelone bili su Suarez (6) i Neymar (39), dok je za domaće nakratko izjednačio Willian Jose (10).

Las Palmas je u zoni ispadanja, 18. sa 21 bodom.