Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 0
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
reakcija hdz-a
Povratak na članak

'Želi li Vlada spriječiti da Grabar-Kitarović dođe u posjed predsjedničkih arhiva?'

Reinera začuđuje da je Vlada odluku donijela bez da su pokazali troškovnik preseljenja Ureda predsjednika, kao i sigurnosni elaborat.

Komentari 209

BA
bajo2
21:46 31.01.2015.

sve jedno te isto,uvijek jedno te isto.iz supljeg u prazno!kada ce vec jednom netko doci i reci nesto poput izvlacenja zemlje iz kriz,a kako mi se cini i nuznog zla naroda iz krize?!

VL
BU
BubyZG
20:05 31.01.2015.

Niti su te arhive vlasništvo Josipovića ili Mesića, pa neće biti niti "u POSJEDU Kolinde Grabar Kitarović". Koje izmišljanje razloga de se Koilindica ne preseli u Visoku ulicu iako je to tražila i OBEĆALA. I gle kako je samostalna, u njeno ime su odmah progovorili Karamarkić, Rajnerčić, samo se još treba javiti Pašalić ili Sanaderko ...

VL
LE
LeonardS
14:16 31.01.2015.

Mene čudi da je Kolinda ustrajala u želji a da prvo nije tražila troškovnik, drugo a što vas briga što će predsjednica tražiti, i dosad se samo vi brinete o njenim željama , kako bi bilo da pustite nju naa miru, kad dođete na vlast ono što vam po zakonu bude pripadalo tražite!!1

VL
Avatar mali322
mali322
13:17 31.01.2015.

A tek komedije kad buljavi Karamarkisa dođe na mjesto premijera...jedva čekam tu tragikomediju

VL
AU
aurora1zn
20:29 31.01.2015.

i Kojih to arhva-ubojstva Pukanica-bijega Sanadera-sto je Karamarko onda radio???

VL
C0
cos 01
15:39 31.01.2015.

Dobri su mi ovi komentari. Htjela u Visoku.Htjela je i da vlada odmah podnese ostavku zbog katastrofalnog stanja u zemlji.Zašto joj se želje ne ispunjavaju u paketu. Sad tek vidimo u kakvoj raskoši žive ti naši visoki političari. Po nekoliko vila na raspolaganju i to čak i onom bivšem Mesiću.A narod gladuje, a što je najgore, šuti.

VL
BU
BubyZG
22:04 31.01.2015.

Nek' joj Klemm plati preuređenje, ionak' je prepun novaca zarađenih na grbači zaštitara !

VL
DU
Deleted user
22:25 31.01.2015.

je. patuljci su već počeli tajnim tunelima iznositi čitav arhiv na nepoznato mjesto..

VL
AU
aurora1zn
20:27 31.01.2015.

Karamakro sef SOE i POE i sl ne zna kako se to radi???

VL
DU
Deleted user
15:21 31.01.2015.

Udbasi, komunisti, jugonostalgicari (razni Pusici, Vrabecova i ostala kolona Yugoslavena i suradnika Save Strbca), madjaroni, talijanasi, poturice, nekatolici, nevjernici i svi ostali rade na rusenju nam domovine.... ovo je komentar za ljude koji vole ostavljati takve komentare ovdje. Jedini pozitivcici su kraljevi Tomislav, Zvonimir i ostali koji su zivjeli na vlasti u feudalnom dobu, kao i hrv plemstvo koje je bilo elita u ranom feudalnom doba (tada je postojalo duznicko ropstvo gdje je zaduzeni pojedinac kod gazde morao fizicki odraditi dug) kad su se dizale seljacke bune. Naravno i vrh NDH koji je prvo organizirao masovno ubijanje skupine koju smo prvo pobrojali i nakon sto im projekt propao su pokrali zlato propale drzave. Naravno pozitivci su i oni koji su pokrali RH u 90tim te Sanader sa strankom u 2000tim. "Zudim" za povratkom takve politicke elite na vlast. Povijest se ponavlja. Nove generacije mladih odrastaju i ekstremna lijevica se stvara koja ce ako se ovako nastavi u Europi krenuti opet u pohod. Tada ce se dvije sestrinske stranke DHZ i SDP brzo dogovoriti kako spasiti svoje benificije. Nadam se da ce se ipak kod nas formirati normalna umjerena stranka u kojoj ce se okupiti ljudi kojima je cilj ostaviti nesto malo bogatiju RH novim generacijama.

VL
DU
Deleted user
13:28 31.01.2015.

Eto ti ko je sad zakucal! Trica! ( sasvim opravdani bod za vladinu brzopoteznost, bod za spin s arhivom, revijalni bod za spin s intervencijom u Savskoj). Taj se još nije rodil tko je Vasi dorastao po prepredenosti! Ili je to samo brižno građen spin, da su lukavštine Vasine? Možda sve kreativne zamisli potpisuje šef Karamarko osobno?

VL
VO
voda
13:15 31.01.2015.

Milanović nije nikome 'ućero' ni 'zakucao' već je pomogao Kolindi da ostvari svoje predizborno obećanje. Zapravo se upucao u nogu. Kolinda još nije ni službeno stupila na dužnost, a već si je s popisa skinula preseljenje u Visoku. S tom Visokom bi je inače ganjali do besvjesti. Milanović je pri tome ispao huligan, ali to nije ništa novo. Rješili smo se i biste druga Tita koju čak ni Tuđman nije htio maknuti s Pantivčaka. Priče o tome da je on nekome 'zakucao' su samo spin, zakucao je sebi. Kolinda ostvaruje obećanja, to je najvažnije.

VL
Avatar Đoni_bravo
Đoni_bravo
12:59 31.01.2015.

hdz je iskonsko zlo

VL
BB
bblc
13:33 31.01.2015.

Predsjednice Pantovčak,znamo dali ste izjavu za Visoku,Hrvati i Hrvatice neće vam zamjeriti ako ostanete na Pantovčaku.U prvom redu bitna je vaša sigurnost i sigurnost i osoba koje vam dolaze.Nedaj Bože da se nekom 'inozemcu' nešto dogodi,ode Hrvatska na 'stup srama'.U Visokoj vaše osiguranje je 1000% neučinkovito.Brrrr,kad pomislim (diže mi se kosa na glavi),što se sve može dogoditi u Visokoj.Zaključno,ostanite na Pantovčaku.

VL
DU
Deleted user
12:57 31.01.2015.

Kme,kme......Kitarovićka upala u rupu koju je sama iskopala! Koji su ovo spinovi.Arhiva. Priznaj Reineru da vam ga je "ućero" Milanović do grla i sad neznate kako bi se izvukli iz ove poražavajuće situacije. Neka Kolinda lupu šakom o stol i neka preseli kako je obećala! :D A glede branitelja....kladio bih ste da pokušavate zamutiti vodu i skrenuti pozornost sa ove "nezgodne" situacije u koju je plavuša upala populističkim obećanjima. Tu analizu koju spominje je trebalo prije izbornog obećanja proučiti, a ne nabacivati se silom koju predsjednik prema Ustavu RH nema. S druge strane ova nesposobna vlada pokušava i u konkretnom primjeru uspjeva dokazati da ipak nešto mogu napraviti....još ovih par preostalih mjeseci.

VL
« 1 2 3 4 5 6 7 8 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.