Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 0
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
reakcija hdz-a
Povratak na članak

'Želi li Vlada spriječiti da Grabar-Kitarović dođe u posjed predsjedničkih arhiva?'

Reinera začuđuje da je Vlada odluku donijela bez da su pokazali troškovnik preseljenja Ureda predsjednika, kao i sigurnosni elaborat.

Komentari 209

BR
brle
09:11 01.02.2015.

iz zrakoplova se vidi tko je na celu najlopovskije stranke u hrvata! ovakvih bolesnika jos majcica zemlja nije na noge postavila! kad vam je buljko i vaso mjerilo za sve nije niti cudo sto su vam i akademici takvi sarlatani,i, a i ovi crveni vragovi kako im od milja tepate!

VL
DU
Deleted user
09:19 01.02.2015.

Ah, što se tiče arhiva, kaj Tuđmanovi papiri nisu na Pantovčaku da su zabrinuti za Mesićeve i Josipovićeve?

VL
KO
komentator21
14:57 31.01.2015.

Ovi iz HDZ-a koda nisu normalni. Cijela Kolindina kampanja se svodila na preseljenje u Visoku i sada kada je Vlada to odobrila i kada je shvatila da je pojela govno ona i ove njene stranačke spodobe idu prigovarat vladi. Njoj nitko ne može uskratiti uvid u arhiv, a i tamo može nać samo o lopovluku i kriminalu u svojoj stranci

VL
FG
forest_gump
13:11 31.01.2015.

Htjela je u visoku..sad ne pase....kakve gluposti...preseljenje je bila jedina realna tocka programa koju je mogla ostvarit...a izgleda da nece ni nju....kakva drzava...od loseg dolazi losija...

VL
CH
chemica
13:35 31.01.2015.

Pa kolindica je sama ubirala polutičke bodove obećavanjem preseljenja u "Veliku"! Tko joj ne da arhive? Kakve su to budalaštine?! Još jednom, sama je tražila, pobogu! Nije joj Zoki ništa "nametnuo"! Naivno ti je to, Reiner. Naguzio vas Zoki paa sad tu vrludate ko bezglave kokoši. Pali samo kod ameba.

VL
Avatar Abcda
Abcda
20:50 31.01.2015.

Necete , dok smo mi zivi , necete !

VL
Avatar juma
juma
14:05 31.01.2015.

Dobro jesu li ovo država i vlada nekog Bantu plemena jugu Afrike ili uredjena europska država u kojoj se zna zakon i poštuje procedura? Ako se već poštuje procedura kod toga da branitelji i ratni vojni invalidi ne mogu govoriti u saboru, onda se zna, kako se kod bilo kakve dodjele bilo čega to može učiniti samo nakog službenog dokumenta, odnosno pismenog zahtjeva onoga koji traži da mu se nešto dodijeli. Izgleda kako partija i njezino stado ima problema s tim elementarnim stvarima funkcioniranja jedne uredjene države. Koliko znam gospodja Kitarović nikakav zahtjev nije podnijela, niti je još službeno predsjednica RH. Dakle motivi nisu nimalo časni, analiza troškova i sigurnosna analiza nije učinjena i zapravo se predsjednicu hoće prisiliti na nešto i staviti je pred gotov čin. Sve u svemu sramotno ponašanje vlade i nastavak kursa konfrontacije i sukoba, umjesto priznavanja volje gradjana i suradnje s budućom predsjednicom.

VL
ZL
Zlikovac
13:58 31.01.2015.

MENE ZANIMA SAMO JEDNO KO CE PREUZETI TROSKOVE MILANOVICEVA LIJECENJA I POSTOJI LI OPCE MOGUCNOST DA SE ON LIJECI U HRVATSKOJ I AKO NE DA LI OPCE POSTOJI KAKAV SANATORIJ U SVIJETU KOJI BI BIO ADEKVATAN ZA NJEGOV SMJESTAJ

VL
DU
Deleted user
13:27 31.01.2015.

Kaže narod: "Prvo skoči pa reci hop!" A plavuša je hopkala s Crnimarkom i dobila po lampi!

VL
AU
aurora1zn
17:59 31.01.2015.

ja cu u Visoku lupila sam sakom po stolu

VL
AU
aurora1zn
17:51 31.01.2015.

so je sa presicom šaorasa netko ih je napao 200 bijesnihspecijalaca jos ceka u podrumu ministarstva-ha ha ha ha-svaka cast ministre-imaju kolace i struju od vas i sve a pravna smo drzava to sve treba razjuriti

VL
CR
crocro
14:51 31.01.2015.

Sada je sve puno jasnije zašto gosp. premijer gura rezidenciju u Visokoj i prije reda gđi. Kolindi. Ovaj postupak preseljenja gosp. Josipovića u Visoku nije trebao biti u ovome trenutku jer se gubi transparentnost primopredaje ureda predsjednice i dokumenata koji se tamo moraju zateći. Sada su mnoga pitanja otvorena a ponajprije što će se od dokumentacije biovšeg predsjednika tamo zateći a što se eventualno neće zateći. Ako se ured predsjednika i seli prijevremeno na drugu adresu, onda se mora oformiti povjerenstvo sastavljeno od predstavnika stožera gosp. Josipovića i predstavnika stožera gđe. Kolinde i da ti predstavnici budu nazočni klasificiranju i brojanju dokumenata koji moraju ostati u nadležnosti gđe. Kolinde. Ako nema povjerenstva sastavljenog od članova oba stožera, onda su sumnje na netransparentnost potpuno otvorene uz dužno poštovanje institucije predsjednika Republike. Ovakav postupak za nas obični narod je sumnjiv i neuobičajen. Kolinda treba i mora reagirati na ove neuobičajene i čudne postupke.

VL
MI
miskec56
13:22 31.01.2015.

Daj Reiner ne pričaj gluposti. Željela je žarko Visoku i dobila je. Budite zahvalni premijeru što vam je ispunio želju.

VL
MM
Mini Me
13:14 31.01.2015.

Ovo je prebolesno za komentirati?...HDZ napala totalna neuroza..shiznuli su, definitivno..

VL
BU
Bubalamala
15:07 31.01.2015.

Šta je ovo hdz-ovce se ponašaju kao da je hdz-e biran za predsjednika najbolje da Vaso ili Rainer sjednu na predsjedničku stolicu !

VL
SA
sablja810
23:09 31.01.2015.

Nikako sada preseliti onamo. Dok novi Predsjednik nevidi sta se dogada i sta nasla, jeli sta odneseno itd... A kao drugo, onamo vec postavljaju prislusne bube. To je jedan od glavnih razloga, zato i nitko normalan ne bi bio na Pantovcaku.

VL
Avatar Rony123
Rony123
14:05 31.01.2015.

Ne pada snijeg da zabjeli brijeg nego da divljač ostavi tragove.Jučer su namjerno udbaši pustili priču da će maknuti branitelje iz Savske a u to vrijeme su zapravo sklanjali dokumente sa Pantovčaka.Ako Josipović u zadnjim danima mandata preseli u Visoku Visoku pokazat će da nije nikakav uglađeni profesor već obična regionska komunjara.

VL
JS
ja sam gladan
15:06 31.01.2015.

A u arhivima piše kako je udba stvarala region pod paskom engleza. Tamo lijepo piše kako predsjednik hrvatskim novcima plaća Perkovićevu i Mustačevu obranu u Njemačkoj.

VL
CH
CH2710
21:21 31.01.2015.

Ima li veće gluparije od ovakvih djetinjastih izjava o krađi dokumentacije...??? Pa, ako je to Josipovićeva nakana, to može svake sekunde napraviti - i bez selidbe, dapače, sad ima puno bolju priliku.

VL
NV
novo vriijeme
22:20 31.01.2015.

I ovo je podpredsjednik Sabora Reiner koji ne zna da je nestanak predsjedničke arhive pitanje nacionalne sigurnosti i treba biti kao takvo tretiran a znamo šta slijedi one koji izdaju državu.

VL
« 1 2 3 4 5 6 ... 8 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.