Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 0
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
reakcija hdz-a
Povratak na članak

'Želi li Vlada spriječiti da Grabar-Kitarović dođe u posjed predsjedničkih arhiva?'

Reinera začuđuje da je Vlada odluku donijela bez da su pokazali troškovnik preseljenja Ureda predsjednika, kao i sigurnosni elaborat.

Komentari 209

AU
aurora1zn
19:39 31.01.2015.

Karamarko i Stipee MESIC-gdje su arhive u HAGU???

VL
MF
mato.feric2
20:00 31.01.2015.

kad ste prije smislili teoriju zavjere..KGK se zaletila i sad ju treba izvući pa hajde malo po onima koji su joj ispunili želju...ne smijem ni pomisliti što bi bilo da nisu...neću odustati od preseljenja u Visoku,inzistirat ću na tome...njene riječi...akoo lažem molim da me demantirate

VL
DO
domazl
09:56 01.02.2015.

Gđa. Kolinda Grabar-Kitarović , kada položi zakletvu, biti će i VRHOVNI ZAPOVJEDNIK ORUŽANIH SNAGA RH. Drug Milanović, ako nema na umu tu činjenicu, morao bi je imati, a ako je ima, u tom se slučaju JAKO ZAIGRAO, i svjesno izaziva vraga. Milanović neće dobro završiti. Upravo onako kako zaslužuje. A Ivo mu drži lotru( ljestve), zajednički poduhvat, kao i Lex Perković. Eto, što se krije iza "gospode" u skupim odijelima s kravatom, i operiranih očiju po osobnoj naruđbi, iz inozemstva, na teret građana RH. Čekaju ih odijela s prugicama, to je sada IN.

VL
LU
lukabulic
13:42 01.02.2015.

bravo akademik reiner i meni je to glavni problem ove prepotencije od kolinde do ličana pejnovića-

VL
LU
lukabulic
13:46 01.02.2015.

lika64 nas zanimaju arhivi o regionu -tad mesića nije bilo ni lex-a nije bilo ni ove nepoznate jezik i pismo nismo imali -i još puno toga-

VL
TU
tulipan870
15:28 01.02.2015.

Ja sam obični laik ali mislim da dokumentacija nebih trebala biti nikakva tajna,pobogu pa to su predsjednici naše domovine a ne neki kriminalci. Nevidim ništa sporno da tu netko nešto od nekoga skriva ,inače se muti voda ,a to nam ne treba .

VL
MI
microsport
05:28 02.02.2015.

ko o cemu kradezevci o postenju------------muahahh........

VL
Avatar IstinaHurts
IstinaHurts
14:20 31.01.2015.

kao i '90tih, hdz izmišljava probleme i od gluposti rade nauku, sve sa ciljem kako se ne bi otkrivale neke nove fimi medije i kažnjavali vlasnici bunkera

VL
DU
Deleted user
13:08 31.01.2015.

Meni se čini kako bi se u tim arhivama moglo pronaći i tko je izdao Antu Gotovinu, koji su to dokumenti za vladavine HDZ-a ostali uskraćeni prije prvostupanjske osuđujuće presude, a koji su se pojavili za vrijeme SDP-a i bili argument za oslobađanje i tko ih je i zašto tajio. To bi bilo jako zgodno saznati i javno objaviti. Pa da vidimo tko je izdajica hrvatskih nacionalnih interesa.

VL
OS
osica
17:53 31.01.2015.

NE može ni Josipović ni Vlada ni bilo tko drugi preselti urede u Visoku, Visoka je na svu sreću zaštićeni spomenik, kulturna baština od zavjesa do tepiha, do namještaja. To ne može u podrum bez konzervatora i ispunjavanja određenih posebnim propisima određenih uvjeta. Nevjerujem ipak da bi Josipović na odlasku ispunio predviđanja SDSPa. Kako je izjavio da se dalje namjerava baviti politikom mislim da neće nasjesti.

VL
DU
Deleted user
09:16 01.02.2015.

Bilo je ovako: sve vrijeme kampanje KGK je izjavljivala da će se preseliti u Visoku ulicu. Rekla je: da Hrvatska više nije u ratu pa predsjedniku ne treba osiguranje koje ima na Pantovčaku. Dakle, kad je to rekla, valjda joj je tim napravio sigurnosnu procjenu Visoke? Nadalje, cijelo je vrijeme govorila kako će smanjiti troškove ureda, a dan nakon izbora, 12. siječnja u dnevniku rtl, gdje je dala intervju, izjavila je da se seli u Visoku koja se sa MINIMALNIM ulaganjem može pretvoriti u njen ured. Valjda joj je tim napravio elaborat ulaganja u preuređenje na temelju kojeg je dala takvu izjavu? Meni zbilja nije jasno zašto Reiner proglašava KGK i njezin tim glu...?

VL
AP
apolon
18:33 31.01.2015.

Da bi dobar političar vukao ispravne poteze mora poznavati (između ostalih činjenica) također, mentalitet vlastitog naroda,političar koji je posve izgubio realitet te živi u svom paralelnom svijetu tako može u ključnom trenutku napraviti posve krivi...katastrofalni potez!ve krivi...katastrofalni potez!

VL
AP
apolon
18:37 31.01.2015.

O čemu govorim...? Na skoru inauguraciju doći će najmanje 50 000 građana! To je odlična prilika da se testira njihovo raspoloženje!!!a njihovo raspoloženje!!!

VL
LI
list68
17:44 31.01.2015.

Ovo što si mi Hrvati dopuštamo, to si niti jedan narod ne bi dopustio. Svi pozivaju na mirne razgovore, pa čak i branitelji, koji su toliko omalovažavani od "bivšeg" predsjednika i "partijske", vlade, pozivaju na "pasivan", miran otpor. Na žalost, kad sa ovakvima imaš posla, to se jedino "silom" može riješiti. Nisam za "silu, i kaos", no ovi "crveni" nisu drugačije navikli. USTANIMO i dajmo im što traže.

VL
N5
natali 5
16:25 31.01.2015.

Hrvatski narod je izabrao Predsjednicu,otkud oni sebi uzimaje za pravo da joj ovakve smicalice prave,pa zar i vas nismo izabrali da radite u interesu Hrvatskog naroda,a koliko se vidi njima je glavni posao i zadatak samo pravit smicalice i Kolindi i HDZ-u. Daj Drugovi mi vas placamo "Hrvatski gradjani"konacno pocmite radit svoj posao a pustite Predsjednicu na miru,Ako nastavite tako treba se Narod dici protiv vas,mi nismo nikakvi nacionalisti kako nas vi proglasavate nego nedozvoljavamo da nam ovakve stvari radite u nasoj Hrvatskoj,jeste li vi svjesni koji cirkus pravite jednoj Predsjednici a nije jos ni preuzela svoju duznost.ma Tito je bio milina sta ste vi..Hej Milance jeste li mozda zaboravili ovo je Hrvatska...nema Juge vise..

VL
Avatar bojlere
bojlere
19:01 31.01.2015.

Milanović požurio ispuniti tuđa predizborna obećanja!

VL
AU
aurora1zn
18:24 31.01.2015.

izgubii Pntovcak izgubili arhivu a Kakamarko i Mesic davno dali arhivu Hagu

VL
GU
gustirna
18:22 31.01.2015.

Valjda ce udbam u muvingu izgubiti i dokumentaciju kako su udbasi tri puta falsificirali izbore sa miljun pridodanih mrtvih dusa svojim udbaskim kandidatima mesicu i josipovicu...

VL
NE
neos
19:58 31.01.2015.

Malo i ne upućeno dijete bi iz oviga zaključilo da se radi o skrivanju veleizdajnickih dokumenata, kao i o instalaciji špijunskih uređaja u nove prostore. Samo što ih to neće spasiti od istine i pravde koja je došla. Ceka nas doista zanimljiva skora buducnost u kojima će dnevnik biti uvjerljivo najgledanija emisija.

VL
DE
derin
18:43 31.01.2015.

Prvo preko Petrović jakovine sramotno osporavanje pobjede, sad doslovce izbacivanje novoizabrane predsjednice, e to vam je gospodo sdp, nasljednici SK, to su oni koji prozivaju druge za demokraciju, pored svega uništili su nas ekonomski, rasprodaju sve, čak i jadran žele uništiti s bušotinama.

VL
« 1 2 3 4 5 6 7 8 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.