Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 0
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
reakcija hdz-a
Povratak na članak

'Želi li Vlada spriječiti da Grabar-Kitarović dođe u posjed predsjedničkih arhiva?'

Reinera začuđuje da je Vlada odluku donijela bez da su pokazali troškovnik preseljenja Ureda predsjednika, kao i sigurnosni elaborat.

Komentari 209

KG
KGK
14:35 31.01.2015.

još malo .. sve dođe na naplatu .. kad tad

VL
AU
aurora1zn
17:48 31.01.2015.

pa ona je sama zeljela u Visoku bez ikakvog elaborata-i icega tamo je bia savjetnica dr.Ivi Sanaderu kada joj je Milanovic dosao na intervju za posao zar ne??

VL
MI
mismis
14:52 31.01.2015.

ahahahahaha pa ovima iz HDZa nisu ravni ni najveci teoreticari urota ahahah htjela je u visoku sad nece. malo bi malo nebi. o boze dragi. svaki put se pitam ko je tu lud?!

VL
Avatar tkozna
tkozna
14:24 31.01.2015.

Da jeKradeze zajednica tako brzo napustla vlast danas bi nam 100% bilo bolje.

VL
MA
Manolo46
22:28 31.01.2015.

Iz zrakoplova je vidljivo da žele sakriti trag puta kojim je brijunski transkript stigao u Haag. Jer kao što znamo, onim legalnim putem došao je tek 2005. godine pa se postavlja pitanje kako da je Milošević upotrebljavao već 2003. Evo ovako: Prvo je Mesić svjedočio protiv Blaškića. Pa je dignuta optužnica protiv Stipetića. Mesić intervenira da se povuče optužnica protiv Stipetića kod Grahama Blewitta koji je alfa i omega haškog tužiteljstva. Mesiću su ovi iz tužiteljstva dugovali uslugu zbog svjedočenja protiv Blaškića i pristali su na Mesićev prijedlog da umjesto stipetića dignu optužnicu protiv Gotovine i još im je obećao poslati brijunski transkript. Budući da je Savo Štrbac radio kao pomoćnik Grahama Blewitta on je došao u posjed tog dokumenta koji jed morao ostati tajan minimalno 50 godina i koji se nije smio izručiti ni legalnim, a kamoli ilegalnim i protuzakonitim putem kao što je učinio Mesić. To je čista vele-izdaja i dok se Mesiću ne bude sudilo za vele-izdaju Hrvatska neće moći postati normalna država.

VL
ZA
zahira45
13:35 31.01.2015.

HDZ naravno po starom modelu...pljuj i pljuj.

VL
RI
rinam1952
14:44 31.01.2015.

Žali bože pameti i titule akademika

VL
JA
jamali
16:20 31.01.2015.

Prvo Kitanovicka BI pa onda NE,pa lalalalal reziser Tomo K.

VL
DE
dedamladen
15:01 31.01.2015.

Sada mi nije ništ jasno.Stalno ste tvrdili da veleizdajnik ,udbaš, Yusipović nije ništ radil,pa ako je tako,onda nema ni arhive.Jel tako?

VL
PA
panj135
16:15 31.01.2015.

Sumnjiva arhiva spremljen na sigurno i nije vezana za Pantovčak.

VL
KO
kos52
14:31 31.01.2015.

Paranoja je prisutna već odavno u glavama visoko pozicionirani "liječnika" HDZ-a.

VL
Avatar kravata
kravata
16:58 31.01.2015.

Uhvatili se preselenja u Visoku kao Dudek zagorja zar je to jedini problem gladnih, prevarenih, osiromašenih građana hrvatske države. Borba za vlast pod svaku cijenu, vrijeđanjem, nekulturom ili prepucavanjem pročitanim ili izguglanim riječima ispred TV ekrana koji mali čovjek ne razumi.

VL
AP
apolon
13:21 31.01.2015.

Odavno napisah na forumu V.L. da poznavajući način funkcioniranja sadašnjih,kripto-proleterskih umova, opravdano sumnjam , da dolaze u pitanje dosad uobičajeni posve slobodni parlamentarni demokratski izbori! demokratski izbori!

VL
HA
Hari
16:18 31.01.2015.

Gospođa predsjednica je izjavila u NU2 kod Stankovića da "Pantovčak bi otvorila i preuredila u 'centar za djecu s posebnim potrebama' a ona bi se preselila u Visoku ulicu.” U čemu je problem; kratkom pamćenju, brzom jeziku, obecanjima bez pokrića ili...?

VL
OG
Oger
15:12 31.01.2015.

Ljudi moji, ima li pokvarenijih individua u ovoj zemlji od HDZovaca? Pa njima ne pada na pamet nista drugo do zloce. Ili polaze od sebe?

VL
AP
apolon
13:26 31.01.2015.

Sadašnja vladajuća garnitura igra se već dostignutim demokratskim standardima a rezultat te i takve igre mogao bi vrlo loše završiti ....za njih!!!!šiti ....za njih!!!!

VL
MX
MXLCLGTG
23:13 31.01.2015.

Ma nista novo i 90tih su arhivu unistavali ili slali u Beograd.

VL
ML
mls21000
14:09 31.01.2015.

Premijer je smatrao da provjera isplativosti preseljenja u Visoku nije potrebna jer je to već ispitala naša predsjednica Kolinda jer inače ona ne bi to predlagala.Pa zar mislite da je ona to tek tako obećala?

VL
DU
Deleted user
09:19 01.02.2015.

Ah, što se tiče arhiva, kaj Tuđmanovi papiri nisu na Pantovčaku da su zabrinuti za Mesićeve i Josipovićeve?

VL
Avatar juma
juma
14:05 31.01.2015.

Dobro jesu li ovo država i vlada nekog Bantu plemena jugu Afrike ili uredjena europska država u kojoj se zna zakon i poštuje procedura? Ako se već poštuje procedura kod toga da branitelji i ratni vojni invalidi ne mogu govoriti u saboru, onda se zna, kako se kod bilo kakve dodjele bilo čega to može učiniti samo nakog službenog dokumenta, odnosno pismenog zahtjeva onoga koji traži da mu se nešto dodijeli. Izgleda kako partija i njezino stado ima problema s tim elementarnim stvarima funkcioniranja jedne uredjene države. Koliko znam gospodja Kitarović nikakav zahtjev nije podnijela, niti je još službeno predsjednica RH. Dakle motivi nisu nimalo časni, analiza troškova i sigurnosna analiza nije učinjena i zapravo se predsjednicu hoće prisiliti na nešto i staviti je pred gotov čin. Sve u svemu sramotno ponašanje vlade i nastavak kursa konfrontacije i sukoba, umjesto priznavanja volje gradjana i suradnje s budućom predsjednicom.

VL
« 1 2 3 4 5 6 ... 8 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.