'Želi li Vlada spriječiti da Grabar-Kitarović dođe u posjed predsjedničkih arhiva?'
Reinera začuđuje da je Vlada odluku donijela bez da su pokazali troškovnik preseljenja Ureda predsjednika, kao i sigurnosni elaborat.
Komentari 209
Ovim potezom Milanović još jednom pokazao svu zloću koja u njemu buja. To je samo potez očajnika koji će mu još više odmoći. A kad stigne presuda iz Minhena....
to .sistem sto gore s tim bolje. tragovi se skrivaju. narod ce to platiti
Ovim potezom premijer je samo pokazao kako ne nasjeda na sitne kakice HDZ-a i njihovog eksponenta Kolinde.Svako neka se suoči sa vlastitom kakicom.
Preselenja u Visoku se SDP-e uhvatio kao pijan plota jer ne znaju kako će dalje.
Treba sad iznijeti sve transkripte koji su nastali u zadnjih 15 godina i objaviti sve u medijima, tek tada ćemo vidjeti koji su to bili razmjeri antihrvatskog djelovanja! Milanović i vlada uvijek pokušavaju loviti u mutnom i na kraju nikad ne uspiju!
Ne žele da Kitarovička u arhivi nađe tekstove Ante Tomića !
udba je naša sudba
Nemoj ti nama pričat šta vlada hoće i neće pošalji ti nama Rvatsku Bogorodicu nek nam objasni ono sa Visokom ili Vaso diplomac na tu temu sprema diplomu
Sve ovo je jedna vrsta državnog udara! Na ovo će budite sigurni, reagirati i EU ! Ovo je klasična sačekuša , smišljena u glavi paklene trojke - Milanovića, Josipovića i Pusićke!
Oooo pa moraju se temeljito počistiti podrumi na Pantovčaku, drugovi Ivo i Stipe unutra skrivaju svakojake dokumentacije hehe... Malo ZAMP, malo UDBA, malo Perković... ima tu svega.
kaj je to paranoja u krim.org. nas niko ne voli ,svi nam rade iza leđa ovo ono kaj hoćete kokoš je htjela visoku i dobila je . uostalom mjesto joj je u bosni tam su kokoš i izabrali
a kakav to posijed dokumentacije zar svu dokumentaciju nije predao Stjepan Mesic skupa s Karamarkom koji mu je bio sef izbornog stozera kada je osvojio prvi mandat i to Hagu-zar nije Karamarko sa SEeksom locirao i transferirao-Antu Gotovinu
ja cu u Visoku tamo sam pocela kao Sanaderova savjetnica i tocka
odakle sada pitanje arhiva a Stipe Mesic i Karamarko kao sef njgove prve kampanje sav arhiv predali Hagu???
300 eura dnevno-najmanje dijeca u Bruxelesu-sticena je osoba-dvoje dijece -prvi gospodin i sl-2-3 auta koliko to kosta Hrvatsku drzavu ili ce to prepustiti zemlji domacinu a to se placa i vise???
Karamarko sef Mesicevog stozera a sada se boje za arhivu koju su skupa davno dali Hagu koji spin
Roko Prč: " A sada ćemo vamm demonstrirati spašavanje nekretnin ća se ne krećedu.... Ma ko je veza ovi konop? Ko je veza... čaćinu mu i materinu..."
Arhva Mesica i Karamakra
Da pa to je plan21
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
A jakih li tajni u predsjednickim arhivima. Izgleda da se drugarici Kolindici svidja Pantovcak, a da je Visoka bila samo populisticka izjava za skupljanje glasova. Ovi su jedva docekali da joj 'ispune' tu zelju. Ne sto je vole, vec iz zelje za 'osvetom'. Drugi puta 'pametnije' sa zeljama, jer je zivot masu puta pokazao da pazis sto ces pozeljeti, jer bi ti se to moglo i ispuniti.