Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 0
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
reakcija hdz-a
Povratak na članak

'Želi li Vlada spriječiti da Grabar-Kitarović dođe u posjed predsjedničkih arhiva?'

Reinera začuđuje da je Vlada odluku donijela bez da su pokazali troškovnik preseljenja Ureda predsjednika, kao i sigurnosni elaborat.

Komentari 209

ZD
zdren
13:56 31.01.2015.

POštovani Gospodine Akademiče: 1. Predsjednica Kolinda Grabar Kitarović je sama opetovano izjavila da će se preseliti u Visoku.U čemu je problem? 2.Dezinformacije o intervenciji policije širi vaš zastunik Đakić Ukojem je stanju bio kad je to govorio otom potom to to vikao liječnik ste mogli utvrditi i iz snimke. 3.Pokrenuli ste problem čirilice pa kad je Penava postao gradonačelnik sad to više nije problem. 4,Savska 66 je vaš problem i ako se dogodi neštološe iz tog logorovanja to će biti isključivo krivica HDZ-a a EU nije slijepa kao što nije ni Papa Franjo kada miče bisklupe koji se bave politikom a ne vjerom. No bit će ih još i više.

VL
LI
lika64
14:21 31.01.2015.

Mesić je davno bio obećao da će se maknuti s Pantovčaka ali ostao 10 godina, pa mu i to bilo malo... sad se preselio u Grškovićevu u kuću koju je nazivao bordelom, a sad mu ne smeta.

VL
JS
ja sam gladan
14:56 31.01.2015.

Tako su i iz kockice, nestali arhivi CKSKH-a. Ovo treba prijaviti, to je čista krađa.Arhivi nisu ni Mesićeva ni Josipovićeva baština. Arhivi pripadaju Hrvatskoj državi, dakle svima nama. Udbašima se klima,Josipovićevi prijete Peratoviću, Perković Josipoviću. Perković će na kraju propjevati,, a onda ćemo vidjeti svu uglađenost klavir mahera.

VL
Avatar StudentZG
StudentZG
15:07 31.01.2015.

Je li Kolindina želja i obećanje bila selidba predsjedničke rezidencije s Pantovčaka u Visoku? Je. Je li joj to sada omogućeno? Je. Sad HDZ-u odjednom ni to ne valja nego plaši ljude s nekakvim predsjedničkim arhivima. HDZ-ova retorika je puna manipulacija, i na nju može nasjesti jedino stoka sitnog zuba, koja je nažalost brojna u Hrvatskoj.

VL
PR
prsutsir
15:48 31.01.2015.

Kad se Hadezenjare vrate na vlast Hrvatska će imat 15 milijuna stanovnika,svi će nahrlit u zemlju blagostanja...

VL
SB
sbiki13
15:37 31.01.2015.

Dakle ovajRajner nešto nije uredu sa njim taj mrzi cjeli narod akoji nemisli kao on i njegov lopovski bolesni hadeze...............

VL
Avatar mrgud22
mrgud22
14:42 31.01.2015.

Već i ptičice na grani znaju da Englezi sada čiste tragove

VL
ŠT
Štrokalj
15:03 31.01.2015.

Najbolje bi bilo da gospoda Kolinda ne trosi novac poreznih obveznika i smjesti se odmah u Remetinec

VL
LI
lika64
14:23 31.01.2015.

ponor - jedini koji su koristili i uklanjali arhivi nakon smrti dr. Tuđmana bio je Mesić i Haški tribunal

VL
JS
ja sam gladan
15:22 31.01.2015.

Netko je usred noći pokrao arhivu sa Pantovčaka! Neka institucije rade svoj posao.

VL
NB
Navrnuti Bracanin
13:51 31.01.2015.

Željko pa bio si u prvom redu i frenetično pljeskao kad je Kolindica sa pozornice poručivala demosu da seli u Visoku. Čemu sad iznenađenja i prenemaganja. Da to nije onako po Kradezeovsku jedno govori, drugo misli a treće radi?

VL
Avatar listac
listac
13:47 31.01.2015.

HDZ i Kolinda su nas uporno " bombardirali" da treba preselit ured predsjednika i sad kad se treba preselit nastala je frka. Koji lažovi.

VL
AU
aurora1zn
20:19 31.01.2015.

Karamarko i Mesic davno dali Haggu dokumente zar ne???

VL
AU
aurora1zn
17:57 31.01.2015.

postoji li mozda video gdje nasa predsjednica zeli biti i to izricito ili smo svi kretni?

VL
NV
novo vriijeme
16:01 31.01.2015.

Šta konfabulira ovaj Reiner, prvo dokumentacija ide sa uredom predsjednice ma gdje ona bila, drugo ako se nešto treba počistiti počistit će se sada dok nije došla. Treće nema sumnje da se silno želi Kolindu utjerati na Pantovčak gdje je sve valjda načičkano bubicama, pa te neće ući za godinu dana u Visoku te te ulazi sutra. Vlada velika nervoza i samo je pitanje čiji je ovaj Reiner koji se do jučer zabavljao sa Josipovioćem i Jacom Kosor.

VL
GL
gigi.lamorozo.9
15:41 31.01.2015.

Pa kaj ima još u hrvatskoj normalnih Hrvata,ili su sve yugoslaveni,komunjare,partizani i kako ih sve ne nazivaju Ti veliki Rvatine,koji vole Rvacku,a ne moju Hrvatsku u kojoj sam rođen i to u središtu evrope,a to je Zagreb,a ne Široki,Sarajevo Grude,Teslić i neznam sve te krajeve.Ajte molim Vas ne pišite gluposti,pa mi smo u 21 stoljeću,a ne u 45-oj.

VL
PR
prsutsir
15:51 31.01.2015.

Kolindica neće ispunit ni jedino "realno" obećanje o preseljenju,a ne da ćemo bit najbogatija zemlja eu.Kuku nama.....

VL
AU
aurora1zn
20:40 31.01.2015.

Karamarko i Mesic sve dali Haggu-zar ne???

VL
AU
aurora1zn
17:48 31.01.2015.

pa ona je sama zeljela u Visoku bez ikakvog elaborata-i icega tamo je bia savjetnica dr.Ivi Sanaderu kada joj je Milanovic dosao na intervju za posao zar ne??

VL
KG
KGK
14:35 31.01.2015.

još malo .. sve dođe na naplatu .. kad tad

VL
« 1 2 3 4 5 6 ... 8 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.