'Želi li Vlada spriječiti da Grabar-Kitarović dođe u posjed predsjedničkih arhiva?'
Reinera začuđuje da je Vlada odluku donijela bez da su pokazali troškovnik preseljenja Ureda predsjednika, kao i sigurnosni elaborat.
Komentari 209
Nitko nije uklanjao arhive kao hadezeovci poslije Franjine smrti. Uostalom, ako Ivo nije nista radio, što je moglo i ostati u arhivu? Nova simfonija u fis molu?
lika64 - jedini koji su uklanjali arhivu bili su Pašalić i mafijaška ekipa oko njega. Haag je hrvatski sud, Tuđmanovom odlukom, i imao je pravo na sve dokumente. Što misliš zbog koje je vlade i zbog kojih dokumenata oslobođen Gotovina?
Rainer je naivac kada misli,da ce doci do mracnih tajna.Neka se samo sjeti sto se je sve radilo za neizruciti udbaske ubojice,pa i pod cijenu sankcija.
Pa sve da i nadje nesto u tim arhivama, ne smije to iznositi u javnost ako je imalo pametna. Reiner je samo iznio na vidjelo pristup koji je standard u grupi ljudi koja ima tajno sluzbaski pristup i voli dilatat arhivama. No to je tako...i iskreno me samo veseli gledati neoprimitivnu demokraciju na djelu, kako jednih tako drugih
Drugovi samo brane bistu tita da mu kolinda ne presudi..
Milanović požurio ispuniti tuđa predizborna obećanja! A svoja je davno dao pa ih se ne sjeća haha
A ja siroče mislio samo da Đakić Seks Vaso i Tomic koriste buniku, a vidi i akademik, prosim vas lepo provjerite diplomu i tog gospodina, predbilježite ga za provjeru diplome,mi smo strpljivi veći dio diploma položenih pod bukvom su rješeni.
Narod će vrlo brzo vidjeti koga je sada "izabrao" ali biti će kasno.
što to partija opet skriva možda popise za likvidacije ili popise zločina partije čudna je ta partijska komspiracija vrlo čudna....a rekli su da če sve biti javno i transparentno... javno i transparentno...
Hoće li se Rajner ispričati kada kolindica usprkos navodnom preseljenju u Veliku dođe u posjed "predsjedničkog arhiva"? Pa naravno da neće. Bitno je sanirati štetu koja je nastala lažnim predizbornim obećanjima koja već sad dođoše na naplatu, a za moral i poštenje, ma koga briga. Ipak su to HDZ-ovci. Laži, kradi, ubijaj. Sve je dozvoljeno "u ime rvacke".
Da, već ih tajno spaljivaju, vozeći ih noću autobusima na tajne lokacije zemalja regiona, posebno tamo gdje je odlučena politička sudbina Hrvatske. Živjela Bosna i Hercegovina, zemlja za prljave poslove lijevih i desnih drugova.
Znači ide rebalans proračuna? Proračun za 2015. je donesen, kako države tako i Ureda Predsjednika. Svako smanjenje ili povećavanje traži rebalans. Znači opet se vrli pravnici ZM i IJ našli u vlastitoj zamci silovanja demokracije. Možda im padne rebalans (ii zbog EU standarda), s time i oni. Pa vanredni izbori
Djeca komunizma nešto će vjerovatno uspjet sakriti ali sve sigurno ne.Neki tragovi će ipak ostati i za vjerovati je da će netko od njih odgovarati.A ova ekipa koja na Pantovčaku obavlja prljavi posao mora znati da će ih partija ostaviti na cjedilu.
kod rajnera je sve ako. ....ako je točno to što novine pišu...ako bi došlo do prisilnog uklanjanja...ako...
Sad si ti na redu da nam soliš pamet svaki dan jedan ali neznam šta se trudite nas nečete privuć svojim bajkama a one koje imate oni su već progutali mamac
I kako su ono mediji pod kontrolom udbe pisali:"trazila si dobila" kako bi njihov udbaski pravednik mogao pod hitno preseliti i u mubingu pogubiti za udbu kompromitirajuce dokumente.......znaci nece se kolinda preseliti nego se udbaski pravednik 'lex perkovic' preseljava.....a oa o tome nije nikada bilo govora zar ne udbasi.....
arhiva u zenskim rukama? daj budi pametan.
Sa jeden čudne strane ( da se tako izrazim ) bilo bi dobro da ove iz savske maknu specijalci. Onda bi SDP izgubio kredibilitet i uglavnom bi bi mogli hadezeovci pobijediti na sljedećim izborima bez problema. Eto tko kaže daa branitelji nisu poslužili oni budu naježili a HDZ bude dobio izbore.
Došlo tije vrijeme da se liječiš?
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Sto mislite da je Josipovic potpisao u Strateskom partnerstvu sa V. Britanijom i Srbijom, da ce nas u slucaju napada (Srbije) braniti Srbija i GB ! to cemo naci u laziranim dokumentima koje ce ostati na Pantovcaku , stvarno ekipapa ima posla, sve ukloniti i falsificirati novu prihvatljivu verziju !