Dvoje mrtvih i četvero ranjenih u sukobima na Krimu!
Pripadnik proruske paramilitarne grupe je ubijen, a još dvojica su ranjena u snajperskoj pucnjavi na ulicama Simferopolja.
Komentari 346
Na prvoj slici je jasno vidljiv strah u ocima Putina i nesigurnost u ono sto radi.
Kad citam dosta ovih komentara onda stvarno ima dosta njih koji su stvarno evolucijski dosli od majmuna. e moji srboslavi, komunisti i antifasisti vase teze, izjave, razmisljanja nisu od jucer u VASIM glavama je jos uvijek 1945. Isto tako kadko kad vidim da ste rodjeni poslije 1945 onda je to genetski uvjetovano. Kratko receno vi ste s.ebani u koncepciji. Za sve takve slucajeve postoji doktor koji ima fotelju za razgovore. Ali ne skidajte opanke i njemu ce se zavrtiti u glavi.
Šta sad svi zamjeraju tome što se Krim želi odvojiti... pa 97% stanovnika je glasalo za to. Kada je Hrvatska htjela iz Jugoslavije nismo imali tako dobar postotak.....podržavam Ruse svakako.... zapad je sve počeo ali hvala bogu da su naišli na dostojnog protivnika koji nije ko mi da liže guzicu nekim europskim birokratima koji sami sebe biraju ili amerikancima koji su poznati po svojim preventivnim ratovima u kojima uvode demokraciju. Pogledajte samo zemlje koje su od amera dobile demokraciju i sve je jasno.....
po komentarima cini mi se da na vecernjom dezuraju pro ruski jugo-svrbi koji ne razume ine vide da je povrjedjen suvernitet ukrajine
Trpnja naroda ima ogranicnje, sta bi ti napravio da ti policija dodje u kucu i siluje zenu...kao sto se desavalo u Ukrajini, ili recimo da je korupcija do te mjere da je ocigledna, da posla nema, da su vlast i mafija jedno i da ti jedva prezivljavas, a tvoj predsejdnik ima dvorac i njegovi se bogate. Da predsjednik putem mafijasa preuzme firme koje izvoze zito u svoju vlast polunasilnim putem. Da reketari sa mafijom privatnike. Da novinari nestaju itd....o sudstvu necu ni pricati. Vi svi koji pisete protiv majdana prvo bi trebali istraziti kako je bilo pod Janukovicem svih ovih godina da dobijete kompletnu sliku o tome kako se tamo radilo i zivjelo pa tek onda davati sud. Malo razmislite pa onda pisite dali bi vi trpli to u svojoj zemlji, ako da, onda vam svaka cast.
Rusiju treba gospodarski i politicki izolirati a Putinu zabraniti prilaz medjunarodnim institucijama! Ukrajina treba vojno osloboditi svoj medjunarodno priznati teritorij do granice,, u tome ce je cijeli svijet podrzati !!
Krim i istočni dio Ukrajine se ne mogu mirno odcijepit, Putin je prešao rubikon pokušajem odcijepljenja dijela Ukrajine i pripajanja Rusiji, Kinezi isto tako imaju neriješene odnose u vezi Tajvana, otočne skupine Senkaku i dijela južnog kineskog mora ali Kinezi imaju pametnu politiku, znaju da ih drugi respektiraju ali ne povlače nikakve radikalne poteze kojima bi narušili sistem koji mukotrpno održavaju i kojim dobro idu, Putin se upustio u imperijalnu igru prekrajanja granica, ne samo da se Krim ne može mirno odcijepit nego će suprotna strana na sve moguće načine napravit da Putin plati što veću cijenu za to, koliko je NATO-ovih glava padalo po Iraku i Afganistanu, koliko su zemlje NATO-a platile trilijuna dolara intervencije u zadnjih 15 godina, e sad ako Putin hoće igrat svoju igru onda je došlo vrijeme da i on žrtvuje svoje
Ameri trebaju dati Ukrainskoj vladi samo Hidrogenske bombe na lanserima i par podmornica s nuklearnim fuul naoružanjem i ne mora Ukraina u Nato.To je jedini način da se zaustavi WW3.Tada rusi neče srati nego papati svoje govno.Odmah naoružati Ukraince s Atomskim naoružanjem!
Tako su i srbi,pokusali odbarniti kosovo,pa dobili po njuski,kao stoce dobiti i ukrajinci…….
Nadam se kako je Europa spremna za opasnost koja prijeti s Istoka Europe, a krajnje je vrijeme za međunarodne sankcije i izolaciju režima na vlasti u Rusiji. Povijest se ponavlja, a nadam se kako će ovog iskompleksiranog luđaka s Istokaka Europe ruski narod na vrijeme srušiti. Hitler je bio jedan čovjek koji je pokrenuo veliko zlo u Europi pa na kraju u svijetu, a na obzoru je opet jedan čovjek koji počinje put koji bi opet doveo Europu do ruba ponora.
novinari bi tribali promjenit naslov putin ukrao krim kad se uzme u obzir dasu ukrajinci ,turci ,muslimani i druge etnicke manjine bjkotirale referendum pod okupacijom
SS furer Putin ubija nedužne Ukraince.otvorit če i Aushvich da istrijebi Ukraince ako se ne dignu na obranu golog života.
brko, ti uporno pričaš idealiziranu verziju o velikom vojskovođu Putina koji je porazio agenta CIA Sakashvilija čiju su vojsku trenirali najbolji svjetski instruktori, lijepo sam ti napisao, postoje objektivni podaci koji govore da je to bilo samo bockanje Putina da mu opipaju puls i da privremeno skrenu pozornost s ratova iz Iraka i Afganistana koji su tada dominirali u svjetskim medijima, tri pješadijske brigade i neke manje jedinice je Gruzija angažirala protiv Južne osetije i napredovali su desetak kilometara i onda su ih duplo brojniji Rusi vratili na sjever Gruzije, sve se odigralo u dubini od samo dvedesetak kilometara, u Abhaziji su se Gruzijci sami povukli u Gruziju jer ih je bilo samo 1000 a ruskih i abhaskih vojnika oko 10000, to su ruski podaci, nikakav to nije bio veliki rat, Hrvatska je u Oluji angažirala 50 brigada 150 000 vojnika i još 50000 kao osiguranje u istočnoj slavoniji a ti pričaš gluposti o epskoj pobjedi Putina protiv gruzijske tri pješadijske brigade i napredovanju 20 km
Rusija je najebatitits :D a i neka je, tumace Krim kao srbi Kosovo! Sva vrijednost se nalazi u Zapadu I EU a to sve vec zemlje znaju i vrapcina grani ali ocigledno mutavi Rusi jos ne (pitate se zasto suu Kina Indija i ostale zemlje ostale suzdrzane i nisu podrzali Rusiju vec se diplomatski ogradile i priznale u izjavi "CJELOVITI SUVERENITET UKRAJINE"! Ocekuje se i zatvaranje Bosporskog tjesnaca uskoro jer Turska je zajebana i nema respekta prema Rusiji. Sada je EU na redu da sreze sve, poslije toga Japan i najzadnje ce to napraviti SAD, kao i uvijek! Domino efekt, a rublja, Ruski BDP-e i zlatne rezerve idu bome prema dolje!
Tatari i Ukrajinci trebaju sada odrzati referendum o ocjepljenju Krima od Rusije a Turska brodovima zatvori izlaz Rusiji na Bosporu !!
kako su Putinu brzo porasli apetiti, sad bi on anektiro i Krim i Ukrajinu do Kijeva ali ne može to tako lako, Putin ne može sakrit svoje pravo lice da hoće bit imperator, neka se ugleda na Kineze, Kinezi imaju pametnu politiku, drže svoj sistem, mogli su i oni zaoštravat neriješena pitanja na dalekom istoku s Amerikancima i Japancima i Tajvanom ali oni neće radikalizirat stvari za koje smatraju da zasad dobro plivaju, svaka čast rublji i indijskom rupiju ali dolar je ipak glavna valuta u svijetu
Ako izvrsimo analizu bilo kojih ratova Rusija je na strani nasilnika! Kosovo - Slobodan Milosevic je samo u dva tjedna ocistio vojnom silom Kosovo i protjerao sve nesrpsko stanovnistvo ! Rusija je u tom slucaju bila na strani Srbije Sirija-Sirija- Takva mrznja prema vlastitom narodu i rusenje vlastite drzave od strane Assada .. Rusija na strani Assada BiH takav zlocin etnicko ciscenje Srebrenica kao dokaz kao suza na dlanu Rusija na strani Srbije Hrvatska Vukovar zlocin i genocid, Skabrnja,Dubrovnik, Sl Brod , Karlovac,Zadar,Gospic i sva porusena mjesta da ne nabrajamo ili udar sa avionima na izbranu vlast u Banskim dvorima Rusija na strani Srbije aviona, Slobodana Milosevica Ukrajina silom i vojskom oduzeti Krim i onda sto sada sa Ukrajincima i Tatarima imaju li oni pravo na referendum i otcepljenje od Krima Rusija sa vojskom uspostavlja demokraciju! Afganistan Gruzija itd Rusija na drugoj strani!!!
Baracco_Barner rusi su divljaci.skoro takvi neandertalci kao bradata cetnicka srpska gamad agresorska. Očito da te mnogo boli Galicija i ruski front. Očito ne možeš da prežališ što su tvoji ostavili kosti tamo
Jeeeeeee.. tako je ! Bog na nebu , car na zemlji! A sad je na redu polovina Ukrajine i Ruska Transdnjistrija !
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Kao što rekoh, steljački odred formiran oko Ukrajinskih vojnika će sad provesti zapovijed i smaknuti sve vojnike koji se ne pokore Putinu.