Dvoje mrtvih i četvero ranjenih u sukobima na Krimu!
Pripadnik proruske paramilitarne grupe je ubijen, a još dvojica su ranjena u snajperskoj pucnjavi na ulicama Simferopolja.
Komentari 346
Kako samo malo fali da izbiju veći sukobi . Treba se nać neka budala koja će roknut par ruskih vojnika , i onda su nahebali . Ta budala ne mora obavezno biti iz Ukrajine .
Sad i Republika Kosovo ima pravo vratit se matici Albaniji
počeli su brojiti mrtve, počeo se ostvarivati scenarij poput srba u hrvatskoj kad su hrvati upali u državu krajinu priznatu od srbije, za nekoliko mjeseci imali bumo pravi rat, ukrajinci samo s kalašnjikovima u rukama mogu istjerati ruske okupatore i poslati ostatak rusa na traktorima za vladivostok, ako je to uspjelo afganistancima onda će i ukrajincima, da se prisjetimo, afganistanci su samo u jednom napadu u tunelu uspjeli doslovno spržiti nekoliko stotina tenkova i nekoliko tisuća ruskih vojnika
Jeli vas onaj vrlo pametni i vrlo obrazovani i vrloooo "inteligenovani" Vuk naućio da tako pisete?
Najžalosnije od svega jest to što su EU i USA započeli ovu krizu ne ostavljajući Rusiji nikakvog drugačijeg prostora i načina za reakciju, doli to što su svi zajedno gurnuli svijet na rub opasne ratne eskalacije! Još gore je štoo se neumoljivo to i dalje potiče. Dvostruke norme i licemjerna molariziranja u koje su upregnuta i politika i mediji, jednostrano proklamirajući i zastupajući neobjektivne teze! Zato gospodo političari i Vi novinari razmislite o osobnoj odgovornosti u podpirivanju vatre. Mir u svijetu bi vam trebao biti nit vodilja a ne novac i pohlepa. Kao da gledam medije iz bivše juge u službi JNA i Slobodana Miloševića. TO NIJE SLOBODA I DEMOKRACIJA
Jest da je Amerika radila gluposti u zadnje vrijeme, ali Putin se poprilično pogubio. On spominje da je 'Krim bio u srcima naroda dio Rusije', a zaboravlja da međunarodno pravo nema veze sa srcima nego sa fakima i pravilima. Moždažda su i Sudeti u srcima naroda Njemačke ili Vojvodina u srcima Folksdojčera Njemačke itd, pa ne treba zbog toga napraviti vojnu okupaciju. Putin je otvorio pandorinu kutiju a ne Amerika, koja je radila gluposti sa revolucijama ali nije nigdje preuzela sama državu i anektirala je Americi. ustvari nitko to nije napravio osim Rusije evo već 3. put nakon Abhazije i Osetije. Svijet postaje opasno mjesto a Rusija riskira moralnu konfrontaciju sa cijelim svijetom što je vrlo neugodno, to najbolje zna Srbija koja je konstantno anatemizirana
Putina ne hebe živu silu ..pa sječate se da je otmičare djece...pokokao ko zečeve u vrtiću a usput je poginulo hrpa djece...nema s njim zeke-peke...
EI Indio vidi jadničak nije vredan pomena
"Djordj Vošington"
To neki prespavali referendum i volju naroda kao neki nasi u bivsoj JNA.
"napisao je glasnogovornik ukrajinskom Ministarstvu vanjskih poslova na Twitteru" -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- .... to jedino i preostaje tebi i tvojim mentorima .... da pisete po Twitteru ..... Postedi svoje vojnike i povuci ih sa teritorije koja vise nije vasa. Pomirite sa saa sa cinjenicnim stanjem na terenu ..... pozdrav sa Kosova.
''U srcima ljudi Krim je oduvijek bio dio Rusije''...Isto tako su srbi htjeli veliku srbiju do granica Karlobag-Karlovac-Virovitica, pa su usprkos "velike" JNA dobili šipak, ali uz velike žrtve hrvatskog naroda. Nadam se da će međunarodna zajednica ovog puta djelovati na vrijeme i zaustaviti krvoproliće kojem se Putin nada i koji već godinama zvecka oružjem i ponaša se kao nedodirljivi imperator.
Sramota je za Večernji što njegovi novinari bezobrazno lažu o "referendumu" "na kojem je u nedjelju 97 posto stanovnika glasalo za odcjepljenje od Ukrajine i priključenje Rusiji"!
@cicibela...Ameri imaju nafte na pretek ali je pitanje dali je ima EU. Ako im Rusi udare sankcije energentima doci ce do potpunog kolapsa Njemacke privrede koja ce povuci cijelu EU. EU prijeti Rusiji praznom puskom ne razmisljajuci o posljedicama. To su mogli raditi prije kada nisu dali svoju tehnologiju Kini i Istoku a sada vise nemaju tog djokera u ruci. Rusi samo mogu skrenuti energente ka Kinini i drugim zemljama.
Zalosno ali na zalost tvrdoglavost vlastodrzaca ce rezultirati s jos zrtava. Ako budu Klasnjikovi "pricali" umjesto ljudi biti ce jos ovakvih vijesti. Potrebna je hitna diplomatska akcija nekompromitiranih drzava posrednika, tipa Svicarska. Zapad se vec stavio na stranu pucista u u Kijevu s kojima Moskva ne zeli razgovarati jer im je jasno da je zapad odigrao pokvarenu perfidnu ulogu u njihovom dolasku na vlast oruzanim pucem, stoga im ne zeli dati legitimitet.
"Fudbal","Milvoki","Nju Jork" Onda se servi cude da im se svijet ruga i smije
Ukrajina nema vojsku, a nema ni državotvornu politiku. Hrvatska devedesetih nije imala vojsku, ali je imala državotvnornu politiku i iz ničeg stvorila vojsku, ostvarila samostalnost i pobijedila u ratu velikosrpskog agresora. Da Hrvatska ne bi ponovo došla u stanje u u kojem je bila, a nije daleko, odnosno da ne dođe u stanje u kojem je danas Ukrajina treba reagirati već ove godine na predsjedničkim izborima, a nakon toga i na izborima za hrvatski Sabor. Petnaest godina sprovodi se detuđmanizacija (čitaj dehrvatizacija Hrvatske) pa se Hrvatska Vojska korak po korak pretvara u lovačko društvo, a državotvorna politika predsjednika Tuđmana zamijenjena je politikom "Regiona" uz strateško partnerstvo Londona i servilnost prema Beogradu. Danas vladajuća kasta slika je i prilika vremena svojih otaca. "Kakvi očevi, takvi sinovi" rekao bi narod.
Nedamo te otadzbino Turska
Citam tu glupe komentare oko rata sa Cecenijom a taj koji to pise pojma nema da u to doba bio je predsjendik drzave pijani jelcin koji nikad nije nikakvu naredbu potpisao za vojsku,jeidno uvijek nesto predlagao.Dolazi na celo drzave Putin koji automatski potpisuje naredbu da se napadne cecenija,vosjka koja je izgledala u rasulu,uspijela je ukrotiti cecence..pojma nemate vi koji pisete tu gluposti sto su cecenci,pojma nemate i bolje dan neznate..Od 199 godine Putin je modernizirao i tehnoloski opremio vojsku,koja je sada svjetska sila,sviđalo se to nekome ili ne i iza sebe ima u roku 24 sata 190 profesionalnih obucenih vojnika sa suvremenim naoruzanjem...pogledajte ovaj video jako dobro vi koji pojma o nekim stvarima nemate,pisete tu svakakve gluposti,razumijete s eu vojnu tehnologiju,politiku,ratovanje kao moja pokojna baba...pametnije vam je da sutite nego sto tu pisete glupsoti i ismijavate smai sebe sovjim neznanjem i nepoznavanjem nekih bitnih stvari nego nagađate kao corava koka na zrno...pogledajte taj vidoe jako dobro,pa c evam ond amozda doci iz guzice do glave neke stvari http://www.youtube.com/watch?v=W5Unk0MDTsE
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Podržavam pravo na samoodređenje građanima Krima.