Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 15
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
Krvavi dan
Povratak na članak

Dvoje mrtvih i četvero ranjenih u sukobima na Krimu!

Pripadnik proruske paramilitarne grupe je ubijen, a još dvojica su ranjena u snajperskoj pucnjavi na ulicama Simferopolja.

Komentari 346

CR
crnoputiSRBOTURCIN
21:24 18.03.2014.

veciti derbi bre

VL
Avatar zockerpupi
zockerpupi
21:27 18.03.2014.

Allah ti pomogo brate srbine bre I tebi sinko , i tebi .

VL
AS
Atatürk_srbine
21:27 18.03.2014.

Pocelo je.nedajte se braco Ukrajinci!

VL
Avatar zockerpupi
zockerpupi
21:37 18.03.2014.

Da Miho , i komentatori su podivljali .

VL
Avatar zockerpupi
zockerpupi
21:40 18.03.2014.

Prodajem opanke sa kljunom.povoljno. Ja nosim samo one od kravlje kože . Mekše su he he .

VL
AS
Atatürk_srbine
21:43 18.03.2014.

Obezbedili smo se bre

VL
ZA
zagrebHR
21:51 18.03.2014.

ovo je stvarno previše, ovi srbi se stalno ubacuju na forum i nameću svoje stavove i budalaštine, što mene briga što će neki srbin mislit o meni

VL
Avatar Ivan_Drago
Ivan_Drago
22:56 18.03.2014.

rasian mašin

VL
RA
ranko75
07:23 19.03.2014.

Citao sam i druge novine.Snajperista je gadjao sa jedne iste tocke i po ukrajinskim vojnicima i po rusima.To je isto radjeno i u Kijevu, dokazano je da su i prosvjedi i policija dobijali metke iz istih pusaka. To je zapadna provokacija da bi izazvali gradjanski rat. Mi smo nasjeli, a nadam se da oni nece.

VL
Avatar El Indio
El Indio
07:30 19.03.2014.

Cemu proruski paramilitarci kad su tamo ruski vojnici i 5 chetnika koji pravu red u toj ukrajinskoj regiji

VL
IZ
Intruder_ZD
11:26 19.03.2014.

Trebm u 7-om misecu u mirovinu :( Ako se ovo zag...a i odgode mi zasluženu mirovinu hebacu osobno Putinu najmilije :/

VL
Avatar Ross_Komersant
Ross_Komersant
15:58 18.03.2014.

trenutni nalov " Putin ujedinio Zapad u osudi Rusije: 'Izabrao je izolaciju' " U prevodu ZAPAD JE IZABRAO IZOLACIJU u odnosu na ostatak sveta, posebno Rusiju i Kinu, te njihove saveznike iz BRIKSA i brojne druge širom globusa! Opšte je Opšte je poznata stvar da se VELESILAMA ne mogu nametnuti nikakve do eventutalne kozmetičke sankcije. Ove tzv sankcije nisu sankcije sveta, nego jedne petine sveta.Sankcije su u tom smislu jako smešne i već unapred osuđene na kratko trajanje i propast. Međutim sankcije što direktne što indirektne koje će Ruska Federacija uvesti protiv Amerike i EU biće daleko bolnije za njih same.Počevši sa gasom kad je u pitanju EU pa nadalje... Rusija momentalno energente može da preusmeri put Kine i Indije.Samo tu živi preko polovine svetske populacije kojima su energenti preko potrebni.Ne tereba Rusiji nikakva EU što se toga tiče. A Evropa će da plati trostruko veću cenu tog gasa i drugih energeneta koji treba brodicama da plove i da se dopremaju. A gde je sve ostalo. ..

VL
Avatar EI Indio
EI Indio
18:24 18.03.2014.

Sada će Obama da optuži Putina da je indirekni krivac za 9/11

VL
KO
KonstantinZac
18:31 18.03.2014.

Zalim vas koji prizeljkujete neki ,,veliki rat". Ako do njega dodje, jadna nam majka svima.

VL
Avatar zockerpupi
zockerpupi
22:01 18.03.2014.

Tako je Gospon Hunter 211 , dođu ovuda da nam prodaju svoje rusko servske stavove , ha ha ha , mrš opančari . Torsko servske more .

VL
DU
Deleted user
22:04 18.03.2014.

jesu to upucali onog četnika?

VL
GR
grdiKoPas
07:26 19.03.2014.

ameri ....nije lijepo da postanete radioaktivna prašina.....saberite se i smirite se....dok imate vremena

VL
GR
grdiKoPas
07:50 19.03.2014.

kako??....Putin samo klikne...KLIK !!....i gotovo je.....The ende....

VL
GR
grdiKoPas
07:33 19.03.2014.

kaj bi sad Ukrajinci htjeli...... divljali su... terorom došli na vlast ....a na sve to.....97% naroda s Krima ne želi više biti s njima u takvoj luđačkoj državi.... i što bi oni sad.??.....da taj narod potjeraju..i...pobiju....i ostane im prazan Krimim ?? ....mislim da to nebu išlo...

VL
RU
ruzacrna123
18:58 18.03.2014.

Ukrainci kukavice, nahuškali ih ameri a sad podvukli rep mislili da će zapad zbog njih odmah izazvati svjetski rat. Nek im uzmu krim kad nemaju onu stvar da uđu u rat. Tko je ratovao za Hrvatsku. Pa kad su imali baršunaste revolucije sveke godine nek sad imaju i krvavu revoluciju jer država se stvara u krvi, krvlju svojih sinova pa ako nisu na to sprenmi a nisu nek rusima daju Krim jer će u protivnom izgubiti polovinu zemlje.

VL
« 1 2 3 4 5 6 7 8 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.