Dvoje mrtvih i četvero ranjenih u sukobima na Krimu!
Pripadnik proruske paramilitarne grupe je ubijen, a još dvojica su ranjena u snajperskoj pucnjavi na ulicama Simferopolja.
Komentari 346
Allah ti pomogo brate srbine bre I tebi sinko , i tebi .
Pocelo je.nedajte se braco Ukrajinci!
Da Miho , i komentatori su podivljali .
Prodajem opanke sa kljunom.povoljno. Ja nosim samo one od kravlje kože . Mekše su he he .
Obezbedili smo se bre
ovo je stvarno previše, ovi srbi se stalno ubacuju na forum i nameću svoje stavove i budalaštine, što mene briga što će neki srbin mislit o meni
rasian mašin
Citao sam i druge novine.Snajperista je gadjao sa jedne iste tocke i po ukrajinskim vojnicima i po rusima.To je isto radjeno i u Kijevu, dokazano je da su i prosvjedi i policija dobijali metke iz istih pusaka. To je zapadna provokacija da bi izazvali gradjanski rat. Mi smo nasjeli, a nadam se da oni nece.
Cemu proruski paramilitarci kad su tamo ruski vojnici i 5 chetnika koji pravu red u toj ukrajinskoj regiji
Trebm u 7-om misecu u mirovinu :( Ako se ovo zag...a i odgode mi zasluženu mirovinu hebacu osobno Putinu najmilije :/
trenutni nalov " Putin ujedinio Zapad u osudi Rusije: 'Izabrao je izolaciju' " U prevodu ZAPAD JE IZABRAO IZOLACIJU u odnosu na ostatak sveta, posebno Rusiju i Kinu, te njihove saveznike iz BRIKSA i brojne druge širom globusa! Opšte je Opšte je poznata stvar da se VELESILAMA ne mogu nametnuti nikakve do eventutalne kozmetičke sankcije. Ove tzv sankcije nisu sankcije sveta, nego jedne petine sveta.Sankcije su u tom smislu jako smešne i već unapred osuđene na kratko trajanje i propast. Međutim sankcije što direktne što indirektne koje će Ruska Federacija uvesti protiv Amerike i EU biće daleko bolnije za njih same.Počevši sa gasom kad je u pitanju EU pa nadalje... Rusija momentalno energente može da preusmeri put Kine i Indije.Samo tu živi preko polovine svetske populacije kojima su energenti preko potrebni.Ne tereba Rusiji nikakva EU što se toga tiče. A Evropa će da plati trostruko veću cenu tog gasa i drugih energeneta koji treba brodicama da plove i da se dopremaju. A gde je sve ostalo. ..
Sada će Obama da optuži Putina da je indirekni krivac za 9/11
Zalim vas koji prizeljkujete neki ,,veliki rat". Ako do njega dodje, jadna nam majka svima.
Tako je Gospon Hunter 211 , dođu ovuda da nam prodaju svoje rusko servske stavove , ha ha ha , mrš opančari . Torsko servske more .
jesu to upucali onog četnika?
ameri ....nije lijepo da postanete radioaktivna prašina.....saberite se i smirite se....dok imate vremena
kako??....Putin samo klikne...KLIK !!....i gotovo je.....The ende....
kaj bi sad Ukrajinci htjeli...... divljali su... terorom došli na vlast ....a na sve to.....97% naroda s Krima ne želi više biti s njima u takvoj luđačkoj državi.... i što bi oni sad.??.....da taj narod potjeraju..i...pobiju....i ostane im prazan Krimim ?? ....mislim da to nebu išlo...
Ukrainci kukavice, nahuškali ih ameri a sad podvukli rep mislili da će zapad zbog njih odmah izazvati svjetski rat. Nek im uzmu krim kad nemaju onu stvar da uđu u rat. Tko je ratovao za Hrvatsku. Pa kad su imali baršunaste revolucije sveke godine nek sad imaju i krvavu revoluciju jer država se stvara u krvi, krvlju svojih sinova pa ako nisu na to sprenmi a nisu nek rusima daju Krim jer će u protivnom izgubiti polovinu zemlje.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
veciti derbi bre