Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 27
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
Krvavi dan
Povratak na članak

Dvoje mrtvih i četvero ranjenih u sukobima na Krimu!

Pripadnik proruske paramilitarne grupe je ubijen, a još dvojica su ranjena u snajperskoj pucnjavi na ulicama Simferopolja.

Komentari 346

ST
stefj
18:52 18.03.2014.

A je im zapad stisnuo sankcije... Janukovič i ekipa ne smiju u EU. Ideš kakve strašne sankcije, Putin se sigurno trese od toga. Sad će Rusi na brzinu očistiti Krim od sveg ne-Ruskog življa (po 4. put) i povijesno riješiti problem. Zato su četnici i otišli tamo da ih poduče kako se to radi.

VL
ZL
zlako
20:58 18.03.2014.

Rusijom vlada fašizam od 1917.neprekidno.Kad če več jednom pasti!Vrijeme je!

VL
Avatar EI Indio
EI Indio
17:56 18.03.2014.

Predsednica Argentine Kristina Kiršner osudila je tokom razgovora s papom Franjom odbijanje Zapada da prihvati rezultate referendma na Krimu. Ona je uporedila referendum na Krimu sa referendumom na Foklandskim ostrvima, održanim pre godinu dana, kada su se žitelji Foklanda izjasniliili da žele da budu u sastavu Velike Britanije. "UN tada nisu osporavale zakonitost glasanja", kazala je ona. "Velike sile koje su podržale pravo na samoopredeljenje narodu Foklanda sada neće da to isto pravo priznaju Krimu. Kako možete nazivati sebe garantom stabilnosti u miru ako ne primenjujete iste standarde za sve? Dakle, Krimljani ne mogu da izraze svoju volju, a stanovnici Foklanda mogu? Tu nema logike", rekla je Kiršnerova.

VL
Avatar noemy-no
noemy-no
17:59 18.03.2014.

Nelegalna teroristicka Ukrajinska ''Vlada'' se mora iseliti iz Parlamenta, napustiti teritorij, i pustiti gradjane da sami sebi biraju demokratsku Vladu, u svojoj drzavi. Ne mogu teroristi drzati okupiranu drzavu, a medjunarodna zajednica ocekivati mir u Ukrajini. Naravno da ce oni nastaviti voditi svoju ''politiku'' nasilja, tako kako su izveli drzavni udar, i naravno da ako ne bude po njihovom, da ce opet upotrijebiti silu. Sramotno je i skandalozno s kojim se huligama Evopska unija uopce petlja.

VL
Avatar nocni_kupac
nocni_kupac
21:23 18.03.2014.

Ovo su Vasa pravila i slazem se sa njima,ali zanima me kolika je sloboda govora ogranicena i zasto? Mozete li mi Vi iz Vecernjeg Lista odgovoriti koja su prava covjeka u Hrvatskoj Demokraciji? Ja uvjek mislim da sloboda govora ii razmisljanja pojedinaca ili pojedinca nebi trebalo da se u startu kaznjavaju ????

VL
Avatar zockerpupi
zockerpupi
20:55 18.03.2014.

Halo , Vuk je bio genijalac . Piši kako divaniš .

VL
Avatar Franko_Forte
Franko_Forte
22:18 18.03.2014.

To mu je , veli bila najdraža uspomena od čukunđeda efendije Ögluabi- a .

VL
JN
Justice.No.1.
17:40 18.03.2014.

Zanimljivo je kako je sve bilo dok je na celu Ukrajine bila ruska lutka na konac Janukovič koji je Ukrajinu razarao sa razlicitim dogovorima sa ruskim kompanijama koje su razarale Ukrajinu i izvlacile milijarde ujedno su im poceli nagomilavati milijardee za dugove plina, a Rusija sve kontrolirala sto se tice plinskog business-a pod laznik krinkama i osobama za vodenje "ukrajinskih" poduzeca. Da se spomene naivno rjesavanje nuklearno arsenala Ukrajine koje je Rusija jedva cekala, i davanje luke u koncesiju koje su oper ruske pristase napravile. I onda s epitate zasto je narod se digao i odlucio reci NE Rusiji i DA EU i pristupanju u clanstvo. Dali su na Krimu ikoga ubili ili slicno? Nisu. Ovo je klasican teror KGB-e agenta koji zna prebaciti lopticu na tudi teren, ova agresija i okupacija zadnji put je videna od strane srba na Hrvatsku,Slovaniju, BiH. Ako Rusija se zezne i dirne Tursku, Rusija ce se precjepiti, jer muslimani su zeznuti, i onda se otvara sasvim novo poglavlje a ne price o www3.

VL
ZA
zagrebHR
15:44 18.03.2014.

brko, istina je ovo što si napiso ali do ovog nebi došlo da je Assad pao, već je bio napravljen scenarij prošlo ljeto s onim kemijskim napadom nakon kojeg se trebalo krenut u Assadovu eliminaciju, onaj Francuz je rekao da su se već palili francuski avioni koji su trebali s američkim krenut na Assada, taj scenarij se nije dogodio i netko je smislio pravu noćnu moru usred europe

VL
KA
kantaLJUBAVI
20:17 18.03.2014.

Dobit ce Diktator Putin svoje more krvi.ali drugacije no sto je planirao.na kraju uvijek pravda i borba za slobodom pobijede. Tu lekciju je 95. i putinova gubernija naucila

VL
MA
matea12
17:56 18.03.2014.

E moji Ukrajinci, da ste proglasili opću mobilizaciju, mogli ste skupiti barem 2-3 milijuna vojnika s obzirom na broj stanovnika. Da vidite kako bi Rusi pazili što rade. Pa neka Putin proglasi opću mobilizaciju u Rusiji, Baš me zanima koliki bi mu odaziv bio.

VL
RA
ranko75
17:53 18.03.2014.

Gledao sam danas vanredno obracanje Putina gornjem i donjem domu parlamenta i vladi, a poslije toga odmah ceremoniju potpisivanja ugovora o pridruzivanju Krima i evastopolja Rusiji. Na youtube treba skopirati ovaj naziv i pronaci: Обращение Владимира Путина по итогам референдумаа в Крыму Bilo je velicanstveno,pomislio sam da bi bilo jako dobro da imamo ovakvog lidera, a ne u vecini bivsih republika kreature.

VL
KA
kantaLJUBAVI
20:05 18.03.2014.

Rusi kao srbi 91.

VL
Avatar malistricek
malistricek
21:16 18.03.2014.

Neka Hrvatski piloti nekom jurilicom brzo u Ukrajnu tamo su njihovi ztrakoplovi neka pomognu Tučinovu

VL
GR
grdiKoPas
08:03 19.03.2014.

podržavati one nerede...teror.... paljenje..... ubijanje ...i nelegalno uspostavljenu vlast u Ukrajini ..a osuđivati volju 97% naroda Krima...je doista...van pameti... . pa iz svega se jasno vidi da je zapad.....prije svega ameri i njemci pokušao destabilizirati Ukrajinu.... već postoje jasne naznakenake da su snajperisti ubačeni zapadni špijuni...koji su pucali po objema stranama....s ciljem izazivanja građanskog rata .....da nije bilo Putina .....Ukrajina bi već gorila ko i Irak...Libija...Sirija... pa i Jugoslavija.... gdje god su ameri ušli....sve je spaljeno i uništeno....

VL
Avatar El Indio
El Indio
19:14 18.03.2014.

Jeste sretni i zadovoljni? Ubili ukrajinskog vojnika i ranili zapovjednika

VL
Avatar El Indio
El Indio
17:30 18.03.2014.

Turska bi trebala zatvorit prolaz za ruske brodove u Bosporu, pa da vidimo koliko ce im bit vazan Krim i hoce li se Putin kacit sa NATOm

VL
NE
nebitnoime
14:49 18.03.2014.

Da je 97% stanovnika Krima uistinu za pripojenje Rusiji to se moglo učiniti na normalan, civiliziran, legitiman način. Ovako je Rusija jednostavno ukrala Krim i sve civilizirane zemlje svijeta to ne bi smjele priznati. Za mene je Krim Ukrajina. A ako Putin nastavi ovako osvajati Ukrajinu kad tad će naletiti na oružani otpor svijeta. Ne znam zašto ga tretirate kao mesiju. Običan diktator koji je krenio u osvajački pohod iz čistog mira. Uništio svjetski mir i povjerenje u Rusiju za n sljedećih generacija. Ne bi ja više nikakav ugovor potpisivao s njim ako će ga tako pregaziti.

VL
KA
kantaLJUBAVI
20:10 18.03.2014.

91. agresivni srbi se zazelili hrvatski teritorija i koristili srbe u RH kao Petu kolonu i Provider za agresiju. Isto danas cini soldateska diktatora i oligarha Putina u Ukrajini

VL
Avatar EI Indio
EI Indio
18:27 18.03.2014.

Baracco_Barner :-)))) U Turskoj ima preko 9 miliona Srba Tako da Turci imaju srpske gene . Zašto se malo ne potrudiš da proučiš tvoje porodično stablo . Bićeš neprijatno iznenađen kada budeš saznao da su tvoji preci bili pravoslavcieci bili pravoslavci

VL
« 1 2 3 4 5 6 7 8 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.