Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 15
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
Krvavi dan
Povratak na članak

Dvoje mrtvih i četvero ranjenih u sukobima na Krimu!

Pripadnik proruske paramilitarne grupe je ubijen, a još dvojica su ranjena u snajperskoj pucnjavi na ulicama Simferopolja.

Komentari 346

NE
neutralni
20:16 18.03.2014.

190 tisuca profesionalnih vojnika..

VL
AS
Atatürk_srbine
21:41 18.03.2014.

Fudbalski savez Srbije je izdao saopstenje da od danas svi fudbaleri Srbije ima da pevaju himnu i da igraju fudbal u opankama sa kljunom

VL
GT
gangster_te_voli
18:35 18.03.2014.

cemu sluzi taj smijesni kljun na opanci 'breee'?

VL
Avatar zockerpupi
zockerpupi
21:10 18.03.2014.

Blek Stena .Aha , drugar .

VL
Avatar EI Indio
EI Indio
18:41 18.03.2014.

Kako je lepo čitati hrvatske budalaštine na forumu jer neznaju ništa pametno napisati

VL
Avatar malistricek
malistricek
21:09 18.03.2014.

hunter on samo brani svoje dvorište . Svaka amerilka u baza u svetu je legitimna meta i ona u Poljskoj pa i Bonstil . Pitanje kako se sad osećaju Poljaci kada su legitna meta A Ameri su daleko nema kosu daleko nema ko da ih brani . Putin je sve američke baze gleda preko mušice. A to Obama zna a i nema adekvatan odgovor

VL
Avatar zockerpupi
zockerpupi
21:48 18.03.2014.

Atatürk_srbine Sad sam zbunjen , ne znam više za koga da brigu brinem . Za pradede Turke ili braću Ruse . Pomagaj bre , Abi .

VL
LU
lunar777
14:51 18.03.2014.

preselili boljševici sa advance-a na portal večernjeg...

VL
Avatar Ivan_Drago
Ivan_Drago
22:54 18.03.2014.

Davaj

VL
ZA
zagrebHR
15:07 18.03.2014.

brko, i tebe je uhvatili euforija, Krim se ne može odcijepit na miran način isto kao što se i istočna Ukrajina ne može odcijepit na miran način, jesi li vidio snimke, na istočnoj granici Ukrajine je do prije 20-tak dana bila samo malobrojna mirnodopska policija, zadnjih nekoliko dana na granici s Rusijom ukrajinska vojska je uspostavila pravu liniju fronta, kopaju se rovovi, dovedeni su tenkovi, oklopni transporteri, protuavionske rakete, ukopava se artiljerija, pristižu jedinice iz srednje i zapadne Ukrajine i zaposjedaju položaje prema Rusiji, isto tako i prema Krimu se grupira ukrajinska vojska, što misliš da je sve ovo zadnjih dana bilo da bi Putin mirno odcijepio teritorij, nisu sve one NATO glave godinama padale po Iraku i Afganistanu i potrošeni trilijuni dolara za vojne intervencije od Iraka do Libije da bi sad Putin neometano nabrzinu odcijepio teritorij i idemo dalje

VL
NE
nebitnoime
15:24 18.03.2014.

Fora je u tome što Krim nije pokazao "samoodređenje" niti se odvojio. Ovo nije odvajanje već pripajanje. Da je Austrija ili Italija došla u Jugoslaviju i maznula Hrvatsku onda bi to mogli uspoređivati. Kosovo i Hrvatska nisu bili okupirani od strane druge države i onda pripojeni istoj već odcijepljeni.

VL
DU
Deleted user
16:54 18.03.2014.

I tako je izgleda počeo 3. sv. rat.

VL
Avatar watson
watson
16:59 18.03.2014.

ruske paravojne postrojbe ili cetnici provociraju

VL
Avatar EI Indio
EI Indio
17:32 18.03.2014.

CEPA SE ITALIJA: Stvara se nova država! Venecija se odvaja za 10 dana?!

VL
SJ
Sve je uzalud
18:09 18.03.2014.

....ja nevjerujem da su ga Amheri koknuli..isprovocirali

VL
SJ
Sve je uzalud
18:12 18.03.2014.

.....stvar je rješena šta tjeraju Ukrajince Ahmeri u rat...............kao su državnim udarom skinuli Janukovića Rusija je pripojila Krim i to je to ..nema rasprave sa Putinom.................ispravno..............

VL
VJ
vjerovnik
18:28 18.03.2014.

samo neka "naši" tobože "napredni" skojevci naseljavaju svoju braću Srbe po Hrvatskoj u što je moguće većem broju, možda im se posreći pa opet počnu "događanja naroda" po Hrvatskoj, siguran sam da bi ih to jako razveselilo

VL
CI
cinbenik
18:51 18.03.2014.

Je ono ,Krim slican Kosovu,najvjerovatnije ce i biti kao na Kosovu.......Naisla cetnicka okupacija.poslije porazeni,istjerani i predali Kosovo..........I dalje su cetnicki prestavnici u vlasti,samo sa skroz drugom politikom.........Zar je moralo toliko ljudi stradat,da shvate da od cetnistva nema nista i da su mnoge poslali u smrt,da bi sada promijenili zelej ,retoriku i politiku..........Na Krimu su otisle jake " cetnicke "snage pomoci puno slabim "okupatorima Rusima-............Lako je tako biti cetnik,ajd budi dobar cetnik pa se suprostavi jacoj sili.........Tako je bilo i u bivsoj YU..........Jake cetnicke snage dosle pomoci "slabo naoruzanim balvanasima i JNA"...........E bas imaju m.da......

VL
KA
kantaLJUBAVI
18:58 18.03.2014.

samo se opancari dive i raduju tudjoj nesreci i smrti

VL
Avatar chai
chai
19:14 18.03.2014.

A i ovaj Erdogan mlati praznu slamu , ko da nema dosta svojih problema , svaki dan demonstracije , Kurdi jedva čekaju . Mi smo NATO :-)))

VL
« 1 2 3 4 5 6 7 8 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.