Dvoje mrtvih i četvero ranjenih u sukobima na Krimu!
Pripadnik proruske paramilitarne grupe je ubijen, a još dvojica su ranjena u snajperskoj pucnjavi na ulicama Simferopolja.
Komentari 346
Fudbalski savez Srbije je izdao saopstenje da od danas svi fudbaleri Srbije ima da pevaju himnu i da igraju fudbal u opankama sa kljunom
cemu sluzi taj smijesni kljun na opanci 'breee'?
Blek Stena .Aha , drugar .
Kako je lepo čitati hrvatske budalaštine na forumu jer neznaju ništa pametno napisati
hunter on samo brani svoje dvorište . Svaka amerilka u baza u svetu je legitimna meta i ona u Poljskoj pa i Bonstil . Pitanje kako se sad osećaju Poljaci kada su legitna meta A Ameri su daleko nema kosu daleko nema ko da ih brani . Putin je sve američke baze gleda preko mušice. A to Obama zna a i nema adekvatan odgovor
Atatürk_srbine Sad sam zbunjen , ne znam više za koga da brigu brinem . Za pradede Turke ili braću Ruse . Pomagaj bre , Abi .
preselili boljševici sa advance-a na portal večernjeg...
Davaj
brko, i tebe je uhvatili euforija, Krim se ne može odcijepit na miran način isto kao što se i istočna Ukrajina ne može odcijepit na miran način, jesi li vidio snimke, na istočnoj granici Ukrajine je do prije 20-tak dana bila samo malobrojna mirnodopska policija, zadnjih nekoliko dana na granici s Rusijom ukrajinska vojska je uspostavila pravu liniju fronta, kopaju se rovovi, dovedeni su tenkovi, oklopni transporteri, protuavionske rakete, ukopava se artiljerija, pristižu jedinice iz srednje i zapadne Ukrajine i zaposjedaju položaje prema Rusiji, isto tako i prema Krimu se grupira ukrajinska vojska, što misliš da je sve ovo zadnjih dana bilo da bi Putin mirno odcijepio teritorij, nisu sve one NATO glave godinama padale po Iraku i Afganistanu i potrošeni trilijuni dolara za vojne intervencije od Iraka do Libije da bi sad Putin neometano nabrzinu odcijepio teritorij i idemo dalje
Fora je u tome što Krim nije pokazao "samoodređenje" niti se odvojio. Ovo nije odvajanje već pripajanje. Da je Austrija ili Italija došla u Jugoslaviju i maznula Hrvatsku onda bi to mogli uspoređivati. Kosovo i Hrvatska nisu bili okupirani od strane druge države i onda pripojeni istoj već odcijepljeni.
I tako je izgleda počeo 3. sv. rat.
ruske paravojne postrojbe ili cetnici provociraju
CEPA SE ITALIJA: Stvara se nova država! Venecija se odvaja za 10 dana?!
....ja nevjerujem da su ga Amheri koknuli..isprovocirali
.....stvar je rješena šta tjeraju Ukrajince Ahmeri u rat...............kao su državnim udarom skinuli Janukovića Rusija je pripojila Krim i to je to ..nema rasprave sa Putinom.................ispravno..............
samo neka "naši" tobože "napredni" skojevci naseljavaju svoju braću Srbe po Hrvatskoj u što je moguće većem broju, možda im se posreći pa opet počnu "događanja naroda" po Hrvatskoj, siguran sam da bi ih to jako razveselilo
Je ono ,Krim slican Kosovu,najvjerovatnije ce i biti kao na Kosovu.......Naisla cetnicka okupacija.poslije porazeni,istjerani i predali Kosovo..........I dalje su cetnicki prestavnici u vlasti,samo sa skroz drugom politikom.........Zar je moralo toliko ljudi stradat,da shvate da od cetnistva nema nista i da su mnoge poslali u smrt,da bi sada promijenili zelej ,retoriku i politiku..........Na Krimu su otisle jake " cetnicke "snage pomoci puno slabim "okupatorima Rusima-............Lako je tako biti cetnik,ajd budi dobar cetnik pa se suprostavi jacoj sili.........Tako je bilo i u bivsoj YU..........Jake cetnicke snage dosle pomoci "slabo naoruzanim balvanasima i JNA"...........E bas imaju m.da......
samo se opancari dive i raduju tudjoj nesreci i smrti
A i ovaj Erdogan mlati praznu slamu , ko da nema dosta svojih problema , svaki dan demonstracije , Kurdi jedva čekaju . Mi smo NATO :-)))
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
190 tisuca profesionalnih vojnika..